Hemeroidy – hemoroidy, Praha, Brno

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

Hemeroidy – hemoroidy, Praha, Brno

Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!

Hemoroidy jsou nemoc, která může velmi znepříjemnit život. Lidé, trpící touto chorobou, se často straní společnosti. Je to onemocnění nepříjemné, ale při včasné léčbě efektivními prostředky můžete svůj boj vyhrát.


Včasná léčba je základem v boji proti hemoroidům

Hemoroidy (nazývané také hemeroidy) a fissury jsou onemocněními, o kterých se ve společnosti příliš nemluví. To je ale chyba, protože prvním příznakům této choroby nevěnujeme příliš pozornosti. Přitom včasná diagnóza a následná léčba vám může ušetřit spoustu nepříjemností a můžete předejít operaci.

A co vůbec hemoroidy a fissury jsou a jak je poznáme? Hemoroidy jsou rozšířené žilní pleteně, které se nacházejí pod sliznicí konečníku a pod kůží řitního otvoru. Mohou vytvářet tzv. uzly. Podle toho, kde jsou umístěné, rozlišujeme zevní a vnitřní hemoroidy. Fissury jsou anální praskliny, které se projevují velkou bolestí zejména při a po vyměšování. Dalšími příznaky jsou krvácení a pálení.

Návštěva lékaře je nutná už při svědění, mokvání anebo při tlaku v konečníku. Pokud stolici doprovází krev, neměli byste už na nic čekat. Oddálení návštěvy lékaře může vést až ke katastrofálním důsledkům. Nepodceňujte ani výběr lékaře, protože jen skuteční odborníci vám můžou poradit skutečně efektivní a účinnou léčbu. Právě takové specialisty najdete v zdravotnickém zařízení ON CLINIC - ProctoClinic. Jejich pobočky jsou v  Praze i Brně. Tamní lékaři jsou skuteční odborníci na problematiku hemoroidů a mají mnohaleté zkušenosti s jejich odstraňováním.

Jak probíhá vyšetření?

Vše začíná vstupním vyšetřením. Kvůli němu se nemusíte nijak omezovat. Vstupní vyšetření lékař provede v lokálním znecitlivění. Pokud se podezření na hemoroidy prokáže, následuje okamžitá léčba. Nejčastějším zákrokem je odstranění hemoroidálního uzlu, při kterém se používá i znecitlivující mastička. Obtíže se u některých pacientů můžou projevovat silnějším tlakem v oblasti konečníku, nucením na stolici nebo menší bolestivostí břicha. Tyto potíže však po podání léků proti bolesti snadno ustupují.

Po zákroku a během léčby je vhodné držet se několika zásad:

  • dodržovat pitný režim, alespoň 2 – 3 litry tekutin denně
  • zařadit do svého jídelníčku vlákninu, denně byste proto měli zkonzumovat 200 – 300 gramů ovoce nebo vařené zeleniny
  • omezit kořeněná a kyselá jídla
  • dodržovat hygienické nároky a sprchovat oblast konečníku alespoň 2x denně vlažnou vodou

Jde to i bez stresu

ON CLINIC – ProctoClinic je osvědčené soukromé zdravotnické zařízení, které v České republice funguje už od roku 1998. Toto nestátní zdravotnické zařízení se zaměřuje na léčbu hemoroidů a fissur (trhlin). Naši lékaři jsou skuteční odborníci ve svém oboru a jejich přístup je profesionální. Jako takoví se vám snaží průběh vaší léčby maximálně usnadnit a starají se o vaše pohodlí. U nás nepotřebujete doporučení od obvodního lékaře a zpravidla je možné se objednat do 7 dnů. Léčba v ON CLINIC, s.r.o. není hrazena zdravotní pojišťovnou.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.onclinic.cz

Vydáno 20.05.2014
884 Zhlédnutí
Topováno 24.06.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny
Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 23 let v Praze a více než 18 let v Brně. A to v centru měst, v příjemném prostředí. Za tu dobu jsme ošetřili přes 20.000 pacientů.

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha
Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. ...

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!
Hemoroidy (hemeroidy) a trhliny (fissury) patří mezi mimořádně nepříjemné onemocnění, které dokáže velmi potrápit. Jak jsme za ta léta v našem zdravotnickém zařízení zjistili, při prvních příznacích, tj. při prvních dvou stupních hemoroidů, které se projeví např. při větší námaze nebo při dlouhém ...

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.
Trápí vás svědění, mokvání či tlak v konečníku? Tak to máte pravděpodobně co dočinění s hemeroidy. Návštěvy lékaře – proktologa se však nemusíte bát. Naši specialisté v ProctoClinic vám pomohou zbavit se hemoroidů ambulantně, při minimální bolestivosti (používá se znecitlivující mast) a bez ...
PODSTRÁNKY

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů
Ambulantní léčba hemoroidů a fissur ve specializovaném proktologickém centru

Hemoroidy – příčiny, příznaky

Hemoroidy  – příčiny, příznaky
Proktologické centrum, hemoroidy (hemeroidy), anální fissury (řitní trhliny)

Efektivní metody léčby

Efektivní metody léčby
Nejefektivnější metody v léčbě análních fissur a hemoroidů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ON CLINIC, s.r.o.
onclinic.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O násHemoroidy
Adresa

Adresa

Olivova 948/6
Praha 1 - Nové Město 110 00

info@onclinic.cz
+420 800 103 300


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha