Nehořlavé a vyšívané záclony, garnyže, závěsy prodej Praha

Záclony - Ladislav Daněk

Nehořlavé a vyšívané záclony, garnyže, závěsy prodej Praha

Ladislav Daněk: Ušijeme vám bytový textil na míru

Rolety, závěsy i záclony patří k nezbytnému vybavení každé domácnosti. Máte sice pěkná okna, ale šetříte na záclonách? Pak váš interiér nebude nikdy dokonalý. Ladislav Daněk se věnuje šití záclon i závěsů už od roku 1991. Dodáváme veškeré textilní dekorace – z naší nabídky si vybere každý!


Při šití závěsů je návštěva klienta nezbytná

Záclony – Ladislav Daněk nemají kamenný obchod. Klienti nás nejčastěji oslovují telefonicky a smluví si s námi schůzku. Náš pracovník je poté navštíví doma, kde s nimi prokonzultuje montáž garnýže nebo jiného zařízení. Zákazník při setkání navíc uvidí veškeré vzorky na vlastní oči. Může si tak v pohodlí domova vybrat a vyzkoušet, která barva by se mu nejvíce líbila. Víme, jak je důležité, aby bytový textil ladil se zbytkem vybavení, a proto vám nabízíme tento servis.

Sídlem naší společnosti je Praha, textil ale dodáváme i do dalších částí republiky. Objednat si u nás můžete následující vybavení: 

  • garnýže (různé velikosti i barvy)
  • záclony (klasické, vyšívané nebo krajkové záclony)
  • závěsy (klasická i moderní varianta)
  • vertikální a horizontální žaluzie (standardní nebo celostínící provedení)
  • rolety (možnost upevnění vodících lišt a vodících provázků)
  • sítě proti hmyzu (pevná, dveřní nebo rolovací varianta)

Zajišťujeme šití záclon v klasickém provedení i moderním stylu

Našim zákazníkům nabízíme širokou možnost výběru. Šijeme záclony klasické, krajkové i moderní. Vybrat si můžete z mnoha barevných typů, aby záclony zapadly přesně do vašeho interiéru. Záclony vám v Praze předáme vyžehlené, stačí je tedy jen pověsit. Další bytový textil z naší nabídky jsou závěsy. Šijeme z bavlny i hedvábí a to hned několika způsoby – s podšívkou, úchyty i mnoho dalších variant. Pokud si pořizujete nové záclony, či závěsy, je potřeba mít je kam pověsit. Zajišťujeme prodej i montáž garnýže. Instalace je možná nad okenní výklenek na stěnu, nebo na strop. Při instalaci používáme vrtačku s odsáváním, a tak vám nebude v bytě zbytečně vířit prach.

Při šití závěsů je nezbytné jejich následná instalace

Příjemným doplňkem do kanceláře nebo domácnosti jsou i žaluzie, které navíc v létě chrání proti slunci. Jejich dodací lhůta jsou 2 až 4 dny a poskytujeme na ně záruku 4 roky. Zákaznicky oblíbené jsou i rolety, které jsou funkčním a dekoračním prvkem. Dodáváme je v mnoha variantách. Poslední textilní dekorace je síť proti hmyzu, kterou oceníte zejména v létě. S ní už vám nehrozí žádné štípance od komárů nebo probděné noci.  

Naším jediným cílem je spokojený zákazník. Už více než 20 let proto sázíme na komunikaci a poctivou práci. Pokud kupujete bytový textil a chcete mít hned jasno, kontaktujte nás. Uděláme vám zdarma cenovou nabídku a předvedeme veškeré vzorníky. Vybrat ty správné žaluzie nebo záclony bude s námi hračka!  

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zaclony-danek.cz

Vydáno 19.01.2015
497 Zhlédnutí
Topováno 01.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken

Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken
Pouliční osvětlení nebo svítání už nemusí rušit ve spánku vás ani vaše děti. Zatemňovací závěsy od firmy Ladislav Daněk (záclony-daněk.cz) pohltí většinu světla a ztlumí odrazy zvuku. Blackoutové závěsy do oken vám naše firma ušije na míru a z kvalitních materiálů.

Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze

Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze
Nevíte si rady s výběrem a neumíte správně zaměřit, kolik metrů záclon máte koupit? Žádný problém. Od toho je tu odborná firma Ladislav Daněk z Prahy. Přímo ve Vašem bytě Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a odstínu, provedeme zaměření a samozřejmě i montáž.

Záclony, garnyže, rolety i žaluzie vám dodáme i namontujeme

Záclony, garnyže, rolety i žaluzie vám dodáme i namontujeme
Dodání a montáž garnyže, záclony, rolety i žaluzie pro klienty z Prahy i okolí zajistí společnost Záclony - Ladislav Daněk. Prodáváme a montujeme spouštěcí garnyže i garnyžové tyče, konzole na záclony a horizontální a vertikální žaluzie různých materiálů. Ať už sháníte nové záclony do obýváku, nebo ...
PODSTRÁNKY

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy
Závěsy a záclony klasické, krajkované, vyšívané, voály, bytový doplněk

Garnýže a konzole

Garnýže a konzole
Záclonové tyče, tvarované kolejnice a spouštěcí garnýže, čistá a jednoduchá montáž

Žaluzie, sítě proti hmyzu

Žaluzie, sítě proti hmyzu
Horizontální a vertikální žaluzie, do bytu i do kanceláří, nabídka sítí proti hmyzu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Záclony - Ladislav Daněk
WEBOVÁ STRÁNKA
Záclony - Ladislav Daněk
www.zaclony-danek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Záclony
Adresa

Adresa

Borovanského 2206/6
Praha 5 155 00

obchod@zaclony-danek.cz
+420 603 461 888


Najdete nás také zde:

ARES
captcha