NEVECOM spol. s r.o. Prodej a servis vozů Škoda Renault Dacia

Nové vozy ŠKODA prodej Kladno

NEVECOM spol. s r.o.
Prodej a servis vozů Škoda Renault Dacia
Škoda, Renault, Dacia - zánovní, předváděcí a nové vozy

Škoda, Renault, Dacia - zánovní, předváděcí a nové vozy

Škoda, Renault, Dacia – autosalon s kavárnou, kvalitní zánovní a předváděcí vozy

Servis Škoda, Renault, Dacia s Bonusovým programem

Servis Škoda, Renault, Dacia s Bonusovým programem

Autorizovaný servis vozů Škoda, Renault, Dacia se slevovým BONUSOVÝM PROGRAMEM

Q servis

Q servis

Q servis, řešení pro profesionální opravy vozidel za skvělé cenyVydáno 27.05.2014
1152 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2017

Autocentrum Nevecom: Nová i ojetá auta a špičkový servis vozidel za příznivé ceny

Společnost Nevecom je provozovatel autocentra v Kladně, kde poskytuje zákazníkům špičkové komplexní služby v oblasti nákupu/prodeje všech typů nových a ojetých vozidel i jejich servisu. V příjemném prostředí tak můžete zařídit vše okolo svého vozidla a navíc využívat bonusového systému pro věrné zákazníky. Unikátní služba Q-Service vám také umí ušetřit nemalé náklady na opravu automobilu!


Nevecom spol. s r.o. nabízí kvalitu produktů i služeb

Autocentrum Nevecom je autorizovaným prodejcem a servisem osobních a užitkových vozů značek Škoda, Renault a Dacia. Prodávané vozy však nenesou pouze tyto tři oblíbené značky, ale v nabídce najdete daleko více. Stačí navštívit webové stránky www.nevecom.cz nebo se zastavit na kávu do provozovny na ulici Americká 2736 v Kladně. Naši odborní poradci vám rádi vyjdou vstříc v případě jakýchkoli dotazů.

Hledáte kvalitní a zároveň levný autoservis?

Každý vlastník osobního či užitkového vozu jistě ví, jak nákladnou záležitostí jsou jakékoli opravy. A je také mnoho těch, kteří jsou kvůli úspoře financí ochotni svěřit automobil „známému známého“, který sežene náhradní díly za zlomek ceny. Ale je to skutečně rozumná úspora? Tímto počinem vždy riskujete nejen sníženou životnost funkčních celků a následné náklady navíc na jejich opravu či výměnu, ale také zhoršení bezpečnosti pro posádku automobilu. Ve výsledku zjistíte, že jste neušetřili nic, naopak náklady přesáhly částku, za kterou byste měli kvalitní služby u spolehlivého servisu.

Je ale možné přece jen ušetřit? Odpovědí je Q-Service – převratná novinka v oblasti servisu osobních a užitkových vozů.

Q-Service: šetřete tam, kde nehrozí úspora na úkor kvality a bezpečnosti!

Písmeno Q v názvu nezávislého autoservisu Q-Service znamená Quality. A to je zároveň součást poslání této služby, která vznikla právě za účelem dopřát klientům alternativní řešení v případě, že je autorizovaný servis příliš drahý, ale nechtějí se za lepší cenu vzdávat prvotřídní kvality, spolehlivosti a především bezpečnosti. 

Kvalifikovaní pracovníci služby Q-Service používají pro opravy alternativní náhradní díly, které však plní veškerá výrobci stanovená kritéria. Tím, že nejde o pravé originály, je možné je nabízet za velmi příznivou cenu. Navíc i při této úspoře můžete využívat veškerých doplňkových služeb smluvní opravny České pojišťovny, Allianz, Kooperativy, UNIQA nebo Generali. Po dobu opravy vám navíc zapůjčíme zdarma náhradní vozidlo!

Více informací o nezávislém autoservisu Q-Service se dozvíte na webových stránkách společnosti Nevecom, která je jeho provozovatelem.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nevecom.cz