Levné dětské ložní povlečení do postýlky-pohádkové motivy, krepové, bavlněné

FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín

Levné dětské ložní povlečení do postýlky-pohádkové motivy, krepové, bavlněné

Podlahové krytiny, koberce a doplňky, prodej a pokládka

Firma FRANC spol. s.r.o. nabízí široký výběr podlahových krytin všech druhů, od PVC podlah, přes linolea, až po metrové či kusové koberce. Podlahu Vám nejen dodáme, ale postaráme se i o kompletní realizaci celé zakázky - zajistíme tedy pokládku, montáž a dodáme i doplňkové produkty, například přechodové lišty či prostředky k péči o podlahu.

Laminátové podlahy se vzorem ovocných a exotických dřevin

PVC podlahy, vinylové podlahy, linolea

PVC a vinylové podlahy se vyznačují výbornými užitnými vlastnostmi, jsou tepelně izolační, tvrdé a odolné proti poškrábání. Dostupná je široká škála barev a vzorů, včetně plastického provedení - například imitace kamínků, dřeva či kachlí. Dodáme Vám podlahy značek Novilon, Stella, Jupiter, Woodmark, Fatra, Bohemia, Amstrong, Gerflor, Tarkett či Astro. V nabídce máme také 100% přírodní linolea, která jsou vyrobena z obnovitelných přírodních materiálů a jsou tedy vhodná například pro alergiky, do prostředí škol či nemocnic. Náš sortiment linoleí zahrnuje značky Marmoleum, Veneto, Marmorette, Marmoleum home a Marmoleum click.

PVC podlahoviny s vynikajícími užitnými vlastnostmi


Dřevěné, laminátové a korkové podlahy

Naše laminátové podlahy tvoří kvalitní nosné desky a díky zámkovému systému pokládky jsou chráněné proti vniknutí vlhkosti. Vybírat můžete z nejrůznějších vzorů a barev, například vzory ovocných a exotických dřevin. V sortimentu máme laminátové podlahy značek Forte original, Forte struktur, Witex, Tarkett, Quick Step, Floorline a Terbürne. Kromě laminátových podlah dodáváme také dřevěné podlahy v klasickém i moderním designu, značek Magnum, Kärs, Empiri, Esco a Vito, stejně tak jako podlahy korkové.

Kvalitní laminátové podlahy v různých vzorech


Metrové, kusové a zátěžové koberce, doplňkový sortiment

Naše nabídka podlahových krytin zahrnuje také koberce, ať už kusové či celoplošné. Kusové koberce s moderním i klasickým vzorem nabízíme v mnoha rozměrech, vybrané druhy je možné dodat i na zakázku v rozměrech dle přání zákazníka. U celoplošných koberců pak lze vybírat kupříkladu z koberců zátěžových, které jsu díky své trvanlivosti a odolnosti vhodné do namáhaných prostor, nebo bytových, které nabízíme v široké škále barev a provedení. Dále nabízíme také umělou trávu, rohože a různý doplňkový sortiment, tedy obvodové a přechodové lišty, protiskluzové mřížky pod koberece nebo lepidla a čistící prostředky.

Bohatá nabídka koberců od firmy FRANC


PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny, koberce

Podlahové krytiny, koberce
Podlahové krytiny, koberce a doplňky, prodej a pokládka

Bytový textil, prodej, šití

Bytový textil, prodej, šití
Bytový textil, závěsy, povlečení, deky, ručníky, prodej i zakázkové šití

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace interiérů
Návrhy a realizace interiérů, podlahy, koberce a bytový textil
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
FRANC spol. s r.o.
www.franc.cz
Adresa

Adresa

Kvítková 552
Zlín 760 01

danafranc@c-mail.cz
+420 606 723 233


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha