Vodonepropustnost betonu - materiály XYPEX – nátěry, ochrana, speciální směsi

NEKAP spol.s r.o. Výhradní distributor - XYPEX, FREEZTEQ

Vodonepropustnost betonu - materiály XYPEX – nátěry, ochrana, speciální směsi

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Řešíte na stavbě či při rekonstrukci problém hydroizolace? Potřebujete, aby vaše betonová konstrukce byla nepropustná nejen pro vodu, ale také pro ostatní, často nebezpečné kapaliny? Jednoduchým, profesionálním a účinným řešením, jak si poradit s hydroizolací, je unikátní materiál Xypex. Jedná se o materiál a technologii krystalizace, které způsobují, že jsou betonové konstrukce nepropustné pro kapaliny, a to zcela ojedinělým způsobem.


Xypex, jehož výhradním distributorem v České republice je společnost Nekap, zaručí nejen nepropustnost betonu, ale zároveň také ochranu betonové konstrukce. Tento systém hydroizolace přitom obsahuje absolutně netoxické chemické látky, které pomáhají v betonu vytvářet unikátní druh krystalů. Ty utěsní jednotlivé póry a kapiláry betonu proti vniknutí vody a dalším chemickým roztokům, a hydroizolace je tak efektivně zaručena.

Hydroizolace, která umožňuje betonu dýchat

Technologie pro nepropustnost betonu a hydroizolaci Xypex má několik výhod. Nejen, že umožní, aby betonová konstrukce byla zvnějšku i zevnitř nepropustná, současně ji chrání a životnost betonu a železobetonových konstrukcí výrazně prodlužuje, ale tento systém hydroizolace také umožní, aby betonem pronikal vzduch.

Materiál Xypex je vhodný pro všechny rezervoáry, jako jsou vodní nádrže, jímky a nádrže na odpadní vody, ale také tunely, kanály a podzemní prostory. Hojně se využívá k hydroizolaci základů nebo dokonce parkovacích ploch. Své použití má tento materiál v hydroizolaci ploch čerpacích stanic pohonných hmot, mostů, dálnic nebo výtahových šachet.

Hydroizolaci není radno podceňovat

Systém hydroizolace pro nepropustnost betonu Xypex je vhodný také pro nádrže s pitnou vodou a může se používat jak na úplně nový, tak i na starší a použitý beton. Xypex je skvělým technickým řešením pro hydroizolaci a sanaci starých betonových konstrukcí i tehdy, kdy tradiční hydroizolace selhávají.

Hydroizolace pomocí materiálu Xypex však není nátěrem, krystalky tohoto systému nepropustnosti se stávají součástí betonu. Také proto není třeba žádná předchozí vyrovnávací úprava povrchu betonu.

Nekap: hydroizolace s vysokou životností

Životnost systému hydroizolace pro nepropustnost betonu Xypex je díky jeho charakteru velmi vysoká – na rozdíl od různých fólií jej nelze poškodit propíchnutím nebo porušením švů, protože zkrátka žádné nemá. Hydroizolace pomocí Xypexu je přitom velice ekonomická – aplikace tohoto hydroizolačního materiálu je jednoduchá a beton poté není třeba chránit zpětným zásypem zeminou.

Více informací o společnosti Nekap s.r.o., která je výhradním dodavatelem hydroizolačního materiálu Xypex, ale také materiálu Freezteq, který slouží jako ochrana proti vzlínající vodě, najdete ZDE.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nekap.cz

Vydáno 21.02.2014
478 Zhlédnutí
Topováno 02.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX
Izolace a hydroizolace spodních staveb proti pronikání a vzlínání vody patří k obtížným krokům při stavbách i rekonstrukcích objektů. Účinným řešením je hydroizolační materiál XYPEX, který zajistí, aby betonová konstrukce byla nepropustná pro vodu i ostatní kapaliny. Jeho výhradním dodavatelem v ...

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech
Jak zabránit tomu, aby voda nepronikala přes zdivo a cihly až do prostoru sklepu? To je otázka, na kterou se mnoho z nás snaží nějakým způsobem najít odpověď. Pomoci nám v tomto směru může speciální technologie, která se používá při sanaci sklepů v obytných budovách.

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy
Trápí vás doma nadbytečná vlhkost? Tvoří se kvůli tomu ve vaší domácnosti plíseň a zhoršuje vzduch? Pak s nadbytečnou vlhkostí skoncujte jednou pro vždy! Společnost Nekap nabízí účinné hydroizolační materiály pro každého. Jsme výhradním distributorem materiálů Xypex a Freezteq v České republice. S ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEKAP spol.s r.o. Výhradní distributor -  XYPEX, FREEZTEQ
WEBOVÁ STRÁNKA
NEKAP spol.s r.o.
www.nekap.cz
Adresa

Adresa

Thákurova 7
Praha 6 - Dejvice 160 00

info@nekap.cz
+420 224 316 107


Najdete nás také zde:

ARES
captcha