Rázová charpyho kladiva Ibertest - nejmodernější technologie, vysoká kvalita

Labormachine s.r.o. Trhací stroje a tvrdoměry

Rázová charpyho kladiva Ibertest - nejmodernější technologie, vysoká kvalita

Labormachine s.r.o.
Trhací stroje a tvrdoměry
Dodávka a servis zkušebních strojů a tvrdoměrů a jejich akreditovaná kalibrace

Běžně dostupné produkty a výrobky, které jsou dostupné na trhu, musí odpovídat aktuálním platným normám v závislosti na typu materiálu. Soulad s normami je třeba ověřit pomocí zkušebních a testovacích strojů různého typu. Společnost LABOR Machine s.r.o. se sídlem v Opavě se zabývá dodávkou a servisem těchto zařízení, disponuje také akreditovanou kalibrační laboratoří. V nabídce naleznete například stroje pro testování kovů, dřeva, plastů, textilu, vláken, stavebních materiálů či hraček.

Testometric stroje

Univerzální zkušební stroje TESTOMETRIC

Společnost LABOR Machine s.r.o. dodává kvalitní univerzální, speciální i pro průmysl určené testovací stroje značky TESTOMETRIC. V rámci univerzálních strojů dodává výrobky řady CT a AT v rozsahu o 1 kN až po 600 kN. Hlavní rozdíl v těchto dvou modelových řadách spočívá ve způsobu kontroly a řízení testování.

Stroje z řady AT jsou ovládané prostřednictvím integrovaného LCD displeje, ve stroji je tedy integrovaný PC, který kontrolu a řízení zajišťuje. U přístrojů řady CT není počítač a displej součástí stroje, řízení a kontrola se provádí prostřednictvím externě připojeného počítače, který může být součástí dodávky, nebo si jej klient zajistí sám.


Speciální stroje a zkoušení v průmyslu

V nabídce naleznete kromě univerzálních zkušebních strojů i stroje speciální a takové, určené přímo pro zkoušení v průmyslu. Je třeba zmínit, že všechny typy strojů jsou upraveny tak, aby splňovaly standardní evropské a světové normy. V oblasti speciálních strojů tak můžete pořídit stroje s vysokým či širokým pracovním rámem, stroje pro stavební panely, zkoušení rozměrných krabic, skla, pružin ad.

Vyhledávané jsou také stroje pro testování v průmyslu. Společnost LABOR Machine s.r.o. je dodavatelem zařízení pro zkoušení kovů, vláken, plastů, kabelů a vodičů, izolačních materiálů, betonu, kompozitů, textilu i hraček. V neposlední řadě poskytuje specializované testovací systémy pro hodnocení kvality v automobilovém průmyslu.

Dodávka a servis profesionálních univerzálních i speciálních testovacích strojů i tvrdoměrů


Tvrdoměry a Charpyho kladiva

V nabídce najdete také tvrdoměry na kovy a Charpyho kladiva. Tvrdoměry pro měření podle metod Brinell, Rockwell a Vickers od mechanického provedení až po počítačem řízené modely s elektronickým vyhodnocením. Charpyho kladiva pro zkoušky rázem s rozsahem měření do 750J.


Modernizace zkušebních strojů

Provádí také modernizaci starších zkušebních strojů, po které budou dané stroje ovladatelné pomocí PC.


Akreditovaná kalibrační laboratoř Opava

Důležitou oblastí, kterou se společnost zabývá, je kalibrace. Patří mezi akreditované kalibrační laboratoře a zaměřuje se na kalibraci v oblasti síly, délky, tvrdosti i práce. Podle ČSN zajistí kalibraci a seřízení zkušebních trhacích strojů a lisů, lisů na pružiny, siloměrných zařízení, siloměrů, strojů pro tečení v tahu, průtahoměrů, které jsou součástí zkušebních strojů a lisů, tvrdoměru na kovy a kyvadlových Charpyho kladiv. Ke kalibraci jsou využívány etalony, které jsou navázány na primární etalony Českého metrologického institutu. Po provedení kalibrace vám bude vystaven kalibrační protokol. Osvědčení o akreditaci včetně přílohy s rozsahem kalibrací je volně ke stažení na Naších webových stránkách.

Akreditovaná kalibrační laboratoř v Opavě tak zajistí přesné měření a testování na vašich testovacích zařízeních.

Akreditovaná kalibrační laboratoř zajistí kalibraci vašich strojů pro přesné testováníVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.labormachine.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Laboratorní zkušební technika - trhací stroje a lisy

Laboratorní zkušební technika - trhací stroje a lisy

Hledáte odborníka na distribuci zkušební a laboratorní techniky? V tom případě se můžete spolehnout na firmu Labormachine s.r.o., která je distributorem španělské společnosti Ibertest. Tato společnost vyrábí stroje pro účely trhacích zkoušek.

Vydáno 21.01.2018
Akreditovaná kalibrační laboratoř společnosti LABORMACHINE

Akreditovaná kalibrační laboratoř společnosti LABORMACHINE

Společnost LABORMACHINE s.r.o. je výhradním dovozcem zkušební techniky různého typu. Společnost reagovala na přání a požadavky svých klientů na komplexnost služeb a proto od roku 2013 provozuje kalibrační laboratoř, která je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci. Kalibrační laboratoř samozřejmě splňuje všechny požadavky na odbornou způsobilost i na systém managementu.

Vydáno 23.11.2016Vydáno 09.02.2016
169 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2020

Trhací stroje

Trhací stroje

Zkušební trhací stroje elektromechanické a hydraulické, prodej a servis

Tvrdoměry

Tvrdoměry

Univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry a tvrdoměry Vickers, Rockwell, Brinell

Akreditovaná kalibrační laboratoř

Akreditovaná kalibrační laboratoř

Akreditovaná kalibrační laboratoř pro kalibraci zkušebního zařízení