Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv

Zabezpečení domů a firem je v dnešní době velmi aktuální téma. Technologie v této oblasti jde dopředu mílovými kroky. Ještě v nedávné době byly kamerové systémy pod názvem "průmyslová televize" natolik nákladné, že byly využívány výhradně v průmyslových objektech. V současnosti se ale natolik zlevnily a miniaturizovaly, že se běžně instalují také v rodinných domech. A jaké jsou současné možnosti kamerových systémů? Pokud se obrátíte na společnost Magtrade s.r.o., můžete si klidně již zítra prohlížet záběry z Vašeho kamerového systému přímo na svém chytrém telefonu či tabletu, a to v reálném čase, z jakéhokoliv místa na světě.

Zabezpečení domů a firem

Propojení kamerového systému s Vaším mobilním zařízením

Společnost Magtrade s.r.o. poskytuje svým klientům službu napojení kamerového systému na téměř jakékoliv mobilní zařízení. To přináší uživatelům celou řadu výhod. Tou hlavní je dokonalý přehled o sledovaném objektu - v reálném čase a prakticky z jakéhokoliv místa na Zemi. Získává tak naprosto přesná, exaktní, srozumitelná a hlavně nezaměnitelná data a dokonalý přehled. Informace jsou zkrátka online. Neocenitelný přínos této služby ocení zejména správci a majitelé bytových komplexů a administrativních center, ale i majitelé rodinných domů a rekreačních chat. Získají tak on-line přehled o zabezpečených objektech a současně mohou kdykoli kontrolovat pohyb osob, vozidel a vůbec veškerého dění ve sledovaném objektu.


Kamerové systémy CCTV jsou stále výborným bezpečnostním prvkem

Když mluvíme o bezpečnosti, je kamerový systém je výborným doplňkem zabezpečení Vašeho domu či firmy. Nejenže dokáže informovat o všem, co se v hlídaném prostoru děje, a to online, ale jeho instalace dokáže i odradit od krádeží či vniknutí do objektu. Takže plní i preventivní funkci. V oblasti CCTV kamerových systémů nabízí společnost Magtrade s.r.o. širokou škálu produktů a služeb. V nabídce naleznete především webové IP kamery s dlouhodobým záznamem obrazu. Záznam z kamer je archivován dle požadavků zákazníka a potřeb.

Samozřejmostí ve službách firmy Magtrade s.r.o. jsou instalace a montáže nabízených systémů, ale také projektování a poradenství - řešení na míru každému zákazníkovi, školení obsluhy, a v neposlední řadě také kvalitní a rychlý servis.

Bližší informace ke kamerovým systémům


Zabezpečení domů a firem - individuální řešení

Pokud řešíte otázku, jak nejlépe zabezpečit Váš dům či firmu tak, abyste měli svůj majetek skutečně v bezpečí, je nutné nechat si zpracovat návrh na míru. Neexistuje univerzální řešení pro každého. A právě individuální přístup ke každému zákazníkovi je důvod, proč se na firmu Magtrade s.r.o. nejčastěji zákazníci obrací, navazují dlouhodobou spolupráci a doporučují další zákazníky. Každého osobně totiž navštíví odborník na problematiku zabezpečení a přímo na místě hledá co nejlepší a nejefektivnější řešení...

Pokud chcete i Vy mít jistotu, že jste zvolili nejlepší řešení pro zabezpečení domu nebo firmy, neváhejte a kontaktujte společnost

MAGTRADE, s.r.o.
Šlikova 287/20, Praha 6 – Břevnov
tel. 220 513 162, 605 245 452
e-mail: magtrade@magtrade.cz
www.magtrade.cz


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.magtrade.cz

Vydáno 26.04.2016
104 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu

Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu
V současné době je zejména na veřejně přístupných místech zapotřebí dbát na zvýšenou bezpečnost. K tomu mohou velkou měrou přispět i turnikety a vstupní branky po přístupové systémy. Systémy společnosti MAGTRADE s.r.o. jsou nejen propracované, ale také designově dokonalé.

Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.

Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy

Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy
Představujeme Vám moderní přístupové systémy IMPRO Technologies, které jsou vhodné pro všechny typy budov. Tuto významnou značku v české republice zastupuje společnost Magtrade, s.r.o., která Vám sestaví řešení přesně na míru Vašim potřebám nebo systémy jednoduše prodá - ceny naleznete přímo na ...

Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE

Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE
Hledáte spolehlivý a snadno ovladatelný přístupový systém pro zabezpečení vašeho objektu? Ve společnosti MAGTRADE vám nabízíme absolutní novinku na českém trhu – přístupový systém IMPRO Access portal LITE. Tento přístupový systém nabízí řízení vstupu až u 8 dveří, snadnou správu a nepřeberné ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MAGTRADE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MAGTRADE, s.r.o.
magtrade.cz
Adresa

Adresa

Šlikova 287/20
Praha 6 - Břevnov 169 00

magtrade@magtrade.cz
+420 605 245 452


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha