CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

truhlarstvi.zdeno@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 776 077 789

Zavolejte nám

Kde nás najdete

č.223
Prosiměřice 671 61

Truhlářství ZdeNo, s.r.o.

Nabízíme komplexní servis při výrobě nábytku a to od jednoduchého příslušenství až po složité a výrobně náročné interiéry domácností a firem.
Naše firma Vám zařídí jakoukoliv službu od zednických, elektrických, instalatérských až po špičkové architekty. Chceme aby vás váš nový dům či byt bavil již od samého začátku a veškeré další úpravy byli splněnými sny.

Truhlářská, zakázková výroba nábytku, kuchyní, kuchyňské linky, vestavěných skříní, kuchyňské studio, stolařství, výroba nábytku na zakázku, na míru, masivního schodiště, stolařství, výrobce schodiště z masívu
- kancelářský nábytek
- interiérový nábytek
- vybavení domácností nábytkem
- ložnice
- postele
- vestavěné skříně

- koupelnový nábytek
- nábytek do ložnice
- čalouněná postel
- nábytek do dětského pokoje, do předsíně
- vrata z masivu
- výroba dvoukřídlých vrat
- kancelářský nábytek
- nábytek pro prodejny
- vybavení prodejen

Firma Truhlářství ZdeNo byla založena před více jak 25 lety panem Novotným st., který začal podnikat v nelehké době, ale s obrovským odhodláním vybudovat firmu, která bude representovat jeho jméno Zdeněk Novotný tedy ZdeNo. Během svého podnikání začal pomalu stavět i novou budovu, kam časem přestěhoval svoji výrobu. Před více jak 10 lety firmu předal svému synovi, který s hrdostí navázal na tento odkaz. Díky získaným zkušenostem od svého otce, převzal firmu s jasným cílem, který se mu již dnes plní. V roce 2013 byla vybudována další část provozovny a v tom samém, roce byla celá firmy vybavena novými moderními stroji a firemními auty.

Hlavní prioritou firmy je především spokojený zákazník a to ve všech směrech. Již při první schůzce se snažíme zákazníkovy dokázat, že jsme stabilní rodinná firma, která si stojí za svým slovem, názorem, slibem. Náš zákazník je pro nás další výzva pro to, abychom mohli znovu dokázat, že „umíme“.

Naší kvalitou, ochotou a seriózním jednáním jsme docílili nejen toho, že se na nás obrací stálí zákazníci, ale také, že jsme stále čím dál více žádání u rakouských, německých a švýcarských zákazníků.

Vždy se snažíme být o krok dopředu, abychom zákazníkovi mohli nabídnout nejnovější technologii výroby, nové možnosti vybavení, ale především moderní estetický design, kterému vždy dodáme především praktičnost. Stále více se na nás obrací architekti s žádostí o konzultaci s připravovanými projekty, což nás velmi těší a vždy rádi vyhovíme a poradíme nejen jim. Vyrobit jakýkoliv nábytek a dořešit i ty nejmenší detaily, je pro nás samozřejmostí a na přání zákazníka jsme schopni dořešit detaily výmalby, tapetování či dekorace.

moreless
Katalog firem

Koupelnový nábytekKuchyňský nábytekLožniceNábytek na míruSkříně a úložné prostoryDřevěná vrata a plotyTruhlářské práceKancelářský a školní nábytek

Štítky: zakázková výroba nábytku, kuchyní, skříně, postele

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Truhlářství, truhlářská zakázková výroba nábytku na klíč, realizace, nábytek do interiéru

Truhlářství, truhlářská zakázková výroba nábytku na klíč, realizace, ...

Kvalitní truhlářská výroba nábytku na zakázku, realizace na klíč, nábytek do interiéru pro firmy i domácnosti, kompletní servis zajišťuje firma Truhlářství ZdeNo, s.r.o. ze Znojma.

Výroba interiérového nábytku na zakázku, truhlářství, dřevěný nábytek, Třebíč

Výroba interiérového nábytku na zakázku, truhlářství, dřevěný nábytek, ...

Interiérový nábytek na zakázku, výroba dřevěného nábytku, truhlářské práce, stolky, skříně, poličky, obývací stěny, kuchyně, jídelny od firmy Truhlářství ZdeNo, s.r.o.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO

Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO

Kuchyně je zřejmě nejdůležitější částí každého domu či bytu. Nejen, že zde vznikají lahodná jídla, kuchyně je často také místem, kde se setkáváte s ...

Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře

Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře

Hezky a vkusně vybavený interiér zútulní každou místnost, ať už se jedná o váš dům, školní třídu nebo restauraci. Když se po náročném dni vracíte ...

Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér

Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér

Při stavbě domu je často potřeba vytvořit schodiště na míru, aby perfektně sedlo do daného objektu a bylo stoprocentně funkční, praktické a zároveň i ...


Kontakty

Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
č.223
Prosiměřice 671 61
GPS: 48°54′15.34″ N, 16°11′9.1″ E

48°54′15.34″ N, 16°11′9.1″ E

QR kód firmy Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
Adresa

Adresa

č.223
Prosiměřice 671 61

truhlarstvi.zdeno@seznam.cz
+420 776 077 789

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

č.223
Prosiměřice 671 61

GPS48°54′15.34″ N, 16°11′9.1″ E

Plánování trasy

č.223 Prosiměřice 67161

Prospekty

Certifikát kvality firmy