Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš byznys

Manipulační technika je nepostradatelným pomocníkem každé společnosti, ať už se zabýváte zemědělstvím či průmyslovou výrobou. Vaše podnikání bude mnohem jednodušší, pokud budete mít vždy po ruce ty správné vysokozdvižné či paletové vozíky. Nejen prodej manipulační techniky zajištuje společnost Damatech z města Dačice. Kromě toho se podívají na zoubek i vaší zemědělské technice nebo vám dodají náhradní pneumatiky a disky pro vysokozdvižné vozíky.

Manipulační technika, DAMATECH, spol. s r.o., Dačice

Servis pro všechny vozíky od firmy Damatech

Posuňte vaše podnikání na další metu! Paletové vozíky vám v tom dozajista pomohou, uvidíte, že převážení zboží nebylo nikdy jednodušší. Prodej manipulační techniky je jednou z hlavních oblastí, ve které se v roce 2000 dokázala uplatnit společnost Damatech. O vaše vysokozdvižné vozíky se tato firma dokonale postará – nejenže zprostředkovává samotný prodej, ale zabezpečí vám i záruční a pozáruční servis, včetně veškerých oprav. Jakmile se na vašem stroji něco pokazí, rozhodně neváhejte volat Damatech.

Prodej a servis vysokozdvižných vozíků


Poradíme si i se zemědělskou technikou

Kromě skvělé nabídky na vysokozdvižné vozíky pro vás máme spoustu dalších služeb. Jednou z nich je například servis a opravy zemědělské techniky. Služby pro ty, kteří se věnují produkci potravin a krmiv či chovu zemědělských zvířat jako stvořené. Zemědělská technika vyžaduje pravidelné prohlídky, abyste následně uprostřed sezony nemuseli řešit nepříjemné problémy. Zásadní poruchy by váš stroj mohly na nějakou dobu vyřadit z provozu - a pokud nemáte záložní a potřebujete sklízet úrodu, nastává velký problém. Raději mu tedy předejděte a svěřte se do našich rukou.


Firma z Dačic přijede ráda až za vámi

Paletové a vysokozdvižné vozíky nemohou dobře fungovat bez toho, aniž by měli v pořádku pneumatiky. Pokud se vám s pneumatikou na manipulační technice něco stane, nezoufejte a problém ihned vyřešte. Společnost Damatech pneumatiky pro vozíky prodává, kromě toho dokáže zajistit i pásy a disky. Kola tak dodáme v mžiku nová a vaše technika může bez problémů opět do provozu.

Po vzniku se firma Damatech Dačice zaměřila hlavně na servis manipulační techniky. Vzápětí se jí podařilo získat certifikační zastoupení značky DESTA, BALKANCAR i HYUNDAI. Veškeré opravy můžeme provést přímo u vás, stačí nám zavolat a my dorazíme!

Kontakty na firmu Damatech najdete zde.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.damatech-dacice.cz

Vydáno 19.02.2016
116 Zhlédnutí
Topováno 23.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej manipulační techniky zajištuje firma Damatech

Prodej manipulační techniky zajištuje firma Damatech
Vysokozdvižné vozíky jsou dnes běžnou součástí každé firmy, kde je potřeba zajistit důležité logistické procesy. Ať už se jedná o vykládání či nakládání zboží, manipulační technika je schopná vám rozhodně pomoci. Pokud uvažujete o koupi některého z vozíků, rozhodně se obraťte na společnost sídlící ...

Vše od vozíků až po trakční baterie na jednom místě

Vše od vozíků až po trakční baterie na jednom místě
Najít kvalitní firmu, která se dobře postará o servis pro vysokozdvižné vozíky, může být ošidné. Ovšem rozhodně ne se společností Damatech, která se touto oblastí zabývá více než 15 let. Je nám totiž jasné, že manipulační technika je stěžejní pro vaše podnikání. Z obce Dačice jsme schopni za vámi ...
PODSTRÁNKY

Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky
Vysokozdvižné vozíky – prodej a servis, náhradní díly manipulační techniky

Paletové vozíky

Paletové vozíky
Paletové vozíky, manipulační technika – prodej, opravy, technické kontroly

Pronájem manipulační techniky

Pronájem manipulační techniky
Pronájem vysokozdvižných vozíků a paletových vozíků v Dačicích
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DAMATECH, spol. s. r.o. Manipulační technika Dačice
WEBOVÁ STRÁNKA
DAMATECH, spol. s. r.o.
www.damatech.cz
Adresa

Adresa

Antonínská 20
Dačice 380 01

damatech@seznam.cz
+420 384 420 074


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha