Prodej dřevěných podlah - masivní, vícevrstvé dřevěné podlahy

FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín

Prodej dřevěných podlah - masivní, vícevrstvé dřevěné podlahy

Podlahy PANDOMO – pro hygienicky čisté prostředí

Podlaha s ideálními vlastnostmi. To se snadno řekne, ale jak by taková podlaha měla vlastně vypadat v praxi? Od správné podlahy pravděpodobně očekáváme, že bude odolná, snadno udržovatelná, stálobarevná, vhodná i pro instalaci podlahového vytápění a pochopitelně bude také dobře vypadat. Podlahy PANDOMO fungující na principu podlahové stěrky všechna tato kritéria splňují. Řekneme vám o nich víc.

Podlahy PANDOMO, podlahová stěrka PANDOMO, podlahové krytiny, bytový textil, FRANC spol. s r.o.

Použití podlahy PANDOMO

Na první pohled se podlahy PANDOMO vyznačují hladkým povrchem beze spár. Díky tomu se také tyto podlahové stěrky jednoduše udržují a nehrozí zde nepříjemné špinění a změny barvy spár, jako u klasické dlažby. Povrch je zkrátka monolitický, díky čemuž se podlahy PANDOMO hodí nejen do rodinných domů a bytů, ale také do komerčních prostor, kde budou vystavovány vysoké zátěži. Podlahy PANDOMO mají sametově matný povrch, který je vodoodpudivý a odolává mechanickému poškození. Povrchová úprava podlahové stěrky probíhá přebroušením či chcete-li zaleštěním povrchu, nátěrem transparentním epoxidem, polyuretanem nebo přeolejováním speciálními oleji obsahujícími vosky.

Dekorativní systém PANDOMO


Stěrka PANDOMO se hodí i do sprchového koutu

Podlahy PANDOMO je možné aplikovat na materiály, jako je anhydrid, beton, ale také na schodiště nebo třeba další interiérové prvky včetně parapetů. Použití tohoto typu stěrky není prakticky nijak omezeno, jako třeba u známého Benátského štuku. Dokonale se povrch hodí třeba i do sprchového koutu nebo na prostory okolo bazénu. Pro takového specifické podmínky je ale vždy důležitá instalace podlahy PANDOMO renomovanou a zkušenou firmou.


Široká paleta barev a stálobarevnost podlahy PANDOMO

Mezi další pozitiva podlahové stěrky PANDOMO pak vedle odolnosti a univerzálního využití můžeme zařadit stálobarevnost tohoto typu podlahy. A stálobarevnost má v případě tohoto typu podlahy rozhodně smysl – výběr barev je totiž doslova neomezený. Díky tomu vaše nová podlaha dokonale zapadne do interiéru a stane se jeho nedílnou součástí. Vybírat můžete od jednoduchých světlých odstínů podlahy včetně elegantní bílé, přes pastelové odstíny až třeba po poměrně populární barvu betonu. Problémem ale v případě podlahy PANDOMO nejsou ani náročné barevné kreace kombinující více odstínů. Ani antracitová, černá nebo červená podlaha není problémem.

Výhody podlahy PANDOMO


Podlahové vytápění a podlahy PANDOMO k sobě patří

Také instalace čím dál oblíbenějšího podlahového vytápění je v případě podlahy PANDOMO zcela bezproblémová. Pokud tedy o podlahovém vytápění přemýšlíte i vy, rozhodně se nemusíte bát žádných komplikací.

Pro více informací o podlahových stěrkách PANDOMO kontaktujte svého specialistu na podlahové krytiny – firmu Franc. Naše pobočky najdete ve Zlíně na Kvítkové, v Hrobicích nebo v Bystřici nad Pernštejnem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.franc.cz/

Vydáno 13.02.2015
247 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy i koberce – u firmy FRANC si vybere každý

PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy i koberce – u firmy FRANC si vybere každý
Vybrat správnou podlahu nemusí být snadné. Musí totiž splňovat hned několik podmínek – být funkční, odolná, vydržet zátěž a také skvěle vypadat. Hledáte i vy obchod, kde nabízí kvalitní podlahy různých druhů? Navštivte společnost FRANC. Prodáváme a pokládáme PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné ...

Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově

Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově
Zařizujete interiér v novostavbě, rekonstruujete byt či rodinný dům nebo prostě jen potřebujete změnu, abyste se doma cítili pohodlně? Společnost FRANC zajistí vše od návrhu interiéru přes prodej podlahovin, koberců a bytového textilu, až po pokládku podlah a montáž zařízení dle Vašich představ.

Dřevěné dubové podlahy

Dřevěné dubové podlahy
Společnost FRANC spol. s. r.o. se více jak 15 let zabývá prodejem bytových doplňků, textilu a veškerých podlahových krytin. Zaměřují se samozřejmě i na dřevěné dubové podlahy, které jsou v posledních letech velice oblíbené a to jenom z pohledu praktičnosti, ale také z pohledu estetického cítění, ...

Vinylové podlahy nadchnou svou odolností i věrnou imitací

Vinylové podlahy nadchnou svou odolností i věrnou imitací
Vinylové podlahy jsou v současnosti stále oblíbenějším a vyhledávanějším typem podlahové krytiny. Díky moderní technologii výroby disponují veškerými vlastnostmi, kterými se může kvalitní podlaha pyšnit. Kromě dokonalého vzhledu je vinylová podlaha extrémně odolná a pružná, snadno se pokládá a ...
PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny, koberce

Podlahové krytiny, koberce
Podlahové krytiny, koberce a doplňky, prodej a pokládka

Bytový textil, prodej, šití

Bytový textil, prodej, šití
Bytový textil, závěsy, povlečení, deky, ručníky, prodej i zakázkové šití

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace interiérů
Návrhy a realizace interiérů, podlahy, koberce a bytový textil
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
FRANC spol. s r.o.
www.franc.cz
Adresa

Adresa

Kvítková 552
Zlín 760 01

danafranc@c-mail.cz
+420 606 723 233


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha