Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO

Kuchyně je zřejmě nejdůležitější částí každého domu či bytu. Nejen, že zde vznikají lahodná jídla, kuchyně je často také místem, kde se setkáváte s rodinou u společného stolu, kde hostíte kamarády a pořádáte slavnostní obědy. Právě proto je velmi důležité, abyste se v kuchyni cítili dobře a vyhovoval vám její vzhled i rozmístění. S tím vám rádi pomůžeme v Truhlářství ZdeNo. Kuchyňské linky vyrábíme na míru vašim potřebám a požadavkům. Nezáleží tak na tom, jestli chcete malou tradiční kuchyň, nebo dáváte přednost modernímu stylu, my splníme všechna vaše přání.

Kuchyně na míru, Truhlářství ZdeNo

Kuchyně na míru přesně podle vašeho gusta

Poohlížíte se po nové kuchyni, ale nabídka obchodních řetězců vám nevyhovuje? Nemusíte dělat žádné ústupky. My se plně přizpůsobíme vašim požadavkům, a to z hlediska použitých materiálů, barev i tvarů. Vyrobíme tak kompletní kuchyň ve stylu, který je vám nejbližší. Ať už tak bydlíte v roubence, nebo v moderní novostavbě, my se postaráme o to, aby nová kuchyň podtrhla charakter domu. Nebojím se masivních dřevěných kuchyní na míru, ale ani moderních designů, kombinace materiálů či netradičních barev. Zhotovíme také kuchyňské linky v retro stylu nebo velmi oblíbené kuchyně ve stylu provance.

Kuchyňské linky vám vyrobíme na míru.


Kuchyňské linky i nábytek z kvalitních materiálů

Pokud chceme, aby byla kuchyně funkční a krásná nejen po dokončení, ale i po několika letech, musíme věnovat velkou pozornost výběru materiálu. V Truhlářství ZdeNo jsme si toho vědomi. Kuchyňské linky na míru i veškerý nábytek proto vyrábíme pouze z kvalitních dřevin od osvědčených výrobců. Nabízíme vám tak širokou škálu dřevin od těch klasických českých až po ty exotické. Ať už si ale vyberete kuchyň na míru z lamino desek, dýhy, masivu či matné nebo lesklé povrchové úpravy, jedno je jisté. Garantujeme kvalitu a odolnost každého použitého kusu.


Kuchyně vám vybavíme barem i spotřebiči

Základem pro vaření a přípravu jídel je jistě kvalitní kuchyňská linka. Kuchyňské linky na míru ale nejsou to jediné, co vám v našem truhlářství nabízíme. Postaráme se o vybavení celé kuchyně na míru vašim potřebám. Zajistíme výrobu kuchyňské stěny s dostatkem úložných prostorů, moderního baru, ale i jídelního stolu se židlemi. V případě zájmu vám navíc dodáme i spolehlivé elektrospotřebiče, bez kterých se dnes už žádná kuchyně neobejde. Ve všech ohledech se rádi přizpůsobíme, problém není atypické řešení nábytku, ani výroba bezbariérové kuchyně.

Kuchyně na míru včetně elektrospotřebičů.


Kuchyňské linky na míru od zaměření až po montáž

Chcete i vy kuchyň, která bude konečně přesně dle vašeho vkusu? Truhlářství sice najdete v obci Prosiměřice (okres Znojmo), rádi vás ale navštívíme kdekoli, zaměříme vše potřebné a dohodneme se na detailech. Hotovou kuchyni potom samozřejmě přijedeme namontovat a uvést do provozu. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat a sen o nové kuchyni se může stát skutečností.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvi-zdeno.cz

Vydáno 20.10.2015
334 Zhlédnutí
Topováno 22.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře

Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře
Hezky a vkusně vybavený interiér zútulní každou místnost, ať už se jedná o váš dům, školní třídu nebo restauraci. Když se po náročném dni vracíte domů, ložnice je místem, kde potřebujete nabrat energii na den další. Nábytek do ložnice byste měli proto vybírat pečlivě, aby nenarušoval vaše chvíle ...

Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér

Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér
Při stavbě domu je často potřeba vytvořit schodiště na míru, aby perfektně sedlo do daného objektu a bylo stoprocentně funkční, praktické a zároveň i pěkně vypadalo. Pokud si přejete dřevěné schodiště, budete potřebovat kvalitní truhlářství. A vybrat pečlivě to správné, spolehlivé a ověřené se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
www.truhlarstvi-zdeno.cz
Adresa

Adresa

č.223
Prosiměřice 671 61

truhlarstvi.zdeno@seznam.cz
+420 515 271 925


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha