Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty jsou nenápadným doplňkem, který však promění vzhled vaší podlahy výrazným způsobem. Pokud chcete vyřešit problém s přechody mezi podlahou a zdí, eventuálně mezi jednotlivými typy podlah, použití podlahových lišt je jasným řešením. Společnost K-Produkt s.r.o. nabízí široký sortiment těchto lišt včetně přechodových či dýhovaných. Na výběr máte několik desítek dekorů moderního vzhledu.

fóliované lišty z MDF

Foliované podlahové lišty z MDF

Chcete zakončit koberce, plovoucí podlahy, linolea či parkety a stoprocentně tak naplnit funkčnost vaší podlahy? Použitím soklových lišt, opatřených kvalitními foliemi, tohoto docílíte. Vyberte si z pestré nabídky soklů různých tvarů s různou mírou zkosení a zaoblení. V nabídce je také minisokl, který bude na podlaze působit nenápadně, přesto však nevzhledné přechody zakryje a sjednotí.

Nezapomínejte na použití podlahových lišt u koberců, plovoucích podlah i linoleí


Dýhované lišty

Společnost K-Produkt nabízí kromě foliovaných podlahových lišt i lišty dýhované. Ty se hodí především k dřevěným podlahám, kde naváže na opravdový dřevěný vzhled. V současné době nabízí firma dýhované soklové lišty KP 40 a KP 60, obě jsou opatřeny kvalitní dýhou s možností výběru libovolného dekoru.


Přechodové lišty

Zatímco výše zmíněné podlahové lišty sloužily k oddělení podlahy od zdi, úkolem přechodových lišt je vyrovnat rozdíly mezi výškou a materiálem podlah samotných. Pokud řešíte problém s odlišnou výškou podlahy na různých místech, eventuálně přechod dvou odlišných materiálů, použití přechodové lišty je jednoduchým a elegantním řešením. K dispozici jsou jednak rovné přechodové profily a jednak přechodové profily zaoblené. Zvláštním typem jsou pak přechodové lišty Effector, dostupné v dekorech dřeva či kovu, ale také v hliníkovém provedení.

Široký sortiment podlahových lišt různých tvarů i dekorů


Pestrý výběr dekorů

Pří nákupu podlahových lišt si klient vybírá z širokého portfolia dekorů, obsahujících desítky až stovky různých vzorů. Pro představu, jen dekorů s imitací dubu je v nabídce bezmála 30. Dekory soklových lišt jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který bez problémů odolá běžnému používání a opotřebení.

Kromě samotných lišt nabízí prodejce také celou řadu komponentů, díky kterým elegantně jednotlivé lišty propojíte, zakončíte, zakryjete rohy ad. Pokud chcete, aby váš exteriér vypadal k světu se vším všudy, na podlahové lišty nezapomínejte. Jsou cenově dostupné a vzhled místnosti promění k nepoznání. Navíc usnadní čištění podlahy, jelikož se na ní nenachází žádné mezery, do kterých by mohly nečistoty zapadnout.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kprodukt.cz/cs/

Vydáno 31.05.2016
820 Zhlédnutí
Topováno 12.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality
Společnost K-Produkt, s.r.o., zabývající se prodejem a montáží podlah, dveří a dalších interiérových i exteriérových prvků, nabízí již řadu let dveře do interiéru od českých výrobců. Původní nabídku interiérových dveří od ryze českého výrobce CAG doplnila také pestrým sortimentem dveří a zárubní od ...

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu
Prodejna společnosti K-Produkt, s.r.o., si od roku 2007 vybudovala pozici největší vzorkovny na Znojemsku. V prodejně naleznete široký sortiment laminátových, dřevěných, vinylových, PVC a marmoleových podlahových krytin a dále dveří včetně jejich příslušenství. V nabídce prodejny jsou zahrnuty také ...

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?
Podlaha je nedílnou součástí každého bytového i nebytového prostoru, proto je samotný výběr podlahového materiálu velmi důležitý. Na trhu jsou k dispozici podlahy různých materiálů, každý přitom vyniká jinými vlastnostmi, a proto se hodí do odlišných prostor. Společnost K-Produkt, s.r.o. nabízí ...

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy
Dřevěné pelety vám nabízí ekologické, ekonomické a snadné topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Kde ale kvalitní pelety sehnat? Obraťte se na společnost K-Produkt Znojmo. Výroba pelet je naší specialitou již několik let. Dodáme vám průmyslové i dřevěné pelety v jakémkoli množství.

Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Podlahové lišty jako ozdoba interiéru
Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství. Společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení ...
PODSTRÁNKY

Interiérové dveře

Interiérové dveře
Interiérové dveře CAG, široká škála typů, dekorů a skleněných výplní

Podlahy a terasové dílce

Podlahy a terasové dílce
Podlaha do interiéru i exteriéru, prodej terasových dílců

Podlahové lišty

Podlahové lišty
Podlahové lišty pro zajištění plné funkčnosti podlahy a vedení kabeláže
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA K-Produkt Holding a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
K-Produkt Holding a.s.
www.kprodukt.cz
Adresa

Adresa

Družstevní 3615/8
Znojmo 669 02

prodejna@kprodukt.cz
+420 515 282 000


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha