Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

ROBICONT Robert Lučan

Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

ROBICONT
Robert Lučan
Máte spoustu odpadu či suti? Nechte si přistavit kontejner

Při rekonstrukcích, stavbách i demolicích se velmi často nahromadí velké množství odpadu, které je třeba odvézt a zlikvidovat. Bez těžké techniky by odvoz odpadu trval velmi dlouho a znamenal by spoustu práce. Ideálním řešením je přistavení kontejneru a následný odvoz odpadu či suti s možností likvidace.

Pronájem kontejneru a odvoz stavebního odpadu

Přistavení kontejneru a náklad odpadu

Pokud potřebujete odvézt odpad, máte v podstatě dvě možnosti. Buď si necháte přivézt nákladní automobil, na který vše naložíte, nebo si zajistíte přistavení kontejneru. První řešení se ve většině případů nevyplatí, protože po přijetí nákladního vozidla musí být řidič fyzicky přítomen, což znamená další finanční náklady. Pokud se rozhodnete pro přistavení kontejneru, budete mít dostatek času na to, jej naplnit. Nemusíte se tak stresovat časovým presem, kontejner bude na vašem pozemku přesně takovou dobu, na jakou bude smluveno, klidně i několik dní.

Přistavení kontejneru


Odvoz odpadu na sběrný dvůr

Často se stane, že se v určitém objektu nachází větší množství surovin, které je možné odvézt na sběrný dvůr a ještě na nich utržit nějakou korunu. Ať už máte větší množství železa či jiných materiálů, které je možné na sběrný dvůr odvézt, opět se jako ideální řešení nabízí přistavení kontejneru. Po jeho naplnění si pro něj přijede nákladní vůz, který odvoz zajistí. Toto řešení je velmi výhodné, protože se zbavíte odpadu na vašem objektu a navíc vyděláte nějakou korunu za prodej sběrných surovin.

Průmyslový sběrný dvůr


Likvidace suti po demolicích či rekonstrukcích staveb

Pokud dojde k výrazným rekonstrukcím staveb či k jejich demolicím, vždy vznikne odpad – suť, kterou je třeba odvézt a zlikvidovat. Odvoz suti může být také umožněn po přistavení a naplnění kontejneru. Firma Robicont se pronájmem kontejnerů a odvozem odpadu v okolí Chropyně a Kroměříže zabývá již řadu let a je důležitým článkem této oblasti.

Výhody pronájmu kontejnerů jsou zjevné – cenová dostupnost, časová variabilita, velká kapacita. Díky tomu je možné v kontejnerech zajistit odvoz suti, odpadu i materiálů na sběrný dvůr. V Chropyni i Kroměříži jsou tyto služby vítány ve velké míře, o čemž svědčí i vytíženost společnosti Robicont.

Odvoz odpadu a likvidace však není jedinou oblastí, kterou se firma zabývá. V případě potřeby vám zajistí i stavební či výkopové práce, veškeré služby autodopravy, prodej surovin (písku, recyklátu atd.) či vedení evidence odpadů. Společnost mimo jiné vlastní svůj sběrný dvůr, po přistavení kontejneru je tak možné odpad zavézt přímo k nim a ještě na tom vydělat.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.robicont.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

Třídit odpady je výhodné z mnoha důvodů. To platí dvojnásob pro biologický odpad, který má velmi bohaté využití, a to z hlediska dalšího nakládání a zpracování. Biologický odpad může posloužit například jako kvalitní hnojivo, neboť obsahuje mnoho živin, a navíc se v půdě dokáže plně rozložit. Třízení tohoto odpadu je navíc velmi efektivní, díky čemuž jsou snižovány náklady na likvidaci ostatních odpadů.

Vydáno 17.05.2017Vydáno 26.08.2015
879 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2020

Zemní, výkopové a stavební práce

Zemní, výkopové a stavební práce

Zemní, výkopové, bourací a stavební práce v Zlínském kraji

Kontejnerová autodoprava, odvoz odpadu

Kontejnerová autodoprava, odvoz odpadu

Kontejnerová autodoprava, odvoz a likvidace odpadu, pronájem kontejnerů

Průmyslový sběrný dvůr

Průmyslový sběrný dvůr

Provoz průmyslového sběrného dvora, tříděný odpad, odvoz a likvidace odpadu