Příjem peněz s Western Union

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

Příjem peněz s Western Union

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.

Směnárna i převody peněz do celého světa

Směnárna Praha: nákup a prodej valut bez poplatků

Směnárenské služby zajišťujeme již od roku 1992. Nakupujeme a prodáváme valuty mnoha zemí, naše směnárna vám umožní obchodovat s měnou USD, NOK, PLN, RON, HRK, JPY, CAD, HUF, GBP, EUR, AUD, BGN, RUB, CHF a SEK. Garantujeme vám výhodný kurz při nákupu i prodeji.

Proč směnárna firmy SPORTUTURIST – SPECIAL? U nás nakoupíte i prodáte valuty bez veškerých poplatků. Přijďte k nám a využijte naše služby.

Směnárna Praha: navštivte nás na ulici Panská v Praze


Směnárna i převody peněz do celého světa

Směnárna není jediná činnost, kterou se naše firma zabývá. Provozujeme také síť poboček Western Union, která zajišťuje hotovostní převody peněz do a ze zahraničí. Její služby poskytujeme od roku 1994 a patříme tak mezi její nejdéle fungující a nejzkušenější spolupracovníky u nás.

Mezinárodní peněžní převody je možné prostřednictvím globální sítě Western Union uskutečnit do více než 200 zemí světa. Převod lze provést bez nutnosti založení bankovního účtu, peníze můžete odeslat i přijmout na kterékoliv pobočce Western Union, a to v českých korunách, na vybraných pobočkách i v dolarech.

Spolehlivé a rychlé převody peněz do celého světa
FIREMNÍ ČLÁNKY


Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty společnosti Western Union v České republice patří společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o.

Vydáno 15.10.2015
Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Tato firma byla založena již v roce 1993, jejíž hlavním úkolem bylo zajištění kompletní nabídky pro zákazníky, co se týče cestovní kanceláře. Od samého začátku fungovaly služby odděleně. Prodej letenek, oddělené zájezdy a oddělení doprodeje, které zprostředkovávalo vstupenky na kulturní akce nebo jízdenky autobusem.

Vydáno 31.08.2017
Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je nejstarším agentem firmy Western Union v České republice. Nabízí transfer peněz do a z více než 200 zemí světa a kromě mezinárodních převodů peněz se zabývá i předprodejem vstupenek na kulturní akce.

Vydáno 23.10.2012
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.

Vydáno 25.07.2013Vydáno 04.10.2016
233 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2019