Šití záclon a závěsů Praha na míru pro dokonalý výsledek

Záclony - Ladislav Daněk

Šití záclon a závěsů Praha na míru pro dokonalý výsledek

Záclony - Ladislav Daněk
Záclony, garnyže, rolety i žaluzie vám dodáme i namontujeme

Dodání a montáž garnyže, záclony, rolety i žaluzie pro klienty z Prahy i okolí zajistí společnost Záclony - Ladislav Daněk. Prodáváme a montujeme spouštěcí garnyže i garnyžové tyče, konzole na záclony a horizontální a vertikální žaluzie různých materiálů. Ať už sháníte nové záclony do obýváku, nebo chcete vyřešit systém stínění v celém domě, jsme tu pro vás.

záclony a garnyže

Garnyže i záclony nainstalujeme za vás

Garnyže jsou nezbytné pro uchycení záclon i závěsů v místnosti. V naší společnosti to víme, výrobou i montáží garnyží se proto dlouhodobě zbýváme. Nabízíme vám garnyže různých typů a materiálů, včetně garnyží spouštěcích. Problém pro nás není namontovat garnyže nad okenní výklenek, na stěnu ani na strop. Poradíme si dokonce i tam, kde je třeba dlouhých a netradičně tvarovaných garnyží. To vše šetrně, rychle a bez zbytečného nepořádku.

Garnyže namontujeme kamkoli


Nové záclony vám vyžehlíme i pověsíme

Nesoustředíme se ale pouze na garnyže - vyrábíme a instalujeme také nejrůznější záclony. Ušít umíme záclony překřížené, obloukové i vzhůru řasené, a to v klasickém i moderním stylu. Záclony pro vás ale nejen ušijeme na míru – postaráme se také o jejich vyprání, vyžehlení a odborné pověšení. Nemusíte si tak dělat starosti s věšením nových záclon, vše zajistíme za vás.

Záclony vám ušijeme na míru


U nás najdete žaluzie hliníkové, bambusové i dřevěné

Myslíte si, že lepším řešením pro vás budou žaluzie? I s těmi vám v naší firmě pomůžeme. Na míru vyrábíme horizontální i vertikální žaluzie různých druhů. Vybrat si můžete materiál žaluzií i jejich provedení. Nabízíme žaluzie celostínicí, řetízkové i ISSSO. Také v tomto případě se postaráme nejen o kompletní výrobu, ale i o odbornou montáž žaluzií.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze

Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze

Nevíte si rady s výběrem a neumíte správně zaměřit, kolik metrů záclon máte koupit? Žádný problém. Od toho je tu odborná firma Ladislav Daněk z Prahy. Přímo ve Vašem bytě Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a odstínu, provedeme zaměření a samozřejmě i montáž.

Vydáno 08.12.2017
Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken

Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken

Pouliční osvětlení nebo svítání už nemusí rušit ve spánku vás ani vaše děti. Zatemňovací závěsy od firmy Ladislav Daněk (záclony-daněk.cz) pohltí většinu světla a ztlumí odrazy zvuku. Blackoutové závěsy do oken vám naše firma ušije na míru a z kvalitních materiálů.

Vydáno 07.12.2016
Ladislav Daněk: Ušijeme vám bytový textil na míru

Ladislav Daněk: Ušijeme vám bytový textil na míru

Rolety, závěsy i záclony patří k nezbytnému vybavení každé domácnosti. Máte sice pěkná okna, ale šetříte na záclonách? Pak váš interiér nebude nikdy dokonalý. Ladislav Daněk se věnuje šití záclon i závěsů už od roku 1991. Dodáváme veškeré textilní dekorace – z naší nabídky si vybere každý!

Vydáno 19.01.2015Vydáno 11.12.2015
601 Zhlédnutí
Topováno 24.04.2017

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy

Závěsy a záclony klasické, krajkované, vyšívané, voály, bytový doplněk

Garnýže a konzole

Garnýže a konzole

Záclonové tyče, tvarované kolejnice a spouštěcí garnýže, čistá a jednoduchá montáž

Žaluzie, sítě proti hmyzu

Žaluzie, sítě proti hmyzu

Horizontální a vertikální žaluzie, do bytu i do kanceláří, nabídka sítí proti hmyzu