Pneumaticka AVENTICS, solenoidové ventily ASCO, armatury, příruby, trubkové oblouky

Roman Juřík

Pneumaticka AVENTICS, solenoidové ventily ASCO, armatury, příruby, trubkové oblouky

V e-shopu armaturyostrava.cz jsme pro zákazníky připravili bohatý sortiment vysoce kvalitních pneumatických válců, ventilů, jednotek AVENTICS, spolehlivých elektromagnetických ventilů ASCO pro rozsáhlé použití v automatizovaných provozech, dále průmyslové armatury, příruby, trubkové oblouky. Díky oficiálnímu prodejnímu zastoupení produktů značek AVENTICS, ASCO, můžeme využívat technickou podporu výrobců, což je nesporně obrovskou konkurenční výhodou.

NORIA s.r.o.


Tavíkovice 166, Tavíkovice 671 40
Naším cílem je nabízet našim zákazníkům čerpadla a čerpací systémy na nejvyšší technické a užitné úrovni. Toho dosahujeme díky našim dlouholetým zkušenostem z oboru čerpací techniky a neustálým vývojem našich čerpadel.

Ponorná, kalová čerpadla, tlaková kanalizace, domácí vodárny, čerpadla do studně, do vrtů, závěsná zařízení, závěsná zařízení pro ponorná čerpadla Jihomoravský, Středočeský, Jihočeský kraj Znojmo, Brno, Praha, Olomouc, České Budějovice, Vysočina, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, Ostrava, Jihlava, Plzeň
-servis čerpadel
-pumpy
-tlakovka
-čerpací technika.

Promyšlenou konstrukcí a použitím nerezového materiálu na všechny kovové pohyblivé i nepohyblivé části našich čerpadel se nám podařilo dosáhnout jejich dlouhé životnosti bez nutnosti nákladných servisních zásahů. K tomuto velkou měrou také přispívá to, že čerpadla i ostatní komponenty čerpacích systémů NORIA jsou nejen vyvíjeny, ale i kompletně vyráběny v České republice, což nám umožňuje neustálou kontrolu kvality výroby.
  
Jsme významným českým výrobcem čerpadel a čerpacích systémů. Naším cílem je nabízet čerpadla a čerpací systémy na nejvyšší technické a užitné úrovni. Toho dosahujeme díky našim dlouholetým zkušenostem z oboru čerpací techniky a neustálým vývojem našich čerpadel.
Kromě čerpadel vyrábíme a dodáváme patentově chráněné závěsné zařízení pro ponorná čerpadla,  systém tlakové kanalizace a příslušenství čerpacích systémů včetně řídící elektroniky.
Dle potřeb zákazníků jsme schopni obstarat také veškeré příslušenství a náhradní díly, samozřejmostí je i bezplatné poradenství. Většinu nabízeného zboží máme skladem, s expedicí do tří dnů. Díky dlouholetým zkušenostem nabízíme tříletou záruku se servisem přímo u zákazníka do 48 hodin.

Produkty
  • ponorná čerpadla, teplovodní čerpadla, hydrodynamická čerpadla, odstředivá čerpadla, kalová čerpadla, příslušenství pro kompresory


Související články
bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Firma bbklima99, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti rekuperace. Provádí montáž rekuperačních jednotek podle vašich požadavků a potřeb. Zajišťuje také pravidelný servis a opravy rekuperačních zařízení, aby byly vždy v perfektním stavu. bbklima99, s.r.o. vám poskytuje také poradenství a konzultace při výběru rekuperačního zařízení, které bude vyhovovat vašemu prostoru, rozpočtu a preferencím.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

KOVER, spol. s r.o.

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.


Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


Firemní články
Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby

Noria nabízí ponorná čerpadla české výroby

Česká republika má v oblasti výroby průmyslových zařízení stále co nabídnout. Dokazuje to společnost Noria - odborník na ponorná čerpadla a další systémy. Čerpací přístroje vyrábíme poctivě s přihlédnutím k nejnovějším trendům. Záleží nám na kvalitě, což dokládá tříletá záruční lhůta.


Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo

Kopete novou studnu či řešíte vrt na vodu? Pak budete potřebovat kvalitní vřetenové čerpadlo

Řešíte-li kopání nové studny či vrtu a poohlížíte se po účinném objemovém vřetenovém čerpadle pro čerpání čisté vody, jistě si vyberete z jednoho ze třech typů od firmy Noria, kterými jsou čerpadla Terca, ADA4 a ADA3.


Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody

Objemové kalové čerpadlo s řezacím zařízením pro čerpání splaškové vody

Celá řada provozů se neobejde bez kvalitního kalového čerpadla. V případě, že sháníte kalové čerpadlo, které je vhodné pro čerpání vod například s kousky trávy nebo slupkami od ovoce, je ideálním řešením objemové kalové čerpadlo LUCA, s řezacím zařízením, od společnosti NORIA.


Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA

Čerpadla a čerpadlové systémy NORIA

Sháníte kvalitní čerpadlo či domácí vodárnu? Spolehněte se na čerpadla společnosti NORIA, jež je českým specialistou v oblasti designu, výroby a prodeje čerpadel a čerpacích systémů, které vás nezklamou. Nabízí nejen kvalitní výrobky, ale také špičkový servis, v případě poruchy čerpadla, přímo u vás doma nebo ve vaší firmě. A to vše velmi rychle. Do 48 hodin za vámi přijede náš servisní technik kamkoli a opraví, co je třeba!


Ponorné celonerezové čerpadlo pro čerpací jímky a tlakové kanalizace

Ponorné celonerezové čerpadlo pro čerpací jímky a tlakové kanalizace

Potřebujete ponorné čerpadlo určené na čerpání splaškových a kalových vod? Pak je kalové čerpadlo Noria LUCA pro čerpací jímky a tlakové kanalizace s řezacím zařízením pro Vás tím pravým řešením! Čerpadlo Noria LUCA je kompletně vyvinuto a vyráběno v České republice a jeho veškeré součásti jsou vyrobeny z nerezové oceli. V nerezovém provedení je sací těleso, řezáky, nože, a ponorný, vodou chlazený asynchronní elektromotor s kotvou nakrátko a robustními, trvale mazanými kuličkovými ložisky. Díky jednoduché konstrukcí a použitému nerezovému materiálu má ponorné čerpadlo dlouhou životnost bez nutnosti nákladných servisních zásahů a je velmi snadno opravitelné. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete nejen parametry čerpadla LUCA, ale i ceník a další čerpadla v prodeji.


Vřetenová čerpadla od českého výrobce čerpacích systémů

Vřetenová čerpadla od českého výrobce čerpacích systémů

Chystáte se kopat studnu či vrt na vodu? Pak potřebujete kvalitní vřetenové čerpadlo! Společnost NORIA s.r.o. je český výrobce čerpacích systémů a čerpací techniky. Pořiďte si vysoce účinné vřetenové čerpadlo, které je ideální pro využití při čerpání čisté vody z vrtů a studní a jsou kompletně vyráběna na území České republiky, takže jejich koupí získáte skutečně český výrobek vysoké kvality. Má-li čerpadlo fungovat jak má, neměla by teplota vody přesahovat 35°C a neměla by obsahovat žádné abrazivní směsi. Největší výhodou vřetenových čerpadel od českého výrobce je, že díky své konstrukci je poměrně jednoduché je při poruše opravit. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás.


Výroba a prodej čerpací techniky, celonerezová čerpadla Znojmo

Výroba a prodej čerpací techniky, celonerezová čerpadla Znojmo

Jsme výrobci a prodejci čerpací techniky na nejvyšší technické i užitné úrovni! Díky promyšlené konstrukci a nerezovému materiálu našich čerpadel jsme dosáhli jejich dlouhé životnosti bez nutnosti nákladných servisních zásahů. Čerpadla a ostatní komponenty čerpací techniky NORIA jsou nejen vyvíjeny, ale i kompletně vyráběny v České republice, což nám umožňuje neustálou kontrolu kvality výroby. Z čerpacích systémů nabízíme: -čerpadla, závěsné zařízení pro ponorná čerpadla, tlakové kanalizace, expanzní nádrže, snímače a řídící jednotky a příslušenství k nim. Kompletní nabídku výrobků společnosti NORIA s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Výroba čerpacích systémů, závěsná zařízení pro ponorná čerpadla do vrtů a studní

Výroba čerpacích systémů, závěsná zařízení pro ponorná čerpadla do vrtů a studní

Hledáte profesionální řešení pro montáž ponorných čerpadel do vrtů a studní? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše znojemská společnost NORIA s.r.o. vyrábí a dodává nejen čerpací systémy, ale i patentově chráněné závěsné zařízení pro ponorné čerpadlo. Zařízení pro ponorná čerpadla je složeno ze závěsného popruhu, na jehož konci je ušité oko sloužící k protažení nylonového lana fixující čerpadlo. Díky suchým zipům lze fixovat i trubku a elektrický kabel vedoucí k čerpadlu. Všechny části závěsného zařízení jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke styku i s pitnou vodou. Závěs je jednoduchý a srozumitelný pro běžného spotřebitele. Svým provedením nutí dodržovat zásady odborné montáže. Nosnost max. 200 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny důležité informace včetně kompletní nabídky čerpacích systémů.


Výroba a prodej čerpadel a čerpacích systémů

Výroba a prodej čerpadel a čerpacích systémů

Vyrábíme a prodáváme čerpadla a čerpací systémy na nejvyšší technické a užitné úrovni. Mimo čerpadel vyrábíme a dodáváme patentově chráněné závěsné zařízení pro ponorné čerpadlo, systém tlakové kanalizace a příslušenství čerpacích systémů včetně řídící elektroniky. Z čerpacích systémů nabízíme: -čerpadla, závěsné zařízení pro ponorná čerpadla, tlakové kanalizace, expanzní nádrže, snímače a řídící jednotky a příslušenství k nim. Pro více informací a kompletní nabídku výrobků společnosti NORIA s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Výrobce čerpadel

Výrobce čerpadel

Výrobce čerpadel. Naše společnost je velice významným českým výrobcem čerpadel a čerpacích systémů. Cílem je nabízet čerpadla a čerpací systémy na té nejvyšší možné technické a užitné úrovni. Tohoto jsme dosáhli díky našim dlouholetým zkušenostem z oboru čerpací techniky a také neustálým vývojem a vylepšováním našich čerpadel. Díky konstrukci a použitému nerezovému materiálu na všechny kovové pohyblivé i nepohyblivé části našich čerpadel jsme dosáhli jejich dlouhé životnosti bez nutnosti nákladných servisních zásahů. Kromě čerpadel vyrábíme a dodáváme patentově chráněné speciální závěsy pro ponorná čerpadla, systémy tlakové kanalizace vč. nejmodernější řídící elektroniky, vyvinuté ve vlastním vývojovém středisku. Stálé místo v naší produkci našly také celonerezové kanalizační pojistné ventily a celonerezové kanalizační klapky s koulí. V roce 2013 společnost jsme rozšířili nabídku o prodej tlakových nádob, domácích vodáren, snímače hladiny vody. Nabízíme 3letou záruku na čerpadla vč. servisu u zákazníka do 48 hodin.


Výroba, prodej objemová ponorná čerpadla, celonerezová čerpadla

Výroba, prodej objemová ponorná čerpadla, celonerezová čerpadla

Výroba, prodej objemová ponorná čerpadla, celonerezová čerpadla. Objemová ponorná čerpadla do vrtu: ADA4 jsou určena na čerpání vody o teplotě maximálně +35°C. Veškeré kovové části, kromě těla statoru hydrauliky, jsou z nerezové oceli a to i včetně ponorného asynchronního elektromotoru s kotvou. Jednoduchou konstrukcí a použitím nerezového materiálu dosahuje čerpadlo dlouhé životnosti. Záruku 36 měsíců. Ponor až 60m s výtlakem 45l/min. Doporučujeme 80l tlakovou nádobu. Výroba ve variantách 230V a ve 400V. Součástí balení těchto čerpadel je závěsné zařízení v délce kabelu. Objemová ponorná čerpadla do studní: Čerpadlo NORIA Terca je určeno pro studny o průměru od 160mm. Čerpadlo je vyráběno v provedení 230V i 400V. Vřetenová čerpadla Noria TERCA, jsou určena k čerpání vody o teplotě maximálně +35°C.Nejsou vhodná k čerpání kapalin s obsahem abrazivních příměsí (písek apod.), provazů, umělých vláken, umělých textilií apod. Max. dopravní výtlak je 80m. Výkonný 1,1kW elektromotor s otáčkami až 2850 / min umožňuje až 30 startů/ hod s objemovým průtokem až 0,75 l/s (45l/min). 3letá záruka s případným servisem přímo u zákazníka. Objemová ponorná čerpadla do úzkého vrtu: Vřetenová ponorná čerpadla Noria ADA3 o průměru 75mm jsou nejmenší z nabídky. Maximální průtok 24 l/min. K ADA3 doporučujeme tlakovou nádobu s objemem 50l. Čerpadla jsou celonerezová, kromě statoru hydrauliky. V nerezovém provedení je i ponorný, asynchronní, vodou chlazený elektromotor s kluzkými ložisky o výkonu 0,75kW. Poskytujeme záruku 3 roky. Vyrábíme 230V i 400V. V případě poruchy poskytneme kompletní servis přímo u Vás.


Výroba, prodej domácí vodárny, tlakové nádoby

Výroba, prodej domácí vodárny, tlakové nádoby

Výroba, prodej domácí vodárny, tlakové nádoby. Domácí vodárny : Koncem roku 2013 jsme doplnili sortiment služeb o prodej domácích vodáren JET 100A, AQUAJET 100A, AQUAJET 100A-Brio. Veškeré zboží máme sladem na provozovně ve Znojmě. Domácí vodárny s motorem JET byly dlouhou dobu testovány společností NORIA SK a poté byly zařazeny do prodeje v NORIA CZ. Dodáváme jak samostatná čerpadla včetně tlakových nádob různých objemů. Čerpadla jsou litinová s napájením na 230V. Příkon elektromotoru je 1,1kW. Záruka na domácí vodárny je 24 měsíců. Tlakové nádoby : Tlaková nádoba Aquapress od NORIA je určena pro domácí vodárny s vyměnitelným vakem na pitnou vodu. Tento sortiment nabízíme k čerpadlům NORIA TERCA, ADA. Velmi oceníte hlavně možnost zakoupení kompletního setu domácí vodárny a čerpadla od jedné společnosti. Je možnost i zajištění jiného objemu tlakové nádoby, než je uvedena na webových stránkách.


Výroba a prodej čerpadel, čerpacích systémů

Výroba a prodej čerpadel, čerpacích systémů

Výroba a prodej čerpadel, čerpacích systémů. Čerpadlo pro tlakovou kanalizaci: Vřetenová kalová čerpadla Noria LUCA-100-16-N jsou určena na čerpání kalových a splaškových vod o maximální teplotě +35°C, s obsahem krátkovláknitých látek (jako jsou sláma, tráva, slupky od ovoce a zeleniny apod.) a pevných částic zrnitosti max. 5 mm. Nejsou vhodná na čerpání kapalin s obsahem abrazivních příměsí (písek apod.) provazů, umělých vláken, umělých textilií apod. Hlavní výhodou čerpadla NORIA LUCA jsou tři řezáky, které ve spolupráci s výkonným motorem rozdrtí výše zmíněné látky. Životnost je podstatně delší u litinových čerpadel. Při poruše snadno opravitelné. Servis provádí technici společnosti na místě u zákazníka. Servis je proveden do 48hod od nahlášení poruchy. Záruka na čerpadlo 3 roky. Objemová kalová čerpadla s řezacím zařízením: Objemové kalové čerpadlo LUCA je především určeno pro tlakovou kanalizaci. Veškeré kovové součásti těchto čerpadel, kromě těla statoru hydrauliky, jsou vyrobeny z nerezové oceli. V nerezu je i sací těleso s drtičem a ponorný, vodou chlazený asynchronní elektromotor s kotvou nakrátko a robustními, trvale mazanými kuličkovými ložisky. Při poruše velmi snadná oprava, takže cena je pouze v řádech stokorun. K čerpadlu standardně dodáváme 5m manipulační popruh. Průměr výtlačné přípojky je na volbě zákazníka, základní dodávka je buď v 5/4" nebo v 6/4" provedení.


Výroba, prodej čerpadel, čerpací systémy, závěsná zařízení

Výroba, prodej čerpadel, čerpací systémy, závěsná zařízení

Výroba, prodej čerpadel, čerpací systémy, závěsná zařízení. Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla Tento patentově chráněný speciální závěs je profesionálním řešením pro montáž ponorných čerpadel do studní a vrtů. Samozřejmostí je certifikace závěsného zařízení NORIA pro pitnou vodu. Závěsné zařízení je složeno ze závěsného popruhu, na jehož konci je ušité oko, které slouží k protažení nylonového lana, tím se čerpadlo fixuje. Na závěsném popruhu jsou našity suché zipy po 1,5 m sloužící k fixaci trubky a el. kabelů vedoucích k čerpadlu. Všechny komponenty tohoto výrobku jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke styku s pitnou vodou. Garantovaná nosnost se všemi komponenty je max.200kg. Kompletní závěsné zařízení se dodává v kusovém balení v délkách 5, 10, 15, 20, 25 ….. 100m. K čerpadlům s označení ADA4 a ADA3 je již v ceně čerpadla dodáváno závěsné zařízení o délce kabelu k čerpadlu.


Výrobce čerpadel – Plzeň, Praha, Brno, Ostrava

Výrobce čerpadel – Plzeň, Praha, Brno, Ostrava

Výrobce čerpadel – Plzeň, Praha, Brno, Ostrava. Naše společnost je velice významným českým výrobcem čerpadel a čerpacích systémů. Cílem je nabízet čerpadla a čerpací systémy na té nejvyšší možné technické a užitné úrovni. Tohoto jsme dosáhli díky našim dlouholetým zkušenostem z oboru čerpací techniky a také neustálým vývojem a vylepšováním našich čerpadel. Díky konstrukci a použitému nerezovému materiálu na všechny kovové pohyblivé i nepohyblivé části našich čerpadel jsme dosáhli jejich dlouhé životnosti bez nutnosti nákladných servisních zásahů. Kromě čerpadel vyrábíme a dodáváme patentově chráněné speciální závěsy pro ponorná čerpadla, systémy tlakové kanalizace vč. nejmodernější řídící elektroniky, vyvinuté ve vlastním vývojovém středisku. Stálé místo v naší produkci našly také celonerezové kanalizační pojistné ventily a celonerezové kanalizační klapky s koulí. V roce 2013 společnost jsme rozšířili nabídku o prodej tlakových nádob, domácích vodáren, snímače hladiny vody. Nabízíme 3letou záruku na čerpadla vč. servisu u zákazníka do 48 hodin.


Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla

Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla

Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla. Kromě čerpadel vyrábíme a dodáváme patentově chráněné speciální závěsy pro ponorná čerpadla, systém tlakové kanalizace vč. nejmodernější řídící elektroniky, vyvinuté ve vlastním vývojovém středisku a distribuuje RPE mechanické spojky FISH „PUSH FIT“. Závěsné zařízení má závěsný popruh, na jehož konci je ušité oko sloužící k protažení nylonového lana, kterým je čerpadlo fixováno. Na závěsném popruhu jsou v odstupech po 1,5 m našity suché zipy sloužící k fixaci trubky a el. kabelu vedoucích k čerpadlu. Použitý materiál závěsu je ve vodě nerozpustný, stálý v ropných látkách, v ředěných kyselinách, v olejích a etanolu. Nosnost se všemi dodanými komponenty je max. 200kg, ovšem se čtyřnásobným jištěním.


Nerezová čerpadla

Nerezová čerpadla

Nerezová čerpadla. Jsme český výrobce čerpadel a čerpacích systémů, který se zaměřuje na výrobu, design a prodej čerpacích systémů. Použitím nerezového materiálu a promyšlenou konstrukcí jsme dosáhli u čerpadel dlouhé životnosti bez nákladného servisního zásahu. Naším cílem tedy je aby zákazník dostal čerpací systém v nejvyšší technické kvalitě a užitné úrovni. Sortiment: -ponorná objemová čerpadla do studní a vrtů ADA 3/ ADA 4 / ADA max -ponorná objemová čerpadla do studní a vrtů TERCA -celonerezové kalové čerpadlo s řezacím zařízením LUCA -ponorné kalové čerpadlo ONDRA.