Protipožární uzávěry ochrání váš majetek i život

SPEDOS Servis s.r.o. Automatické dveřní a vratové systémy

Protipožární uzávěry ochrání váš majetek i život

SPEDOS Servis s.r.o.
Automatické dveřní a vratové systémy
Automatické dveře a vrata i kompletní dveřní systémy z dílny české firmy SPEDOS s.r.o.

Když společnost SPEDOS s.r.o. vznikala, zabývala se především prodejem různých výrobků pro stavebnictví. Dnes se řadí mezi nejvýznamnější výrobce dveřních a vratových systému s orientací na automatická vrata a dveře. Disponuje vlastním špičkovým výrobním zařízením a zajišťuje si výzkum a vývoj. Díky tomu se úspěšně prosazuje v souboji s konkurenčními tuzemskými i zahraničními firmami podobného ražení.

Vratové systémy, dveřní systémy, SPEDOS s.r.o.

Komplexní nabídka služeb

Společnost se v oblasti automatických dveří a vrat pyšní komplexností nabízených služeb. Společnost si je vědoma faktu, že zákazník vyžaduje maximální péči a zájem od samého začátku spolupráce až po uvedení zařízení do provozu. Z toho důvodu nabízí v první řadě odborné konzultace v oblasti dveřních a vratových systémů, během kterých budou dojednány konkrétní specifika dodávky pro zákazníka.

Na základě konzultace je dalším krokem projektování konkrétních automatických dveří či vrat. Pro různé realizace se hodí odlišné typy, kterých existuje velké množství, na základě projektu je pak možné vše optimalizovat podle potřeb klienta. Po samotném projektu následuje krok vývoje. Společnost se opírá o vlastní vývojové oddělení, díky čemuž může vyhovět specifickým požadavkům tuzemských klientů.

Velkou výhodou je také vlastní výroba automatických vrat a dveří. Díky ní lze snížit cenu a současně urychlit výrobní proces. Neoddělitelnými poskytovanými službami a současně konkurenčními výhodami jsou garance odpovědnosti za funkčnost, preventivní prohlídky strojů i non-stop servis.

Realizace a dodávka automatických vrat a dveří vysoké kvality


Vratové a dveřní systémy nejen pro průmyslové využití

Společnost SPEDOS s.r.o. nabízí v současné době opravdu pestrý výběr dveřních a vratových systémů. Podle konkrétních požadavků a nároků si můžete vybrat automatické dveře – posuvné i otočné, dále karuselové dveře různého typu, bezpečnostní vstupy, také automatická garážová vrata průmyslová vrata i protiprůvanové vratové clony nebo vyrovnávací můstky.

Velký výběr dveřních a vratových systémů tak umožňuje realizaci automatických vrat a dveří v prakticky jakýchkoliv prostorách. Kromě základních požadavků tak některé specifické typy splňují i požadavek těsnění, protipožární ochrany či protiprůvanového provedení a hodí se do konkrétních netypických realizací.

Vratové a dveřní systémy


Nejširší síť servisních center v České i Slovenské republice

Společnost SPEDOS s.r.o. se pyšní nejpropracovanější a současně nejrozšířenější sítí servisních center u nás i na Slovensku. Servis je přitom k dispozici 24 hodin denně a poskytuje záruční servis zdarma. Spektrum služeb servisního centra je však mnohem širší.

Servis vratových a dveřních systémů zahrnuje i opravy po záruce a výměnu mechanicky poškozených dílů. Firma dále dodává náhradní díly pro automatická vrata a dveře různých výrobců a provádí preventivní prohlídky 1 až 4 krát ročně, které výrazně prodlužují životnost konkrétních zařízení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.spedos.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Automatické dveře posuvné i otočné SPEDOS

Automatické dveře posuvné i otočné SPEDOS

Automatické dveře posuvné i otočné SPEDOS nabízí vysoký komfort, pohodlný, bezbariérový průchod a moderní design.

Vydáno 12.10.2016
Požární automatické dveře firmy SPEDOS

Požární automatické dveře firmy SPEDOS

Skvělá varianta, jak vyřešit otevírání dveří moderním způsobem. V dnešní době už nepotřebujeme klasické dveře s madly nebo s klikami, mnohem praktičtější jsou automatické dveře, které se před Vámi samy otevřou. Hodí se do administrativních budov i obytných bytových domů.

Vydáno 29.08.2017
Protipožární uzávěry ochrání váš majetek i život

Protipožární uzávěry ochrání váš majetek i život

Pokud se oheň rozšíří tam, kam nemá, umí ničit obrovskou rychlostí. Zejména v průmyslových provozech se tak stále častěji setkáváme s prevencí vzniku škod ve formě instalace požárních uzávěrů, obzvláště protipožárních vrat a protipožárních dveří.

Vydáno 26.11.2013
Dveřní a vratové systémy SPEDOS zajistí výraznou úsporu tepla

Dveřní a vratové systémy SPEDOS zajistí výraznou úsporu tepla

Automatické dveře a vrata poskytují uživatelům komfort, ale především nabízí výraznou úsporu tepla. Prostorů, ve kterých se dnes upřednostňují právě automatické systémy dveří a vrat, je stále více – supermarkety, výrobní haly, veřejné budovy, logistická centra… Firma SPEDOS se výrobou, prodejem a montáží dveřních systémů zabývá již 25 let a během svého působení na trhu uskutečnila přes 100 tisíc realizací. Dveřní a vratové systémy s výrazným apelem na úsporu tepla nabízí v různém provedení.

Vydáno 07.09.2015
Vyrovnávací můstky SPEDOS zajistí rychlou a plynulou překládku v moderních halách

Vyrovnávací můstky SPEDOS zajistí rychlou a plynulou překládku v moderních halách

Překládací rampa je klíčovým místem pro nakládku a vykládku v každé průmyslové nebo skladovací hale. Tento proces musí probíhat plynule a rychle. Proto je důležité usnadnit a urychlit manipulaci s materiálem, a to zejména díky plynulému pohybu mezi plochou nákladního vozu a haly. Zajistí ho vyrovnávací můstky od firmy SPEDOS s.r.o..

Vydáno 23.08.2016Vydáno 29.12.2015
112 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2016

Automatické dveře, turniketové vstupy

Automatické dveře, turniketové vstupy

Automatické dveře Spedos s elektrickým pohonem, turniketové, karuselové dveře

Průmyslová vrata, clony a vyrovnávací můstky

Průmyslová vrata, clony a vyrovnávací můstky

Průmyslová sekční vrata, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky

Protipožární uzávěry

Protipožární uzávěry

Požární uzávěr roletový, protipožární dveře a vrata posuvná, rolovací, výsuvná, sekční, otevíravá