Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc. Měření a validace čistých prostor Praha

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.
Měření a validace čistých prostor PrahaČisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.

vzduchotechnika - validace, kalibrace, měření, dodávky

Dodávky i opravy vzduchotechniky

Zmíněná firma se zabývá dodávkou vzduchotechniky a kompletních čistých prostorů. To zahrnuje mimo jiné dodávku monitorovacích systémů teploty i vlhkosti, také počtu částic v prostoru, přetlaků a dalších měřících přístrojů. Dodávka zahrnuje kompletní systém zařízení, který zajistí čistotu v požadovaném prostoru a možnost vykonávání i těch aplikací, nejnáročnějších na požadavek čistoty.

Kromě dodávky vzduchotechniky pro čisté prostory se firma stará také o opravy rekonstrukce dodávaných systémů. Nabízí také technickou pomoc při řešení všech problémů, provádí konzultace a vypracovává projekty vzduchotechniky a čistých prostorů.

Validace, kalibrace, měření a dodávky vzduchotechniky


Měření a validace vzduchotechniky

V požadovaných prostorách provádí firma komplexní měření, na základě kterého zjistí veškeré parametry prostředí, vzduchotechniky i technických systémů. Vyhledávanou službou je také validace všech čistých prostorů i dílčích částí podle norem ČSN, EN, ISO i dílčích předpisů. Systém validací zahrnuje např. zmíněné čisté prostory, ale také filtrační systémy, klimatizační komory, termostaty, chladnice či mikrobiologické bezpečnostní boxy.

Validace vzduchotechniky podle aktuálních noremVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.airtechnik.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vzduchotechnika, čisté prostory a validace

Vzduchotechnika, čisté prostory a validace

Kvalitní vzduchotechnika je součástí přísunu čerstvého vzduchu a na jejím výběru hodně záleží. Nejen ventilátory a filtry, ale i kompletní servis je zárukou dobré investice do čerstvého vzduchu. A právě o ten se postará firma AIRTECHNIK.

Vydáno 06.01.2018
Politika a cíle jakosti Laboratoře validací a měření firmy AIRTECHNIK

Politika a cíle jakosti Laboratoře validací a měření firmy AIRTECHNIK

Společnost AIRTECHNIK se zabývá technickou pomocí při řešení všech problémů s prostředím a funkcí technických systému. Poskytuje samotnou realizaci projektů, konzultaci, zaregulování vzduchotechniky či dodávky, měření a validace. Laboratoř validací a měření pracuje podle systému jištění jakosti dle aktuálních norem. Díky politice a cílům jakosti je zajištěna velmi vysoká spolehlivost veškerých validací i měření.

Vydáno 05.12.2016
Čisté prostory zajistí vzduchotechnika od společnosti Airtechnik

Čisté prostory zajistí vzduchotechnika od společnosti Airtechnik

Čistota prostředí je v dnešní době velmi důležitá, zvláště pak v některých zařízeních. Jedná se zejména o zdravotnická a farmaceutická centra, ale také o místa, kde se využívají biotechnologie a přesná elektronika. V takových budovách je obzvláště důležité udržovat pořádek, filtrovat vzduch a dbát zvýšené opatrnosti. S tím vám pomůže společnost Airtechnik. Zajistíme vám čisté prostory.

Vydáno 19.11.2015Vydáno 21.01.2016
186 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2020