Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby

Česká republika má v oblasti výroby průmyslových zařízení stále co nabídnout. Dokazuje to společnost Noria - odborník na ponorná čerpadla a další systémy. Čerpací přístroje vyrábíme poctivě s přihlédnutím k nejnovějším trendům. Záleží nám na kvalitě, což dokládá tříletá záruční lhůta.

ADA4 – 80 – 16 – N ponorné objemové čerpadlo

Expanzní nádrž, která má příjemný a moderní design

Společnost Noria se řadí mezi významné české výrobce ponorných čerpadel a dalších systémů. Při výrobě nejvíce dbáme na užitnost a technickou úroveň výrobků. V našem oboru se neustále vzděláváme, abychom vám mohli nabízet uživatelsky příjemné přístroje. Záleží nám i na designu přístrojů, tlaková kanalizace i další výrobky tak mají příjemný vzhled. Chráněné závěsné zařízení pro ponorné čerpadlo z naší dílny je patentově chráněné a v takové podobě ho proto neseženete jinde než u nás.

Ponorná objemová čerpadla


V našem sortimentu najdete následující přístroje:

• ponorná čerpadla
• závěsné zařízení pro ponorná čerpadla
• tlakové kanalizace
• expanzní nádrže
• snímače a řídící jednotky
• příslušenství (pojistné ventily, kanalizační klapky)


Tlaková kanalizace včetně montáže? U nás je to samozřejmost

V naší nabídce najdete desítky různých přístrojů, ze kterých si vybere každý. Nabízíme ponorná čerpadla o průměru 90 – 160 mm s maximálním ponorem do 60 metrů. Vybrat si můžete i velikost nádoby, 50 nebo 80 litrů. Široká možnost výběru platí i pro nabídku expanzních nádrží. Dodáváme nádoby s objemem od 18 do 500 litrů. Pokud si nevíte rady, jakou zvolit řídící jednotku nebo tlakovou kanalizaci, rádi vám poradíme. S dotazy se na nás neváhejte obrátit.


Ponorná čerpadla potřebují pečlivý servisní dohled

Jednotlivé komponenty pro expanzní nádrž, montáž přístrojů i výroba čerpadel. To vše zvládáme sami a žádné dílčí části nedovážíme ze zahraničí. I proto vám můžeme zaručit kvalitu a dlouhodobou výdrž výrobků. Působení času nebo nešťastné náhodě však zabránit nedokážeme, a proto zajišťujeme servis veškerých výrobků.


Jaký je postup v případě poruchy?

Pokud se porouchá tlaková kanalizace, bylo by vzhledem k její velikosti velmi těžké přemisťovat ji. To stejné se týká i našich dalších přístrojů. Vždy proto platí jednoduché pravidlo – ať se stane cokoliv, přijedeme za vámi! Vy nemusíte jezdit nikam. Pokud se jedná o závažnou poruchu nebo havárii, vyřídíme opravu okamžitě. Jde-li o drobnější závadu, opravíme ji do 48 hodin. Stačí pouze kontaktovat naši servisní linku.

Pokud kupujete ponorná čerpadla nebo jiné přístroje a záleží vám na kvalitě, pak vyzkoušejte českou firmu Noria. Máme dlouholetou tradici ve výrobě a desítky spokojených klientů, kteří se k nám stále vrací. Přidejte se mezi ně a vyzkoušejte kvalitní přístroje z domácí produkce.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://noria.cz

Vydáno 25.11.2015
209 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo

Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo
Řešíte-li kopání nové studny či vrtu a poohlížíte se po účinném objemovém vřetenovém čerpadle pro čerpání čisté vody, jistě si vyberete z jednoho ze třech typů od firmy Noria, kterými jsou čerpadla Terca, ADA4 a ADA3.

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody
Celá řada provozů se neobejde bez kvalitního kalového čerpadla. V případě, že sháníte kalové čerpadlo, které je vhodné pro čerpání vod například s kousky trávy nebo slupkami od ovoce, je ideálním řešením objemové kalové čerpadlo LUCA, s řezacím zařízením, od společnosti NORIA.

Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA

Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA
Sháníte kvalitní čerpadlo či domácí vodárnu? Spolehněte se na čerpadla společnosti NORIA, jež je českým specialistou v oblasti designu, výroby a prodeje čerpadel a čerpacích systémů, které vás nezklamou. Nabízí nejen kvalitní výrobky, ale také špičkový servis, v případě poruchy čerpadla, přímo u ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NORIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NORIA s.r.o.
noria.cz
Adresa

Adresa

Tavíkovice 166
Tavíkovice 671 40

noria@noria.cz
+420 723 336 611


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha