Sofistikované silniční a železniční systémy od AŽD Praha

Ryze česká společnost AŽD Praha s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkou zabezpečovacího zařízení, telekomunikační, informační a automatizační techniky pro železniční i silniční dopravu. Široké portfolio služeb zahrnuje výzkum, vývoj, projekční činnost, výrobu, montáž, rekonstrukce, modernizace i servis systémů.


Česká společnost s mnohaletou tradicí

AŽD Praha s.r.o. přináší už více než 60 let moderní a efektivní řešení pro silniční a železniční dopravu. Za dobu svého působení se společnost rozšířila nejen o divize po celé České republice, ale i dceřiné společnosti na Slovensku, v Srbsku, Bulharsku a Kazachstánu. V současné době pracuje pro AŽD více než 2000 kvalifikovaných odborníků.

Máme bohaté zkušenosti s projekty a realizacemi pro významné společnosti

Jakožto přední dodavatel komplexních řešení pro železniční a silniční dopravu máme na kontě spoustu úspěšných realizací, např. pro společnosti SŽDC, s.o., České dráhy, a.s., Dopravní podnik Praha, a.s., Metrostav, Skanska a mnoho dalších. Mezi naše nejvýznamnější projekty patří modernizace železničních koridorů, modernizace a rekonstrukce železničních tratí a přejezdů po celé ČR, zavedení systému automatického vedení pražského metra na trase A či instalace silničního signalizačního zařízení pro řízení křižovatek a systémů pro měření rychlosti a identifikace registračních značek.

 

Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni navrhnout a zrealizovat sofistikované silniční a železniční zabezpečovací systémy a veškerou telekomunikační, informační a automatizační techniku, která zefektivní provoz i pohodlí všech jeho účastníků.

 

Máme také propracovaný systém logistiky, vlastní rozsáhlé skladovací prostory a vozový park, tudíž jsme schopni dodávat a instalovat veškeré systémy v rekordním čase. Samozřejmostí je i přísná environmentální politika společnosti. 

Poruchy silničních a železničních systémů řešíme okamžitě

V případě jakékoli poruchy systémů vyráběných v AŽD Praha se můžete 24 hodin denně obrátit na naše techniky, kteří v nejkratším možném termínu problém odstraní. Pro tento účel slouží zelená linka 800 175 288, na kterou se můžete kdykoli obrátit.

 

Kromě technické podpory poskytujeme v případě zájmu také odborné poradenství a školení vašich zaměstnanců z oblasti servisní činnosti námi dodávaných systémů. 

 

Více informací o společnosti AŽD Praha a nabízených produktech a službách navštivte webové stránky www.azd.cz.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.azd.cz

Vydáno 17.07.2014
195 Zhlédnutí
Topováno 29.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

AŽD Praha pořizuje vlastní motorové vozy, bude na nich testovat i nové technologie

AŽD Praha pořizuje vlastní motorové vozy, bude na nich testovat i nové technologie
Nejprve si firmu AŽD Praha představíme. Jedná se o ryze českého dodavatele a výrobce zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky. Zaměřují se na kolejovou a silniční dopravu.

AŽD Praha: Signalizační zařízení, zabezpečení a automatizace nejen pro železniční přejezdy

AŽD Praha: Signalizační zařízení, zabezpečení a automatizace nejen pro železniční přejezdy
Zajistit bezpečnost nebo usnadnit komunikaci v oblasti kolejové a silniční dopravě pomůže firma AŽD Praha s.r.o.. Vyrábíme a dodáváme totiž zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniku, která slouží nejen na železničních přejezdech a jiných částech železničních koridorů. Jsme ...
PODSTRÁNKY

Systémy pro kolejovou dopravu

Systémy pro kolejovou dopravu
Řídicí a zabezpečovací systémy pro kolejovou dopravu

Systémy pro silniční dopravu

Systémy pro silniční dopravu
Systémy pro silniční dopravu - křižovatkové, tunelové, parkovací, informační a náváděcí systémy

Sdělovací systémy

Sdělovací systémy
Sdělovací systémy, telekomunikační, kamerové a přístupové systémy
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AŽD Praha s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AŽD Praha s.r.o.
www.azd.cz
Adresa

Adresa

Žirovnická 2/3146
Praha 10 - Záběhlice 106 00

ge@azd.cz
+420 602 794 325


Najdete nás také zde:

ARES
captcha