Truhlářství ZdeNo, s.r.o.


č.223, Prosiměřice 671 61
Nabízíme komplexní servis při výrobě nábytku a to od jednoduchého příslušenství až po složité a výrobně náročné interiéry domácností a firem.
Naše firma Vám zařídí jakoukoliv službu od zednických, elektrických, instalatérských až po špičkové architekty. Chceme aby vás váš nový dům či byt bavil již od samého začátku a veškeré další úpravy byli splněnými sny.

Truhlářská, zakázková výroba nábytku, kuchyní, kuchyňské linky, vestavěných skříní, kuchyňské studio, stolařství, výroba nábytku na zakázku, na míru, masivního schodiště, stolařství, výrobce schodiště z masívu
- kancelářský nábytek
- interiérový nábytek
- vybavení domácností nábytkem
- ložnice
- postele
- vestavěné skříně
- koupelnový nábytek
- nábytek do ložnice
- čalouněná postel
- nábytek do dětského pokoje, do předsíně
- vrata z masivu
- výroba dvoukřídlých vrat
- kancelářský nábytek
- nábytek pro prodejny
- vybavení prodejen

Firma Truhlářství ZdeNo byla založena před více jak 25 lety panem Novotným st., který začal podnikat v nelehké době, ale s obrovským odhodláním vybudovat firmu, která bude representovat jeho jméno Zdeněk Novotný tedy ZdeNo. Během svého podnikání začal pomalu stavět i novou budovu, kam časem přestěhoval svoji výrobu. Před více jak 10 lety firmu předal svému synovi, který s hrdostí navázal na tento odkaz. Díky získaným zkušenostem od svého otce, převzal firmu s jasným cílem, který se mu již dnes plní. V roce 2013 byla vybudována další část provozovny a v tom samém, roce byla celá firmy vybavena novými moderními stroji a firemními auty.

Hlavní prioritou firmy je především spokojený zákazník a to ve všech směrech. Již při první schůzce se snažíme zákazníkovy dokázat, že jsme stabilní rodinná firma, která si stojí za svým slovem, názorem, slibem. Náš zákazník je pro nás další výzva pro to, abychom mohli znovu dokázat, že „umíme“.

Naší kvalitou, ochotou a seriózním jednáním jsme docílili nejen toho, že se na nás obrací stálí zákazníci, ale také, že jsme stále čím dál více žádání u rakouských, německých a švýcarských zákazníků.

Vždy se snažíme být o krok dopředu, abychom zákazníkovi mohli nabídnout nejnovější technologii výroby, nové možnosti vybavení, ale především moderní estetický design, kterému vždy dodáme především praktičnost. Stále více se na nás obrací architekti s žádostí o konzultaci s připravovanými projekty, což nás velmi těší a vždy rádi vyhovíme a poradíme nejen jim. Vyrobit jakýkoliv nábytek a dořešit i ty nejmenší detaily, je pro nás samozřejmostí a na přání zákazníka jsme schopni dořešit detaily výmalby, tapetování či dekorace.

Produkty
  • vybavení koupelen, zrcadlové skříňky, skříňky pod umyvadla, závěsné skříně, zrcadla s osvětlením
  • kuchyňské linky, kuchyně na míru, závěsné skříňky, rustikální kuchyně, horní výklopné skříňky
  • skříně z masivu, ložnicové nábytkové sestavy, přikrývky a polštáře, postele a matrace, noční stolky
  • ložnice na míru, individuální kuchyňské sestavy, návrhy obývacích pokojů, výroba nadrozměrného nábytku
  • konstrukce dřevěných vrat, dřevěné stěny, nátěry dřevěných vrat, dřevěné ploty na zakázku
  • výroba nábytku ze dřeva, ložnice na míru, dřevěný nábytek z masivu, zakázková výroba nábytku, prodej dřevěných skříní
  • úložný nábytek, vestavěné skříně, komody a zásuvky, šatní skříně, systémy na ukládání oblečení
  • kovový nábytek, jednací stoly, věšáky, kancelářské stoly, PC stoly, kancelářské zásuvky, psací stoly, kancelářské židle

Auditorské, daňové a účetní služby Dvůr Králové nad Labem, daňová evidence, účetnictví, leasing.

Auditorské, daňové a účetní služby Dvůr Králové nad Labem, daňová evidence, účetnictví, leasing

Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín.

Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín

Související články
Postele, skříně, matrace a rošty

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o.

Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

Zařízení interiéru patří k základním potřebám každého jedince. Co člověk to jiný vkus a v krvi každého koluje touha po individuálním řešení dle vlastních představ. Je skvělé, když se dají představy naplnit a přesně o to se snaží i společnost HOME STYLE s.r.o., která se zabývá novými trendy interiérového nábytku a to nejen v České republice, ale celosvětově.


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.


Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

BRIO Hranice s.r.o.

Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

Potřebujete nově vybavit vaši laboratoř? Hledáte odborníka s mnoholetou praxí? Pak si vyberte společnost Brio Hranice. Nabízíme veškeré laboratorní přístroje i zařízení. Máme více jak 20 let zkušeností a spolupracujeme s předními českými i zahraničními firmami. Kromě toho najdete v naší nabídce i laboratorní nábytek a tréninkové přístroje pro studenty středních i vysokých škol.


Firemní články
Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO

Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO

Kuchyně je zřejmě nejdůležitější částí každého domu či bytu. Nejen, že zde vznikají lahodná jídla, kuchyně je často také místem, kde se setkáváte s rodinou u společného stolu, kde hostíte kamarády a pořádáte slavnostní obědy. Právě proto je velmi důležité, abyste se v kuchyni cítili dobře a vyhovoval vám její vzhled i rozmístění. S tím vám rádi pomůžeme v Truhlářství ZdeNo. Kuchyňské linky vyrábíme na míru vašim potřebám a požadavkům. Nezáleží tak na tom, jestli chcete malou tradiční kuchyň, nebo dáváte přednost modernímu stylu, my splníme všechna vaše přání.


Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře

Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře

Hezky a vkusně vybavený interiér zútulní každou místnost, ať už se jedná o váš dům, školní třídu nebo restauraci. Když se po náročném dni vracíte domů, ložnice je místem, kde potřebujete nabrat energii na den další. Nábytek do ložnice byste měli proto vybírat pečlivě, aby nenarušoval vaše chvíle odpočinku a současně splňoval všechny vaše požadavky. Stejně tak nábytek do dětského pokoje by měl vašim ratolestem vyhovovat po obou stránkách. Vytváří prostor k učení i trávení volného času. Nábytek na míru od firmy ZdeNo je pravou volbou pro vás.


Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér

Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér

Při stavbě domu je často potřeba vytvořit schodiště na míru, aby perfektně sedlo do daného objektu a bylo stoprocentně funkční, praktické a zároveň i pěkně vypadalo. Pokud si přejete dřevěné schodiště, budete potřebovat kvalitní truhlářství. A vybrat pečlivě to správné, spolehlivé a ověřené se vyplatí. Výsledkem budou nejen perfektní schody na míru přesně dle vašich představ, ale vyhnete se také zbytečným organizačním problémům, které u některých firem nastávají.


Truhlářství, truhlářská zakázková výroba nábytku na klíč, realizace, nábytek do interiéru

Truhlářství, truhlářská zakázková výroba nábytku na klíč, realizace, nábytek do interiéru

Kvalitní truhlářská výroba nábytku na zakázku, realizace na klíč, nábytek do interiéru pro firmy i domácnosti, kompletní servis zajišťuje firma Truhlářství ZdeNo, s.r.o. ze Znojma.


Výroba interiérového nábytku na zakázku, truhlářství, dřevěný nábytek, Třebíč

Výroba interiérového nábytku na zakázku, truhlářství, dřevěný nábytek, Třebíč

Interiérový nábytek na zakázku, výroba dřevěného nábytku, truhlářské práce, stolky, skříně, poličky, obývací stěny, kuchyně, jídelny od firmy Truhlářství ZdeNo, s.r.o.


Výrobce kuchyňských linek s kvalitním kováním Třebíč, Vysočina

Výrobce kuchyňských linek s kvalitním kováním Třebíč, Vysočina

Uvažujete-li, že si necháte vyrobit na míru kuchyňskou linku s kvalitním kováním, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Truhlářství ZdeNo, s.r.o., Vám vyrobí novou a kvalitní kuchyňskou linku na míru i s kováním, které dodáváme ve vysoké kvalitě. Kuchyňské linky vyrábíme v moderním stylu, ale také i klasické a z masivu. K výrobě používáme kvalitní dřeviny z České republiky a kvalitní kování Grass, Blumm, Hettich, Franke. Využít můžete i možnosti dodání vestavěných elektrospotřebičů dle vašeho výběru. Nejvíce vyrábíme kuchyně na míru z plošných materiálů - lamino desky, stříkaný vysoký lesk či mat, dýhy, i masív z českých lesů. Kuchyňskou linku vám přivezeme nejen do měst na Vysočině, ale kamkoliv v republice. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás, rádi přijedeme, prostor kuchyně zaměříme a dohodneme všechny podmínky spolupráce. Více informací ohledně našeho Truhlářství, včetně referenčních ukázek prací najdete na našich webových stránkách.


Kuchyňské linky, výroba kuchyní na míru Vysočina, Třebíč

Kuchyňské linky, výroba kuchyní na míru Vysočina, Třebíč

Chcete-li si nechat vyrobit novou kuchyni na míru, a jste z okolí Třebíče, pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost Truhlářství ZdeNo, s.r.o., vám zhotoví kuchyni dle Vašich požadavků. Vytváříme kuchyně s moderním designem a z kvalitního materiálu. Pracujeme s klasickým materiálem i s masivem. Dodáváme kvalitní kování i vestavěné spotřebiče. Po zhotovení Vám kuchyni přivezeme na místo určení. Neváhejte a vyzkoušejte nás, těšíme se na spolupráci. Více informací najdete na webových stránkách.


Kuchyňské linky – výroba, prodej Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou

Kuchyňské linky – výroba, prodej Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou

Uvažujete-li o pořízení nové kuchyňské linky, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Truhlářství ZdeNo, s.r.o., je zaměřena na výrobu a prodej kuchyňských linek. Zaručíme Vám dokonalý design a kvalitně odvedenou práci. Dle Vašeho přání Vám vyrobíme kuchyňskou linku tak, abyste byli spokojeni. Dbáme na estetický design, ale také i praktičnost. Dořešíme s Vámi i ty nejmenší detaily. S výběrem kuchyně Vám rádi poradíme. Vyrobíme Vám klasické i z masivu. Používáme dřeviny z ČR a kvalitní kování. Dodáváme také vestavěné elektrospotřebiče. Kuchyni Vám přivezeme do Znojma i Hrušovan nad Jevišovkou a okolí, dle naší domluvy. Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Truhlářské práce, výroba designového nábytku do restaurace, prodejny, kanceláře, salonu | Vysočina

Truhlářské práce, výroba designového nábytku do restaurace, prodejny, kanceláře, salonu | Vysočina

Chcete atypický a designový nábytek vyrobený přesně na míru do restaurace, hotelu, baru, kanceláře či salonu? Pak neváhejte a obraťte se na Truhlářství ZdeNo, s.r.o., jsme tady pro Vás! Na míru vyrobíme interiérový a speciální nábytek nejen pro prodejny, kanceláře, restaurace či hotelu, ale i do penzionu, klubu a dalších ubytovacích a stravovacích zařízení. Vyrábíme nábytek i pro kadeřnictví, studia a kosmetické salóny. Nejčastěji se jedná o designový dřevěný nábytek, stoly, židle, lavice, barové pulty, skříňky a jiný nábytek do interiéru dle vašeho přání. Potřebujete-li jednoduchý a praktický nábytek nebo elegantní a luxusní nábytek, neváhejte a kontaktujte nás, vyhovíme vašim představám! Nábytek vyrobíme a dovezeme kamkoliv v republice. Naše truhlářství sídlí v obci Prosiměřice na Vysočině.


Výroba moderních kuchyňských linek | Znojmo, Moravský Krumlov

Výroba moderních kuchyňských linek | Znojmo, Moravský Krumlov

Nechte si vyrobit moderních kuchyňskou linku na míru! Kuchyňské linky vyrábíme nejen z kvalitního materiálu, ale i s kvalitních kováním a dalšími prvky. Vyrábíme kuchyňské linky jak v moderním provedení, tak i v klasickém stylu či z masivu. Linky vyrábíme z kvalitní české dřeviny s kvalitním kováním značky Grass, Blumm, Hettich, Franke. V případě zájmu nabízíme i možnost dodání vestavěných elektrospotřebičů dle výběru klienta. Kuchyňskou linku vám dovezeme kamkoliv v republice. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás, přijedeme k vám a prostor kuchyně zaměříme a následně dohodneme všechny podmínky spolupráce. Kompletní nabídku Truhlářství ZdeNo, včetně referenčních ukázek prací naleznete na našich webových stránkách.


Kuchyně na míru, dýha, lamino | Znojmo, Moravské Budějovice

Kuchyně na míru, dýha, lamino | Znojmo, Moravské Budějovice

Kuchyně je místem, kde se často setkává celá rodina, neváhejte a nechte si udělat moderní či tradiční, ale hlavně pohodlnou kuchyni na míru! Nechte si vyrobit kuchyni v moderním stylu, klasickou kuchyni nebo krásnou dřevěnou kuchyni (kuchyně z masivu). Výběr stylu je jen a jen na vás! Nejčastěji vyrábíme kuchyně na míru z různých materiálů - lamino desky, stříkaný vysoký lesk či mat, dýhy, i masív z českých lesů. Vše je i možno kombinovat Pracovní deska z přírodního kamene, lamino deska, umělý kámen, obklad za kuchyňskou linkou - vysoký lesk, sklo - stříkané či s dekorem. Námi vyrobenou kuchyni na míru vám dovezeme kamkoliv v republice, naše truhlářství najdete v obci Prosiměřice, okres Znojmo. Kontaktujte nás, rádi přijedeme, kuchyni zaměříme a dohodneme všechny podmínky spolupráce. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde také naleznete referenční ukázky našich prací.