Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře

Hezky a vkusně vybavený interiér zútulní každou místnost, ať už se jedná o váš dům, školní třídu nebo restauraci. Když se po náročném dni vracíte domů, ložnice je místem, kde potřebujete nabrat energii na den další. Nábytek do ložnice byste měli proto vybírat pečlivě, aby nenarušoval vaše chvíle odpočinku a současně splňoval všechny vaše požadavky. Stejně tak nábytek do dětského pokoje by měl vašim ratolestem vyhovovat po obou stránkách. Vytváří prostor k učení i trávení volného času. Nábytek na míru od firmy ZdeNo je pravou volbou pro vás.

Nábytek do ložnice

Nebojte se objednat celou sestavu nebo jednotlivé kusy nábytku

Jestliže máte v plánu zařizovat nové vybavení bytu nebo si jen opatřit novou postel, vše pro vás můžeme splnit právě my. Vybavíme pro vás kompletní ložnice na míru – přijedeme k vám, vše v místnosti rozměříme a společně se domluvíme, jakou bude mít budoucí nábytek podobu. Materiály na nábytek do ložnice, ale i do dětského pokoje si můžete vybírat z našich vzorníků. Nejčastěji používáme:

• lamino desky
• stříkaný vysoký lesk či mat
• dýhy
• masiv z českých lesů
• exotické dřeviny – teak, mahagon, americký ořech

Sami si tedy volíte materiál, barvu a provedení, jaké vám sedí. My jsme tu od toho, abychom domohli vašemu vysněnému bydlení přijít na světlo světa. Dětské pokoje na míru i vaše ložnice se může skládat z tolika prvků, kolik budete chtít. Truhlářství ZdeNo pro vás na zakázku vyrábí:

• postele
• šatní skříně
• vestavěné skříně
• noční stolky
• komody

Tohle vše pro vás a vaše děti, abyste mohli každý večer spokojeně usínat.

Ložnice i dětské pokoje na míru objednávejte u firmy ZdeNo


Každý kus vyrobený u nás je originál

V ložnici či dětském pokoji by měl být před spaním především klid a čistý vzduch. To jsou předpoklady ke kvalitnímu spánku, které můžete ovlivnit každý den. Co ale zřejmě nemůžete měnit každý den je to, v jaké spíte posteli. Pohodlná postel je právě tím opravdovým základem každé ložnice či dětského pokoje na míru.
Vyrobíme pro vás kvalitní dřevěnou postel, která vám bude dělat radost dlouhou dobu. Nábytek do ložnice jako je postel musí být vybírán velice pečlivě a vyroben podle konkrétních požadavků zákazníka. Důležitými parametry jsou:

• provedení roštů
• velikost a výška postele
• velikost a výška matrace

Kromě samotného rámu postele vám dodáme také kvalitní matrace – nebojte se, že bychom vám nutili předražené kousky, budeme se pohybovat pouze v cenové relaci, kterou si vy sami určíte. Chceme se svým zákazníky budovat dobré vztahy. Truhlářství ZdeNo sídlí v okrese Znojmo, ovšem velice rádi za vámi přijedeme kamkoliv.

Vyberte si pevnou dřevěnou postel na míru


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvi-zdeno.cz

Vydáno 17.11.2015
248 Zhlédnutí
Topováno 29.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO

Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO
Kuchyně je zřejmě nejdůležitější částí každého domu či bytu. Nejen, že zde vznikají lahodná jídla, kuchyně je často také místem, kde se setkáváte s rodinou u společného stolu, kde hostíte kamarády a pořádáte slavnostní obědy. Právě proto je velmi důležité, abyste se v kuchyni cítili dobře a ...

Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér

Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér
Při stavbě domu je často potřeba vytvořit schodiště na míru, aby perfektně sedlo do daného objektu a bylo stoprocentně funkční, praktické a zároveň i pěkně vypadalo. Pokud si přejete dřevěné schodiště, budete potřebovat kvalitní truhlářství. A vybrat pečlivě to správné, spolehlivé a ověřené se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
www.truhlarstvi-zdeno.cz
Adresa

Adresa

č.223
Prosiměřice 671 61

truhlarstvi.zdeno@seznam.cz
+420 776 077 789


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha