Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Prodejna společnosti K-Produkt, s.r.o., si od roku 2007 vybudovala pozici největší vzorkovny na Znojemsku. V prodejně naleznete široký sortiment laminátových, dřevěných, vinylových, PVC a marmoleových podlahových krytin a dále dveří včetně jejich příslušenství. V nabídce prodejny jsou zahrnuty také dřevěné pelety a podlahové lišty, vyráběné samotnou společností K-Produkt, s. r. o.

prodejna - exteriér, Zlín

Prodejna a vzorkovna společnosti K-Produkt

Zákaznický servis poskytne vyškolený prodejní tým, který Vám velmi ochotně poradí při výběru nové podlahové krytiny nebo dveří k Vaší maximální spokojenosti.
Marketingovou podporu prodejny zajišťují vzorníky podlahových krytin, profilovaných lišt a dekorů, dále vzorky materiálů a komponentů a také katalogy nabízených produktů.
Prodejna společnosti K-Produkt disponuje rovněž vlastními skladovacími prostory, které se nachází v těsné blízkosti prodejny. Výrobky jsou dodávány zabalené v krabicích, sáčcích, fóliích či na paletách.
Dopravu zboží společnost K-Produkt zabezpečuje vlastním vozovým parkem přímo k zákazníkům, kterým nabízí rovněž vlastní pokládku všech druhů podlah i montáž dveří.

Největší vzorkovna podlah na Znojemsku


Historie společnosti K-Produkt

Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství.
Historie společnosti začala v roce 1998 založením obchodní společnosti panem Jiřím Kúnem.
Samotná výroba byla zahájena v roce 2000, kdy bylo založeno výrobní družstvo K-Produkt se sídlem v Novém Šaldorfu. V tomto roce byla zakoupena první výrobní linka a ve společnosti pracovalo 20 zaměstnanců.
Následně byla výroba přesunuta do Hodonic a z důvodu stále rostoucí výroby došlo k jejímu dalšímu přesunutí v roce 2005 do nových výrobních prostor na ulici Hakenova ve Znojmě. V této době měla společnost již 30 zaměstnanců.
V roce 2009 byla výroba rozšířena o nové profily lišt a v roce 2012 byla zahájena výroba pelet v Lechovicích u Znojma.
V současné době probíhá výroba na výrobních linkách světových značek Weinig a Homag. Společnost zaměstnává 40 zaměstnanců a ročně vyrobí 5, 6 mil. běžných metrů lišt a 12 tis. tun dřevěných pelet. Dvě třetiny z celkové produkce se vyváží do zahraničí, doprava je zajišťována vlastním vozovým parkem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kprodukt.cz

Vydáno 10.05.2016
297 Zhlédnutí
Topováno 28.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy
Podlahové lišty jsou nenápadným doplňkem, který však promění vzhled vaší podlahy výrazným způsobem. Pokud chcete vyřešit problém s přechody mezi podlahou a zdí, eventuálně mezi jednotlivými typy podlah, použití podlahových lišt je jasným řešením. Společnost K-Produkt s.r.o. nabízí široký sortiment ...

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality
Společnost K-Produkt, s.r.o., zabývající se prodejem a montáží podlah, dveří a dalších interiérových i exteriérových prvků, nabízí již řadu let dveře do interiéru od českých výrobců. Původní nabídku interiérových dveří od ryze českého výrobce CAG doplnila také pestrým sortimentem dveří a zárubní od ...

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?
Podlaha je nedílnou součástí každého bytového i nebytového prostoru, proto je samotný výběr podlahového materiálu velmi důležitý. Na trhu jsou k dispozici podlahy různých materiálů, každý přitom vyniká jinými vlastnostmi, a proto se hodí do odlišných prostor. Společnost K-Produkt, s.r.o. nabízí ...

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy
Dřevěné pelety vám nabízí ekologické, ekonomické a snadné topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Kde ale kvalitní pelety sehnat? Obraťte se na společnost K-Produkt Znojmo. Výroba pelet je naší specialitou již několik let. Dodáme vám průmyslové i dřevěné pelety v jakémkoli množství.

Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Podlahové lišty jako ozdoba interiéru
Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství. Společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení ...
PODSTRÁNKY

Interiérové dveře

Interiérové dveře
Interiérové dveře CAG, široká škála typů, dekorů a skleněných výplní

Podlahy a terasové dílce

Podlahy a terasové dílce
Podlaha do interiéru i exteriéru, prodej terasových dílců

Podlahové lišty

Podlahové lišty
Podlahové lišty pro zajištění plné funkčnosti podlahy a vedení kabeláže
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA K-Produkt Holding a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
K-Produkt Holding a.s.
www.kprodukt.cz
Adresa

Adresa

Družstevní 3615/8
Znojmo 669 02

prodejna@kprodukt.cz
+420 515 282 000


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha