SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.

Směnárna i převody peněz do celého světa

Směnárna Praha: nákup a prodej valut bez poplatků

Směnárenské služby zajišťujeme již od roku 1992. Nakupujeme a prodáváme valuty mnoha zemí, naše směnárna vám umožní obchodovat s měnou USD, NOK, PLN, RON, HRK, JPY, CAD, HUF, GBP, EUR, AUD, BGN, RUB, CHF a SEK. Garantujeme vám výhodný kurz při nákupu i prodeji.

Proč směnárna firmy SPORTUTURIST – SPECIAL? U nás nakoupíte i prodáte valuty bez veškerých poplatků. Přijďte k nám a využijte naše služby.

Směnárna Praha: navštivte nás na ulici Panská v Praze


Směnárna i převody peněz do celého světa

Směnárna není jediná činnost, kterou se naše firma zabývá. Provozujeme také síť poboček Western Union, která zajišťuje hotovostní převody peněz do a ze zahraničí. Její služby poskytujeme od roku 1994 a patříme tak mezi její nejdéle fungující a nejzkušenější spolupracovníky u nás.

Mezinárodní peněžní převody je možné prostřednictvím globální sítě Western Union uskutečnit do více než 200 zemí světa. Převod lze provést bez nutnosti založení bankovního účtu, peníze můžete odeslat i přijmout na kterékoliv pobočce Western Union, a to v českých korunách, na vybraných pobočkách i v dolarech.

Spolehlivé a rychlé převody peněz do celého světaVydáno 04.10.2016
293 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě
Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty ...

Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.
Tato firma byla založena již v roce 1993, jejíž hlavním úkolem bylo zajištění kompletní nabídky pro zákazníky, co se týče cestovní kanceláře. Od samého začátku fungovaly služby odděleně. Prodej letenek, oddělené zájezdy a oddělení doprodeje, které zprostředkovávalo vstupenky na kulturní akce nebo ...

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz
Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je nejstarším agentem firmy Western Union v České republice. Nabízí transfer peněz do a z více než 200 zemí světa a kromě mezinárodních převodů peněz se zabývá i předprodejem vstupenek na kulturní akce.

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.
www.sportturistspecial.cz
Adresa

Adresa

Panská 12, vchod z Jindřišské ulice
Praha 1 110 00

info@sportturistspecial.cz
+420 224 229 524


Najdete nás také zde:

ARES
captcha