Vše od vozíků až po trakční baterie na jednom místě

DAMATECH, spol. s r.o.

Vše od vozíků až po trakční baterie na jednom místě

DAMATECH, spol. s r.o.

CZKVysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky – prodej a servis, náhradní díly manipulační techniky

Paletové vozíky

Paletové vozíky

Paletové vozíky, manipulační technika – prodej, opravy, technické kontroly

Pronájem manipulační techniky

Pronájem manipulační techniky

Pronájem vysokozdvižných vozíků a paletových vozíků v Dačicích


vozíky

Společnost DAMATECH, spol. s.r.o., která sídlí v Dačicích, se zaměřuje na prodej, servis a opravu vysokozdvižné a manipulační techniky. Opravu, servis a prodej vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky provádíme pro veškeré klienty z oblasti Jemnice, Znojma a Dačic.

Naše firma zajišťuje pro zákazníky prodej vysokozdvižných vozíků podle jejich potřeb a to na základě předchozí konzultace. V rámci servisu vysokozdvižných vozíků se specializujeme na opravy a servis značek DESTA, HYUNDAI, BALKANCAR, LINDE a JUNGHEIINRICH. Zaměřujeme se na běžné, záruční i pozáruční prohlídky vysokozdvižných vozíků a zařízení a to včetně generálních oprav. Dodáváme a montujeme také startovací a trakční baterie do všech VZV a další techniky. Naše portfolio služeb navíc zahrnuje i prodej pneumatik, pásů a disků pro všechny VZV. V roce 2001 získala naše společnost certifikační zastoupení značky DESTA, BALKANCAR a HYUNDAI.

Mezi naše další činnosti patří mimo jiné i prodej a servis všech typů paletových vozíků včetně náhradních dílů. Dále pak provádíme opravy zemědělské techniky včetně servisních zásahů u zákazníka, revize LPG a technické prohlídky manipulační techniky.

Veškeré naše služby jsou dostupné kromě výše uvedených oblastí pro zákazníky z celé oblasti České republiky, ale i ze zahraničí.


Katalog firem:    

Dopravní a manipulační zařízení

,  

Náhradní díly pro stroje a zařízení

,  

Zdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošiny

,  

Zemědělské stroje

,  
Štítky:

oprava, servis, prodej vysokozdvižná, manipulační technika Jemnice, Znojmo, Dačice