MAGTRADE, s.r.o.
Přístupové systémy Praha, turniketyPřístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy

Představujeme Vám moderní přístupové systémy IMPRO Technologies, které jsou vhodné pro všechny typy budov. Tuto významnou značku v české republice zastupuje společnost Magtrade, s.r.o., která Vám sestaví řešení přesně na míru Vašim potřebám nebo systémy jednoduše prodá - ceny naleznete přímo na jejich www stránkách. Pokud jste tedy vlastníkem nebo pronajímatelem nějakého objektu nebo budovy, jsou následující řádky určené právě pro Vás.


Bezpečnost v budovách je vždy na prvním místě

Jistě mi dáte za pravdu, že jednou z nejdůležitějších věcí je v dnešní době bezpečnost. A právě bezpečnost je díky přístupovým systémům IMPRO zajištěna dokonale, neboť jsou moderním elektronickým prostředkem, který slouží ke kontrole, monitoringu a eliminaci pohybu osob v objektu nebo budově. Jako ideální se v tomto případě ukazuje spojení s elektronickými zámky a případně i kamerovým systémem - společnost Magtrade, s.r.o. Vám v případě zájmu navrhne řešení podle Vašich potřeb a požadavků.

Více než kontrola pohybu osob po budově

Kontrola pohybu osob po objektech je dnes běžnou součástí většiny přístupových systémů, ale produkty IMPRO Technologies jdou ještě dále. Poskytují jednoznačná data o pohybu osob mezi kontrolními místy, která je možno dále zpracovávat docházkovým softwarem. Díky tomu jde např. velmi snadno provést rozúčtování nákladů na jednotlivá střediska a ušetřit tak práci i náklady spojené se získáním těchto analytických informací. Pohyb osob může být navíc řízen pomocí přístupových skupin a bloků, kde je každému držiteli čipové karty nastaveno, do kterých částí objektu má povolený vstup a do kterých má přístup zakázán. 

Praktické i elegantní karty a čtečky

Používají se bezkontaktní karty ve formátu kreditní karty nebo ve formě přívěšku na klíče. Čipové karty je možné navíc potisknout logem firmy, do přívěšků je možno gravírovat písmena nebo číslice - jsou proto nejen praktické, ale i elegantní a celkově zapadají do image každé společnosti. Také čtečky mají různá provedení - od skrytých ve zdi nebo ve vypínači, až po plastové a kovové v antivandal provedení. Většina čteček má akustickou a optickou signalizaci stavu a činnosti. 

On-line funkcionalita, jednoduché ovládání

Velkou výhodou těchto přístupových systémů je fakt, že mohou pracovat, aniž by byly připojeny k počítači. Jednotlivé kontrolery jsou totiž vybaveny dostatečnou pamětí čipových karet a událostí (průchodů), aby mohly pracovat samostatně.

Také ovládání je velmi jednoduché - nejmodernější systémy lze snadno ovládat přes internet z chytrého mobilu nebo tabletu, podobně jako kamery nebo elektronické zabezpečovací systémy. 

Proč tedy mít přístupový systém IMPRO?

  • Je to moderní elektronický systém, který náleží do inteligentních budov
  • Přispívá k eliminaci nežádoucích návštěvníků a tak chrání majetek firmy, nebo společný majetek společenství vlastníků a bytových družstev
  • Oproti klasickým klíčům je správa systému jednoduchá, operativní, od stolu, od počítače, u nejnovějších systémů z kteréhokoli místa na světě
  • Při spojení s elektronickým zabezpečením a kamerovým systémem násobně zvyšuje bezpečnost podniku
  • Tak je možno snadno odhalit a zdokumentovat, krádeže, nekázeň na pracovišti, nedodržení pravidel a postupů
  • V případě potřeby poskytuje data pro výpočet docházky zaměstnanců
  • Umí ovládat výtahy, řídit vjezd vozidel do objektu a garáží
  • U výtahů je k dispozici SW nadstavba pro výpočet a rozúčtování nákladů v závislosti na počtu jízd do jednotlivých pater
  • Jsou elegantním doplňkem moderní budovy, skutečným diamantem na šíji...

 

V případě zájmu o přístupový systém IMPRO nebo bližší informace o něm neváhejte a kontaktujte společnost

 

MAGTRADE, s.r.o.

Šlikova 287/20, Praha 6 – Břevnov

tel. 220 513 162, 605 245 452

e-mail: magtrade@magtrade.cz

www.magtrade.cz

 

Ceny přístupových systémů IMPRO Technologies naleznete přímo na našich www stránkách.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.magtrade.cz/acs---pristupove-systemy-71k/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu

Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu

V současné době je zejména na veřejně přístupných místech zapotřebí dbát na zvýšenou bezpečnost. K tomu mohou velkou měrou přispět i turnikety a vstupní branky po přístupové systémy. Systémy společnosti MAGTRADE s.r.o. jsou nejen propracované, ale také designově dokonalé.

Vydáno 22.06.2018
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.

Vydáno 05.02.2018
Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv

Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv

Zabezpečení domů a firem je v dnešní době velmi aktuální téma. Technologie v této oblasti jde dopředu mílovými kroky. Ještě v nedávné době byly kamerové systémy pod názvem "průmyslová televize" natolik nákladné, že byly využívány výhradně v průmyslových objektech. V současnosti se ale natolik zlevnily a miniaturizovaly, že se běžně instalují také v rodinných domech. A jaké jsou současné možnosti kamerových systémů? Pokud se obrátíte na společnost Magtrade s.r.o., můžete si klidně již zítra prohlížet záběry z Vašeho kamerového systému přímo na svém chytrém telefonu či tabletu, a to v reálném čase, z jakéhokoliv místa na světě.

Vydáno 26.04.2016
Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE

Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE

Hledáte spolehlivý a snadno ovladatelný přístupový systém pro zabezpečení vašeho objektu? Ve společnosti MAGTRADE vám nabízíme absolutní novinku na českém trhu – přístupový systém IMPRO Access portal LITE. Tento přístupový systém nabízí řízení vstupu až u 8 dveří, snadnou správu a nepřeberné množství nastavení. Zcela se tak přizpůsobí vašim požadavkům a pomůže vám mít objekt vždy plně pod kontrolou.

Vydáno 19.04.2016Vydáno 30.04.2014
631 Zhlédnutí
Topováno 09.06.2017