AŽD Praha s.r.o.
Systémy pro silniční dopravu - křižovatkové, tunelové, parkovací, informační a náváděcí systémy

Křižovatkové systémy, tunelové systémy a technologie, parkovací systémy, informační a naváděcí systémy – proměnné dopravní značky a informační tabule, dále systémy měření úsekové rychlosti, detekce jízdy na červenou, aktivní zabezpečení přechodů pro chodce, městské dopravní řídicí ústředny, liniové řízení dopravy na dálnicích a hlavních silničních tazích tvoří ucelenou nabídku moderních produktů v oblasti silniční dopravy významné společnosti AŽD se sídlem v Praze, která se rovněž zabývá výstavbou a správou veřejného osvětlení.

Systémy pro silniční dopravu, AŽD Praha

Spolehlivé křižovatkové a kamerové systémy pro silniční dopravu

Udržet stabilní a plynulou silniční dopravu není vždy jednoduché. Díky našim spolehlivým systémům to však jde! Naše nabídka zahrnuje křižovatkové systémy, které obsahují řadu signálních návěstidel s chodeckými tlačítky, indukčními smyčkami a mikrovlnnými detektory pohybu. Pro vozidla s právem přednosti jízdy máme v nabídce návěstidla typu Mondial, které mají možnost řízení počítačem dispečera a za pomocí dálkového ovládání. V nabídce máme také spolehlivé kamerové systémy, které disponují rozpoznáváním registračních značek, vyhledáváním odcizených vozidel, kontrolou jízdy v pruzích či sledováním přestupků na železničních přejezdech. Vyberte si ze 7 typů kamerových systémů přesně podle konkrétních potřeb.

Kompletní nabídka systémů pro silniční dopravu


Techologické vybavení tunelů, parkovací systémy, informační tabule, návěstidla

AŽD Praha nabízí i komplexní technologické vybavení tunelů pro zajištění bezpečnosti dopravy a cestujících. Tunelové systémy zahrnují řídicí a informační systém, kamerové systémy, měřicí systémy, SOS zabezpečení tunelů apod. Dále se specializujeme na výrobu parkovacích systémů včetně řídicích terminálů, informačních tabulí pro řidiče a technologického vybavení parkovišť. Náš nabídkový sortiment produktů je vskutku bohatý, a tak v něm naleznete také proměnné informační tabule a dopravní značky, návěstidla řízená radarem, liniové řízení, informační radary. Dokonce nabízíme i systémy pro dětská dopravní hřiště.

Parkovací systémy, informační tabule, technologické vybavení parkovišťSystémy pro kolejovou dopravu

Systémy pro kolejovou dopravu

Řídicí a zabezpečovací systémy pro kolejovou dopravu

Systémy pro silniční dopravu

Systémy pro silniční dopravu

Systémy pro silniční dopravu - křižovatkové, tunelové, parkovací, informační a náváděcí systémy

Sdělovací systémy

Sdělovací systémy

Sdělovací systémy, telekomunikační, kamerové a přístupové systémy