Prodej, dodávka interiérových jednokřídlých a dvoukřídlých dveří

K-Produkt Holding a.s.

Prodej, dodávka interiérových jednokřídlých a dvoukřídlých dveří

K-Produkt Holding a.s.
Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Společnost K-Produkt, s.r.o., zabývající se prodejem a montáží podlah, dveří a dalších interiérových i exteriérových prvků, nabízí již řadu let dveře do interiéru od českých výrobců. Původní nabídku interiérových dveří od ryze českého výrobce CAG doplnila také pestrým sortimentem dveří a zárubní od firmy Zlomek, s.r.o. Nabízené interiérové dveře vynikají z hlediska kvality zpracování, designu i ceny.

dveře, K-Produkt

Moderní české dveře CAG

V nabídce zmiňovaného prodejce naleznete pestrou nabídku dveří a zárubní CAG, které vynikají svým jedinečným zpracováním. Při výrobě je kladen důraz na použití technologických postupů a surovin, které mají garantovanou kvalitu a původ. Samozřejmostí je přísná kontrola výrobního procesu a opatření certifikací. Díky tomu má prodejce jistotu, že se může zaručit za každý typ interiérových dveří, který prodá.

Mezi nejoblíbenější dveře do interiéru patří v současné době PRIMUM, FÉNIX, ALUMI VERTIK S a QUARTEX. Všechny typy dveří lze opatřit různými dekory fólií a laminátů, a to včetně horizontálních, reliéfních, lakovaných a dalších. Zákazníci si také mohou vybrat z pestré nabídky čirých i matných skel. Typů dveří a zárubní je však k dispozici celá řada, každé interiérové dveře pak lze upravit podle konkrétních přání klienta.

Prodej i montáž dveří a zárubní od českých výrobců CAG a Zlomek, s.r.o.


Typy skel a dekory

Klient si při nákupu dveří do interiéru vybere konkrétní typ skla, kterým budou dveře opatřeny. Vybírá přitom z rozsáhlého vzorníku, obsahující bezmála 30 různých typů a barevných odstínů skel. Naprostá většina dveří bývá opatřena sklem o tloušťce 4 mm, v případě zájmu je možné opatřit interiérové dveře 6 milimetrovým sklem. Sklo může být hladké nebo vzorované, některé modely skel jsou kalené a v případě rozbití se neroztříští.

Velký výběr je také v oblasti dekorů dveří. Díky tomu si zákazník vybere přesně takové dveře, které budou do konkrétního prostoru nejlépe pasovat. K dispozici jsou dekory z fólie, laminátu i reliéfní typ dekoru.


Montáže dveří a zárubní

Společnost K-Produkt, s.r.o. zajistí kromě samotného prodeje dveří českých výrobců i jejich montáž. Zaměřuje se přitom na montáž dveří a zárubní nejrůznějšího typu, od instalace standardních zárubní do stavebních otvorů až po montáž protipožárních dveří, montáž prahů, kukátek, kování, řezání pantů či instalaci posuvných dveří.

Pokud hledáte dveře do interiéru, které budou vynikat moderním vzhledem a současně i vysokou kvalitou, kterou si budete jisti, obraťte se právě na společnost K-Produkt, se kterou ideální dveře nejen vyberete, ale necháte si je od nich i namontovat.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kprodukt.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty jsou nenápadným doplňkem, který však promění vzhled vaší podlahy výrazným způsobem. Pokud chcete vyřešit problém s přechody mezi podlahou a zdí, eventuálně mezi jednotlivými typy podlah, použití podlahových lišt je jasným řešením. Společnost K-Produkt s.r.o. nabízí široký sortiment těchto lišt včetně přechodových či dýhovaných. Na výběr máte několik desítek dekorů moderního vzhledu.

Vydáno 31.05.2016
Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Prodejna společnosti K-Produkt, s.r.o., si od roku 2007 vybudovala pozici největší vzorkovny na Znojemsku. V prodejně naleznete široký sortiment laminátových, dřevěných, vinylových, PVC a marmoleových podlahových krytin a dále dveří včetně jejich příslušenství. V nabídce prodejny jsou zahrnuty také dřevěné pelety a podlahové lišty, vyráběné samotnou společností K-Produkt, s. r. o.

Vydáno 10.05.2016
Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Podlaha je nedílnou součástí každého bytového i nebytového prostoru, proto je samotný výběr podlahového materiálu velmi důležitý. Na trhu jsou k dispozici podlahy různých materiálů, každý přitom vyniká jinými vlastnostmi, a proto se hodí do odlišných prostor. Společnost K-Produkt, s.r.o. nabízí různé typy – vinylové podlahy, PVC podlahy, marmoleum, laminát či dřevěné podlahy. Jaké jsou výhody jednotlivých materiálů a do jakých prostorů se hodí?

Vydáno 27.05.2016
Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Dřevěné pelety vám nabízí ekologické, ekonomické a snadné topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Kde ale kvalitní pelety sehnat? Obraťte se na společnost K-Produkt Znojmo. Výroba pelet je naší specialitou již několik let. Dodáme vám průmyslové i dřevěné pelety v jakémkoli množství.

Vydáno 24.05.2016
Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství. Společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií.

Vydáno 13.05.2016Vydáno 02.06.2016
196 Zhlédnutí
Topováno 07.03.2017

Interiérové dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře CAG, široká škála typů, dekorů a skleněných výplní

Podlahy a terasové dílce

Podlahy a terasové dílce

Podlaha do interiéru i exteriéru, prodej terasových dílců

Podlahové lišty

Podlahové lišty

Podlahové lišty pro zajištění plné funkčnosti podlahy a vedení kabeláže