Těsnící límce Praha - utěsněte vratový otvor při nakládce a vykládce

Novaferm, s.r.o. Rychlonavíjecí průmyslová vrata Praha

Těsnící límce Praha - utěsněte vratový otvor při nakládce a vykládce

Novaferm, s.r.o.
Rychlonavíjecí průmyslová vrata PrahaDodávka průmyslových vrat – od rychloběžných vrat po protiprůvanové zábrany

Relativně velké stavební otvory, určené pro vjezd vozidel a manipulaci s materiálem, je třeba opatřit kvalitními průmyslovými vraty. Jejich výběrem výrazně ovlivníme průchod studeného vzduchu do interiérů a tím i spotřebu energie na vytápění. Kvalitní průmyslová vrata navíc zabraňují prostupování nečistot do vnitřních prostor, stejně tak chrání zaměstnance před nemocemi, které vznikají vlivem neustálého proudění studeného vzduchu a zajistí snadnou manipulaci, otevírání a vjezd vozidel. Společnost Novaferm s.r.o. se zabývá již řadu let dodávkou rychloběžných a samonavíjecích průmyslových vrat i nakládací techniky a zajistí ideální podmínky pro vaše průmyslové stavby.

Venkovní rychloběžná vrata, Novaferm, s.r.o.

Venkovní rychloběžná vrata

Pro venkovní realizace se používají rychloběžná vrata, která jsou určena do výrobních podniků, skladů a všude tam, kde je četnost průjezdu materiálů a vozidel nadprůměrná. Instalací venkovních rychloběžných vrat dosáhneme maximální úspory za vytápění. Tento typ průmyslových vrat zajistí, že budou vrata otevřena jen po nezbytně nutnou dobu.

Venkovní rychloběžná vrata se vyrábí z různých typů lamel podle požadavků zákazníka. Nejčastější je použití pevných lamel z lehkých slitin, ty však mohou být pro zkvalitnění izolačních vlastností navíc vyplněny izolační pěnou. Instalovat lze i prosklené lamely. Vrata mohou být také opatřena speciální polyesterovou tkaninou modré, žluté nebo oranžové barvy, lze je opatřit speciálními okny z PVC či průhledovým pásem.

Průmyslová vrata do výrobních podniků, skladů i hangárů


Vnitřní rychlonavíjecí vrata

Pro oddělení vnitřních prostorů se používají rychlonavíjecí průmyslová vrata. Zabraňují průvanu, stejně tak dobře oddělí místa, kde se vyžadují odlišná prostředí, tj. různá teplota a vlhkost vzduchu. Díky kvalitnímu provedení společnosti Novaferm s.r.o. budou instalovaná vrata splňovat ty nejpřísnější izolační podmínky, navíc vyniknou jednoduchou manipulací a rychlým otevíráním a zavíráním.

Průmyslová vrata sníží výdaje za energie a zajistí snadné, intuitivní a rychlé otevírání a zavírání


Nakládací technika

Nedílnou součástí průmyslových vrat je nakládací technika. Společnost zajistí dodávku vyrovnávacích můstků, které se nejčastěji instalují v kombinaci s těsnicími límci. V nabídce naleznete různé provedení můstků, nejčastěji se setkáte s hydraulickými stacionárními. Pouhým stisknutím tlačítka lze uvést můstek do pohybu a zajistit zvednutí na úroveň korby nákladního automobilu. Náklad a výklad materiálu tak bude jednoduchý a rychlý.

Kromě průmyslových vrat tak v nabídce společnosti Novaferm s.r.o. naleznete vyrovnávací můstky, těsnicí límce, sklopné plošiny, příslušenství nákladní techniky, nejrůznější typy průmyslových lamelových vrat i plastové clony. O rozsahu nabízených produktů a služeb se sami přesvědčte na internetových stránkách společnosti.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.novaferm.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslová vrata, rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky pro nákupní střediska i skladové haly

Průmyslová vrata, rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky pro nákupní střediska i skladové haly

Potřebujete váš podnik vybavit nakládací technikou, průmyslovými vraty či těsnícími límci? Firma Novaferm je pro vás ideálním řešením. Poskytuje svým zákazníkům veškerý servis – od spolehlivé a včasné dodávky, po montáž a záruční i pozáruční servis. Novaferm svým zákazníkům z České republiky i Slovenska už řadu let dodává vyrovnávací můstky, sklopné plošiny, rolovací mříže a především rychloběžná a průmyslová vrata.

Vydáno 20.01.2017
Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.

Vydáno 20.07.2017
Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Společnost Novaferm se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, a to především vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp. Dále dodává protiprůvanové zábrany jak do průmyslových podniků, tak do skladových hal či nákupních středisek.

Vydáno 01.03.2014Vydáno 28.01.2016
88 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2018