Průmyslová mozaika, dub kouřový a přírodní - kantovka, Praha

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. Podlahy Praha 6

Průmyslová mozaika, dub kouřový a přírodní - kantovka, Praha

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Podlahy Praha 6
Pokládka podlahy od profesionálů má mnoho důvodů, Praha

Pokud se chystáte realizovat podlahu, ať už se jedná o rekonstrukci nebo pokládku nové podlahy, jistě Vás napadla otázka, zda využít služeb profesionálů nebo si poradit svépomocí. Ač je lákavé na pokládce podlahy ušetřit, velmi často se ukazuje, že toto šetření není na správném místě. Zkušenosti profesionálů jsou totiž doslova "k nezaplacení". Ukazuje se, že oprava nesprávně položené podlahy nemusí být vůbec možná, a pokud ano, je natolik nákladná, že se tyto pokusy vůbec nevyplatí. Své o tom ví odborníci z pražské společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o., kteří nám pomohli sestavit následující článek.

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o., Praha: pokládka podlahy od profesionálů

Podlahářská firma ZAHRADNÍK PARKET

Nejprve si společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. krátce představíme. Jedná se o rodinnou firmu s tradicí již od roku 2000. Za tuto dobu nasbírala zkušenosti na stovkách realizací podlah všech druhů. Jejich práce je natolik kvalitní, že většina zákazníků se k nim ráda vrací. Kromě pokládky podlah má firma na Praze 6 také podlahový showroom, v němž prodává parkety, dřevěné, laminátové, vinylové, korkové i exotické podlahy, venkovní terasy, dřevěné dveře a schody a veškeré příslušenství k podlahám. Pro některé značky, jako např. Megawood, byla výrobcem vybrána jako výhradní zastoupení pro ČR. Díky tomu nasbírala cenné zkušenosti se všemi typy podlah a kromě profesionální pokládky Vám dokáže také pomoci a poradit s výběrem té nejlepší podlahy pro Váš interiér nebo terasu.


Profesionální pokládka podlah

Ale nyní již k pokládkám podlah. Jaké všechny služby zahrnuje taková profesionální pokládka podlahy? V prvé řadě přijede na místo realizace odborně proškolený technik, kompletně posoudí Vaše potřeby a možnosti a pomůže Vám navrhnout nejlepší řešení. Tato první návštěva zahrnuje také posouzení kvality podkladu. Může se ukázat, že podklad nevyhovuje normám ČSN pro provádění pokládky podlah. V tomto případě Vám technik navrhne úpravy nebo případně změny podkladu. Dále je třeba zjistit vlhkost u novostaveb, protože některé podlahy se pro příliš vlhké prostředí nehodí. Výsledek měření vlhkosti se zaznamená do protokolu, který Vám technik na závěr předá. Nyní už pouze vyberete z vhodných typů podlah, dojde k přesnému zaměření a následné cenové kalkulaci. Pro snadný výběr barvy podlahy a sladění s dalšími bytovými doplňky a nábytkem Vám technik zapůjčí vzorky. Veškeré tyto přípravné práce jsou zdarma. Vlastní realizace pak probíhá jako „dodávka podlahy na klíč“ pro Vaše maximální pohodlí. V případě zájmu spolupracuje ZAHRADNÍK PARKET také s architektem, který Vám pomůže, aby byl výsledný efekt skutečně nejlepší.


Zapůjčení podlahářských brusek

Také v případě, že se rozhodnete podlahu položit svépomocí, můžete se na firmu ZAHRADNÍK PARKET obrátit. Je připravena zapůjčit Vám kvalitní podlahářské brusky a prodat veškerý potřebný doplňkový materiál a podlahovou chemii. Nákup je možný také prostřednictvím e-shopu s výdejním místem v Praze 6.

Nabídka brusných strojů k zapůjčeníVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnikparket.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...

Vydáno 19.06.2014
Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!

Vydáno 01.03.2016
Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.

Vydáno 20.10.2017
SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

Líbí se vám dřevěné podlahy a chtěli byste si pořídit takovou, u které budete mít naprostou jistotu stability, kvality, dlouhé životnosti a perfektního vzhledu? Vsaďte na značku SCHEUCHER MULTIflor.

Vydáno 25.01.2017
Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost

Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost

Podlahy na terasy mají vysoké požadavky na odolnost. Bývají totiž hodně namáhané, musí odolat změnám teplot a vlhkosti, barvy by se neměly příliš měnit vlivem slunečního záření. Všechny tyto skutečnosti si plně uvědomuje německý výrobce, společnost NOVO-TECH Trading GmbH & Co.KG, která vyrábí vysoce odolné podlahy EasyDeck pro Vaši terasu! Objednat si je včetně odborné pokládky můžete u firmy ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6!

Vydáno 27.04.2017
Laminátové podlahy QUICK-STEP - vzorkovna podlah Praha 6 a e-shop nabízí jejich nejširší výběr

Laminátové podlahy QUICK-STEP - vzorkovna podlah Praha 6 a e-shop nabízí jejich nejširší výběr

Přemýšlíte, jakou podlahu položit do Vaší ložnice, obývacího pokoje, předsíně, kuchyně, koupelny či kanceláře? Řešením mohou být laminátové podlahy od společnosti QUICK- STEP. Jednoduchý a pohodlný výběr Vám nabízí podlahový Show room společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, která je autorizovaným prodejcem těchto podlah. Pokud si raději vybíráte z pohodlí svého domova, máte možnost využít on-line nákup v internetovém obchodě.

Vydáno 12.03.2013
Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Laminátové podlahy mají celou řadu výhod. Pokud jde navíc o rakousko-německého výrobce - firmu Egger, pak toto tvrzení platí mnohonásobně! Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6 Břevnova Vám nyní umožní snadný výběr z kompletní kolekce 2015-2017 díky novému stojanu, který se nachází v její vzorkovně, a jež nemá v ČR obdoby.

Vydáno 12.06.2016
Dvouvrstvé dřevěné podlahy BILAflor a třívrstvé dřevěné podlahy STEIRER PARKETT - nejširší výběr v ČR

Dvouvrstvé dřevěné podlahy BILAflor a třívrstvé dřevěné podlahy STEIRER PARKETT - nejširší výběr v ČR

Dovolujeme si Vás pozvat do nově zrekonstruovaného přízemí show roomu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, které je nyní zcela věnováno dřevěným podlahám STEIRER PARKETT a BILAflor od rakouského výrobce, společnosti Scheucher. Jedná se o nejširší kolekci těchto dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah v ČR. Nové uspořádání show roomu podle potřeb zákazníků i odborná pomoc personálu zajistí, že výběr podlahy pro Vás bude skutečným zážitkem...

Vydáno 11.12.2013Vydáno 02.09.2015
357 Zhlédnutí
Topováno 10.03.2020

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě, garance dlouhé životnosti

Dveře Hörmann a PIVATO porte

Dveře Hörmann a PIVATO porte

Prodej kvalitních dveří Hörmann a PIVATO porte, zajištění odborné montáže

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah, půjčení a pronájem brusných strojů pro renovaci a opravy podlah