Školka, která vaše děti naučí něco navíc

Jakmile vaše děti dovrší věku tří let, tak je pravděpodobně poprvé zavedete do školky. Školka hraje v rozvoji jedince opravdu významnou roli. Děti se zde nejenom naučí různé základní dovednosti, ale budou také poprvé ve společnosti lidí, kteří nejsou součástí jejich rodiny. Jak ale vybrat správnou školku? Jak vybrat takovou, která bude pro vaše potomky nejpřínosnější? JULINKA je logopedická mateřská školka, která je oproti jiným něčím výjimečná a která dokáže vaše děti naučit něco víc.

Mateřská škola logopedická Julinka, Praha

Zaměřeno na mluvení

Jelikož se jedná o logopedickou školku, tak vám bude určitě jasné, že se zde klade důraz především na to, aby se vaše děti naučily co nejlépe vyjadřovat a mluvit. Každé dítě zde čeká denně individuální práce s logopedkou, ale také mnoho skupinových činností a her, při kterých se komunikační schopnosti dětí dále rozvíjejí. Všechny učitelky ve školce mají pro logopedickou práci odborné vysokoškolské vzdělání.

Mateřská škola logopedická


Úcta ke starším lidem

Mateřská školka JULINKA je speciální také díky tomu, že se v ní vaše děti denně potkávají se seniory. Dědečkové a babičky jsou klienty Centra denních služeb v přízemí a přicházejí do Julie proto, že chtějí trávit čas smysluplně a aktivně a prožívat radostné chvíle ve společnosti těch nejmenších. Setkávání s nejstarší generací bude pro vaše děti zajisté obrovskou výhodou, protože pochopí, co je respekt a úcta ke stáří, naučí se trpělivosti a toleranci a stráví mnoho veselých chvil ve společnosti těch, kteří nikam nespěchají a rádi pomohou a předají své zkušenosti.

Školka jako taková funguje jako každá jiná, je otevřená od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin. Vhodná je pro dítka ve věku od tří do sedmi let, které mají problémy s mluvením. Kromě běžných činností a her, se kterými se setkáte v každé školce, jsou na denním pořádku také společné aktivity se seniory. Mezi ty nejoblíbenější patří ranní zpívání, vyrábění či pobyt na zahradě.

Pošlete své děti do školky, která jim dá skvělý základ nejenom do dalšího vzdělání, ale také do života.

Více informací o mateřské logopedické školce naleznete na našem webu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vjednomdome.cz

Vydáno 19.10.2015
2809 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Péče o afatiky musí být dlouhodobá. Pomůže odborná pomoc

Péče o afatiky musí být dlouhodobá. Pomůže odborná pomoc
Afázie je narušení komunikačních schopností vyžadující speciální péči. Jedná se o poruchu řeči způsobenou poškozením dominantní hemisféry člověka nejčastěji po cévní mozkové příhodě či úrazech hlavy. Pro takto postiženého člověka je velmi důležitá především pravidelná a intenzivní logopedická ...

Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace
Mezi generační centrum JULIE sídlí v Praze 5 na Zbraslavi. Jedná se o centrum pro dospělé a seniory, kteří mají poruchy komunikace, a najdete zde také mateřskou školku. Děti, senioři i dospělí se zde učí vzájemné toleranci, úctě a laskavosti vůči sobě navzájem.

Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu
Unikátní sociální zařízení Julie se nachází v centru Zbraslavi v zrekonstruované historické vile. Na jednom místě se zde setkává nejstarší a nejmladší generace, které se navzájem velmi pozitivně ovlivňují.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JULIE - Mezigenerační centrum Poskytujeme péči osobám po CMP
WEBOVÁ STRÁNKA
JULIE - Mezigenerační centrum
www.vjednomdome.cz
Adresa

Adresa

Elišky Přemyslovny 445
Praha 5 - Zbraslav 156 00

info@vjednomdome.cz
+420 604 354 194


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha