NEVECOM spol. s r.o. Prodej a servis vozů Škoda Renault Dacia

Q servis, řešení pro profesionální opravy vozidel za skvělé ceny

NEVECOM spol. s r.o.
Prodej a servis vozů Škoda Renault Dacia
Škoda, Renault, Dacia – autosalon s kavárnou, kvalitní zánovní a předváděcí vozy

Autocentrum Nevecom se řadí k významných obchodníkům s automobily značek Škoda, Renault a Dacia. V naší nabídce máme jak nové modelové řady, např. Škoda Super kombi nebo Renault Kadjar, Dacia Lodgy, tak i kvalitní zánovní a ojetá vozidla. Velkému zájmu se těší předváděcí vozy, které odpovídají kvalitou novým vozům, ale jejich akční ceny Vás potěší. Přijďte si vybrat z naší bohaté nabídky skladových vozů.

Nový model Škoda Superb kombi

Autosalon, autorizovaný dealer vozů Škoda, Renault, Dacia

Náš autosalon je autorizovaným dealerem osobních a užitkových vozů značek Škoda, Renault a Dacia. V nabídce máme za akční cenu vůz Škoda Octavia Combi Elegance s bezklíčkovým startováním, Rapid Aktive, Rapid Spaceback Fresh Ambition i Yeti Outdoor Style a Ambition. Pokud při financování využijete službu Škoda Finance, poskytneme Vám slevu 30 000 Kč.
Preferujete-li značku Renault, pak máme na skladě mimo jiné také nový oblíbený model Renault Kadjar, s nejlepším multimediálním palubním systémem R-Link 2. Model Grand SCÉNIC nabízíme při financování od Renault Finance s cenovou výhodou 35 000 Kč.
Nové modely značky Dacia poskytují bezkonkurenční poměr cena/výbava a mají velkorysé vnější i interiérové rozměry. V nabídce máme rodinný vůz Dacia Logan, model Dacia Sandero s atraktivním designem interiéru i užitkový vůz Dokker Van, dodávku se stylovým vzhledem. Navštivte náš autosalon a vyberte si z široké nabídky modelů značky Škoda, Renault nebo Dacia.

Autrorizovaný dealer vozů Škoda, Renault Dacia


Kvalitní zánovní, předváděcí a ojeté vozy zn. Škoda, Renault, Dacia

Nechcete-li si kupovat vůz nový, a přesto chcete kvalitní a spolehlivé auto, máme pro Vás řešení. V nabídce máme předváděcí vozy i zánovní, ojeté automobily značky Škoda, Renault a Dacia. S vybraným vozem můžete absolvovat zkušební jízdu, naše vozy jsou převážně po prvním majiteli a se servisní knížkou, nehavarované. Z předváděcích vozů máme k dispozici Škoda Octavia Combi Style, Rapid Spaceback Style, Fabia Style, Renault Mégane Grandtour s výbavovým stupněm Life, Renault Clio a další modely. V sortimentu ojetých vozů, máme pro Vás automobily všech značek, které vystavujeme v kryté hale.

Zánovní, předváděcí a ojeté vozy Škoda, Renault, Dacia


Café Nevecom - občerstvení a posezení nejen při koupi a servisu vozu

Náš autosalon pro Vás připravil možnost příjemného posezení v cukrárně s kavárnou Café Nevecom. Prostory jsou volně přístupné, nekuřácké, pro děti máme vybavený dětský koutek, minihřiště, maminky si mohou odložit kočárky v prostoru, který je monitorován kamerou. Naše cukrárna a kavárna má v sortimentu cukrárenské výrobky, zákusky, dorty, pečivo, několik druhů kávy, alkoholické i nealko nápoje. Naše prostory můžete využít i pro pořádání dětských oslav. Od 7 hodin si k nám můžete přijít posnídat. Samozřejmostí je WIFI připojení k internetu zdarma. S příchodem jara otevíráme vždy i venkovní terasu s pěknou vyhlídkou.

Café Nevecom, kavárna s cukrárnou KladnoŠkoda, Renault, Dacia - zánovní, předváděcí a nové vozy

Škoda, Renault, Dacia - zánovní, předváděcí a nové vozy

Škoda, Renault, Dacia – autosalon s kavárnou, kvalitní zánovní a předváděcí vozy

Servis Škoda, Renault, Dacia s Bonusovým programem

Servis Škoda, Renault, Dacia s Bonusovým programem

Autorizovaný servis vozů Škoda, Renault, Dacia se slevovým BONUSOVÝM PROGRAMEM

Q servis

Q servis

Q servis, řešení pro profesionální opravy vozidel za skvělé ceny