Montážní lampy pro práci ve tmě nebo za šera

Potřebovali jste někdy mít ve tmě nebo za šera silný zdroj světla a mít při tom volné ruce? Montážní lampa je jednoduchou funkční pomůckou, která vám toto poskytne. Je jedno, budete-li potřebovat nahlédnout pod kapotu auta či něco opravit ve sklepě. Montážní lampy vychází ze snahy poskytnout ideální zdroj světla při práci. Při návrzích se vycházelo z vlastností velkých halogenových světel, ručních svítilen i čelových lamp. Vznikla tak montážní lampa, která poskytuje veškeré výhody současně.

Montážní lampy

Silný zdroj světla

Při výběru montážní lampy je velmi důležitým parametrem výkon a síla světla. V dnešní době se na trhu prodávají montážní lampy, jejichž zdrojem světla jsou buď LED diody či zářivky. Obě technologie vynikají vysokou svítivostí a jsou schopné dobře osvítit požadovaný prostor.

U montážní lampy se počítá i s možností zavěšení. Je to právě z toho důvodu, aby mohl mít uživatel volné ruce. Proto je každá montážní lampa vybavena háčkem, který umožňuje zavěšení do prostoru. Montážní lampy bývají také konstrukčně navrženy tak, aby snesly i silnější nárazy a jen tak se nepoškodily. Dobré montážní lampy by měly být prachuodolné a voděodolné. Závěsný systém u těchto lamp bývá ve formě háků, různé modely nabízí odlišné typy. Existují montážní lampy, které jsou vybaveny současně hákem horizontální i vertikálním, navíc obsahují magnet pro uchycení na kovové části.

Zdroj napájení

Veškeré montážní lampy pracují na standardních 220 V ze sítě. Pokud však potřebujete mít montážní lampu vždy po ruce, třeba i v kufru automobilu, doporučujeme pořízení modelu montážní lampy s možností napájení na 12 V. Jako zdroj napájení tak můžete použít zásuvku v každém automobilu. Některé montážní lampy jsou navíc vybaveny nabíjecím akumulátorem, který lze dobíjet a po několik hodin vám bude zařízení pracovat bez nutnosti zapojení do jakékoliv napájecí sítě. To je obzvláště praktické a podporuje to univerzálnost a všestrannost zařízení.

Výběr montážní lampy

Podle výše uvedených parametrů byste měli montážní lampu vybírat a zvolit si tak zařízení, které bude plně odpovídat vašim požadavkům. Montážní lampu tak vybírejte podle typu svítící technologie (LED nebo zářivka), podle napájení (220 V, 12 V, baterie), dále podle délky kabelu, životnosti či odolnosti. Samotný výběr montážní lampy je tak náročnější, než se může na první pohled zdát. Pokud si s výběrem nevíte rady, firma TORIO PLUS s.r.o., která se distribucí a prodejem montážních lampa zabývá, vám se samotným výběrem ráda poradí a doporučí konkrétní model, se kterým budete spokojeni.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.torioplus.cz/

Vydáno 29.07.2015
219 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nabídka elektro potřeb pro každého řidiče

Nabídka elektro potřeb pro každého řidiče
Elektrická energie se stala nedílnou součástí našich životů. Potřebujeme různé žárovky, baterie a další technické vymoženosti moderního světa. Prodejem těchto potřeb se zabývá mnoho zahraničních i tuzemských firem. Jak si mezi nimi vybrat? Rozhodně podle kvality.

Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny

Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny
Jsou situace, kde klasické osvětlení nestačí, nebo by montáž běžného světla nebyla možná - třeba když je potřeba si pořádně posvítit na stavbě, mít dostatek světla v dílně nebo v podvečer při práci na zahradě, kde není možný přívod elektřiny. V takových chvílích jsou cenným pomocníkem montážní ...

TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím

TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím
Certifikovaný velkoobchod TORIO PLUS nabízí autožárovky a další autopříslušenství pro bezpečnou jízdu od renomovaných značek garantujících prvotřídní kvalitu za příznivé ceny.

Torio Plus to je prodej auto žárovek v Praze

Torio Plus to je prodej auto žárovek v Praze
Chlubit se mohou svou předností jako výhradní dovozci britské značky Elta Lighting, to jsou auto žárovky, pojistky, měřiče napětí a další produkty nebo také značkou Lucas, která zprostředkovává auto žárovky, majáky a další příslušenství. Mají ovšem i široké množství ostatních značek a různých druhů ...

DRL světla i kvalitní autožárovky. Abyste na cestách lépe viděli

DRL světla i kvalitní autožárovky. Abyste na cestách lépe viděli
Jeli jste někdy autem, které mělo stará nebo zkrátka špatně fungující světla? Pokud ano, pak si jistě dokážete představit, jak moc je taková jízda (byť napůl) naslepo nebezpečná. A to samozřejmě nejen pro vás, ale také ostatní účastníky silničního provozu. Nepodceňujte proto stav vašich světlometů ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TORIO PLUS, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TORIO PLUS, spol. s r.o.
www.torioplus.cz
Adresa

Adresa

Štúrova 1307/8
Praha 4 - Krč 142 00

info@torioplus.cz
+420 241 721 410


Najdete nás také zde:

ARES
captcha