ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Podlahy Praha 6
Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě, garance dlouhé životnosti

Dveře PORTA DOORS, prodej a instalace

Dveře PORTA DOORS, prodej a instalace

Prodej kvalitních dveří PORTA DOORS, zajištění odborné montáže certifikovanými pracovníky

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah, půjčení a pronájem brusných strojů pro renovaci a opravy podlahVydáno 19.06.2014
798 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2016

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...

Vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn

Proč zvolit tuto vinylovou podlahu?

Vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou vyráběny renomovanou belgickou společností s dlouholetou tradicí. Hledáte-li kvalitu, nemůžete si vybrat lépe. Také lidé s vytříbeným vkusem budou plně uspokojeni, neboť tento výrobce neustále sleduje nejnovější trendy v oblasti módy, architektury a interiérového designu a nabídku dekorů jim plně přizpůsobuje. Výsledkem je možnost výběru z 15 dekorů, ve 3 provedeních - celkem tedy 45 variací vinylové podlahy v různých barvách, které věrně imitují rozličné typy dřeva. V podlahovém show roomu společnosti ZAHRADNÍK PARKET na Praze 6 si můžete nerušeně vybírat. Vyškolený personál Vám navíc poskytne odborné poradenství.

Vysoká odolnost vinylových podlah QUCK.STEP

Další nespornou výhodou je vysoká odolnost této podlahy. Vinylová podlaha je typická svou vysokou odolností proti poškrábání, poškození dětmi či domácími mazlíčky a v neposlední řadě 100% vodotěsná. Díky tomu ji můžete použít ve Vaší koupelně či kuchyni. Tam navíc oceníte její teplý charakter, díky kterému po ní můžete pohodlně chodit také naboso. Povrch navíc působí velmi měkce a příjemně a podlaha tlumí Vaší chůzi. Důkazem vysoké odolnosti je i fakt, že vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn má 20-letou záruku!

Vinylová podlaha QUICK STEP se snadno instaluje

Instalace těchto podlah je velmi jednoduchá a rychlá. Využít můžete "zacvakávací" systém Uniclic, který vyvinula v roce 1997 právě společnost QUICK.STEP. Dnes je celosvětově patentovaný a dostal mnohá mezinárodní ocenění. Nebo si můžete nechat tuto podlahu klasicky nalepit na podklad. Vždy je ale potřeba mít patřičné zkušenosti, proto Vám doporučujeme pokládku od některé ze zkušených firem, aby Vám Vaše podlaha skutečně sloužila dlouhodobě a bez sebemenších problémů. Vhodná je tato podlaha také pro instalaci podlahového vytápění.

Také údržba podlahy už nemůže být jednodušší

Díky dokonalé vodotěsnosti stačí tyto podlahy jednoduše vytřít tak, jak jste zvyklí. Pro ještě větší komfort můžete použít čistící mopy bez namáčení - jako např. Bona sprej mop. Širokou nabídku čistících produktů můžete snadno z pohodlí domova zakoupit přímo v podlahovém e-shopu společnosti ZAHRADNÍK PARKET.

 

Popřípadě máte možnost navštívit podlahový show roomu na adrese:

Bělohorská 251/147, Praha 6 - Břevnov

tel: 233 355 222, 777 688 975   

e-mail: info@zahradnikparket.cz

web: www.zahradnikparket.cz

Otevřený je pro Vás i v sobotu.

(Zaparkovat můžete pohodlně přímo v areálu firmy).

 

Zbývá už jen popřát, aby se Vám po nové vinylové podlaze QUICK.STEP Livyn dobře chodilo...

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zahradnikparket.cz/katalog/vinylove-podlahy-104/quick-step-livyn-58