Umyvadla v různých typových řadách Praha – nerezová a hygienická

ITALINOX, s.r.o. Velkoobchod hutní nerezový materiál

Umyvadla v různých typových řadách Praha – nerezová a hygienická

ITALINOX, s.r.o.
Velkoobchod hutní nerezový materiálNerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Široký sortiment nerezového materiálu nabízí společnost ITALINOX, s.r.o. a to již od roku 1992. Mimo výše uvedené u nás naleznete také superslitiny niklu, duplexní materiály, povrchově upravené plechy a žárově zinkované plechy.

trubky ze speciálních materiálů

Široký sortiment nerezových trubek - tlakové provedení

Jsme velkoobchod nerezovým materiálem a v našem portfoliu naleznete mimo jiné nerezové trubky v různých jakostech a rozměrech. Kromě standardní technologie sváru LASER/TIG máme k dispozici i trubky bezešvé, případně trubky tlustostěnné.
Povrchová úprava a jakosti dle potřeb zákazníka. Více v našem specializovaném sortimentním katalogu.

Trubky a plechy Italinox


Široký sortiment nerezových trubek - dekorativní, konstrukční provedení

Pro dekorativní, konstrukční účely máme v našem portfoliu k dispozici i tzv. vysokofrekvenční trubky (technologie HF) a to jak v kruhovém provedení tak i v provedení čtvercovém i obdélníkovém (jekle). Povrchová úprava a jakosti dle potřeb zákazníka. Více v našem specializovaném sortimentním katalogu.

Nerezové trubky, jekle


Nerezové plechy a svitky

V našem sortimentu naleznete také širokou škálu svitků, plechů ve standardních formátech a dále přístřihů dle požadavků a potřeb naší klientely.
Rozsah naší nabídky je široký jak ve smyslu jakostí tak i povrchů a jednotlivých rozměrů.
Mimo standardizované povrchy máme v nabídce i tzv. dekorativní plechy. Více v našem specializovaném sortimentním katalogu.

Kvalitní plechy různých druhů
FIREMNÍ ČLÁNKY


Korozivzdorné produkty

Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)

Vydáno 18.04.2018
Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Kvalitní nerezové materiály pořídíte u společnosti Italinox s.r.o. se sídlem v Praze. To, co firmu a její produkty činí výjimečnými, je její servisní centrum s novou technologií. Právě ta je garantem kvality, rychlosti a úspory, kterou naše firma zákazníkům skrze své materiály poskytuje.

Vydáno 06.03.2017
Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.

Vydáno 20.06.2015
Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Pokud někdo opravdu ví, jak zacházet s ocelí, jak vyzdvihnout její přednosti a vyrobit z ní produkty prvotřídní kvality, pak je to firma Italinox vyrábějící ocelové korozivzdorné plechy, trubky, tyče i gastrozařízení.

Vydáno 08.04.2014Vydáno 11.05.2016
301 Zhlédnutí
Topováno 25.02.2019