Střední škola může ovlivnit celý život, vybírejte pečlivě - Třeboň

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň

Střední škola může ovlivnit celý život, vybírejte pečlivě - Třeboň

Na Obchodní akademii, Střední odborné škole a Středním odborném učilišti v Třeboni se vaše děti opravdu něco naučí

Chcete, aby vaše dítě po ukončení střední školy něco doopravdy umělo a bylo schopné se bez problémů uživit? Pošlete je na Obchodní akademii, Střední odbornou školu či Střední odborné učiliště v Třeboni. V Jihočeském kraji patříme k těm nejlepším.


Obchodní akademie, Střední odborná škola i Střední odborné učiliště v Třeboni naučí vaše dítě, jak uspět

Neustále slyšíme, že je nedostatek řemeslníků a vůbec lidí, kteří by byli ochotní pracovat rukama. Přitom tvůrčí řemeslná práce je tak krásné povolání. U nás se vaše děti naučí nejen řemeslu, ale i tomu, jak obstát v záplavě konkurence. Zajistěte svému dítěti jistou možnost obživy tím, že jej pošlete na školu, ze které budou odcházet již jako poměrně zkušený řemeslník či začínající podnikatel nebo ekonom.

Studujte na Obchodní akademii, Střední odborné škole či Středním odborném učilišti v Třeboni

Studentům nabízíme maturitní, učební i nástavbové studium. Ze studijních oborů nabízíme cestovní ruch, modelářství a návrhářství, ekonomiku a podnikání, obchodní akademii a uměleckořemeslné zpracování skla. Z učebních oborů opraváře zemědělských strojů, malíře a brusiče skla, mechanika opraváře motorových vozidel, výrobce bižuterie, krejčího a ošetřovatele. Nástavbově pak u nás lze studovat podnikání.

Vysokoškoláků je plno, v Třeboni ale vychováváme zručné řemeslníky, konkurenceschopné podnikatele i ekonomy

Existuje takový mýtus, který říká, že po učilišti či střední odborné škole už děti nemají šanci dostat se na vysokou školu. Tak tomu ale není. Stačí jen chtít a vše je možné. Někteří z našich absolventů jsou toho důkazem. A pokud zrovna vaše dítě dále na vysoké škole studovat nebude, není proč zoufat. Od nás totiž bude odcházet maximálně konkurenceschopné. Vysoká škola dnes není všechno. Ba naopak. Bakaláře má dnes kde kdo a ve výsledku vám diplom k ničemu není. Věřte schopnostem svého potomka.

Z Obchodní akademie, Střední odborné školy či Středního odborného učiliště v Třeboni odchází dospělí lidé připravení na život, práci, ale i další studium

My se postaráme o to, aby bylo vaše dítě připraveno na konkurenční boj i samostatnou výdělečnou činnost. Stejně tak jej však připravujeme pro potenciální studium na vysoké škole. Jediný rozdíl mezi naší Obchodní akademií, Střední odbornou školou, Středním odborným učilištěm v Třeboni a jakýmkoliv čtyřletým či víceletým gymnáziem je ten, že od nás si vaše ratolest odnese i praktické zkušenosti.

Důraz klademe na kreativní praxi, ale i disciplínu

Na Obchodní akademii, Střední odborné škole i Středním odborném učilišti v Třeboni se studenti učí nejen kreativní samostatné práci, ale i disciplíně a schopnosti splnit zadání. Podporujeme tvořivost našich studentů a jejich rozvoj, proto se zapojujeme do mnoha projektů a akcí. O šikovnosti našich studentů se můžete přesvědčit například i v prodejně jimi vytvořených výrobků ze skla, která se nachází hned vedle budovy školy. Dejte svému dítěti šanci uspět ve světě, který je zaplněn vysokoškoláky. Dopřejte mu kvalitní praktické vzdělání.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sostrebon.cz

Vydáno 17.07.2014
260 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů

Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů
Vybrat správnou střední školu není rozhodně snadný úkol, ať už pro rodiče nebo samotné žáky. Právě výběr správného oboru totiž může ovlivnit budoucí život a kariéru dítěte. Pokud hledáte školu se skutečně širokou nabídkou oborů, je pro vás Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň tou ...

Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů

Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů
Kam po základní škole, kde pokračovat ve studiu a jaké možnosti má vlastně střední škola nebo učiliště? A jaké oblasti vzdělávání poskytuje město Třeboň?

Střední škola Třeboň: od návrháře po mechanika

Střední škola Třeboň: od návrháře po mechanika
Rozhodujete se, kam budou po základní škole směřovat Vaše další kroky? Víme, že to nemáte jednoduché. Najednou se vynoří spousta starostí, možností a výzev, které před Vámi stojí. Můžete se poradit s rodiči, kamarády či výchovnými poradci, konečné rozhodnutí a odeslání přihlášky je ale nakonec jen ...
PODSTRÁNKY

Studijní obory

Studijní obory
Perspektivní studijní obory zakončené maturitní zkouškou na OA, SOŠ a SOU Třeboň

Učební obory

Učební obory
Učební obory s technickým, uměleckým i sociálním zaměřením, kvalitní příprava pro profesní život

Nástavbové studium

Nástavbové studium
Informace o nástavbovém studiu v oboru Podnikání a dny otevřených dveří na OA, SOŠ a SOU Třeboň
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň
WEBOVÁ STRÁNKA
Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň
www.sostrebon.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akce školy
Adresa

Adresa

Vrchlického 567
Třeboň 379 01

pkaninsky@sostrebon.cz
+420 384 721 153


Najdete nás také zde:

ARES
captcha