Ubytování jako u babičky: Česká Kanada nabízí návštěvníkům jen to nejlepší

Ubytování v centru samotné přírody s bylinkovou zahradou najdete v jižních Čechách. Penzion, ve kterém si můžete vychutnat ubytování jako na vejminku, vás přivítá v obci Slavonice. Přijet k nám můžete i s vašimi dětmi, které se mohou společně s vámi dozvědět něco více o přírodním zahradničení. Půl hektarová bylinková zahrada je našim hostům plně k dispozici během celého jejich pobytu.

Krásné a příjemné ubytování Česká Kanada, Slavonice

Ubytování Slavonice – Bochníčkovi vám přináší ubytování s bylinkovou zahrádkou

Ubytování Česká Kanada nabízí mnoho přírodních krás. Pokud navíc oceníte dovolenou takzvaně jako u babičky, jste u rodiny Bochníčkových na správné adrese. Ubytování jako na vejminku, to je samostatně stojící objekt se čtyřmi lůžky a přistýlkou. Samozřejmostí je i vybavená koupelna a kuchyně, těšit se můžete i na klasickou pec na dřevo.

K ubytování patří i přilehlá bylinková zahrada, o kterou Bochníčkovi pečují. Vítány jsou i vaše děti – i ti nejmenší zde mohou získat znalosti z bylinkářství a pěstitelství.

Ubytování Česká Kanada


Ekologická bylinková zahrada je tu pro každého

Bylinková zahrada se rozkládá na ploše půl hektaru a je plně přístupná všem návštěvníkům. Česká Kanada nabízí mnoho přírodních krás a tato selská zahrada není výjimkou. Natrhat si zde můžete velké množství ovoce, zeleniny, ale i bylinek a trvalek. Bochníčkovi přitom nepoužívají žádné chemikálie, takže vše je stoprocentně přírodní. Jestliže se budete chtít dozvědět o ekologickém zahradničení více, majitelé vám rádi poskytnou potřebné informace.

Bylinky i jako alternativní způsob léčbyVydáno 22.06.2016
509 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky
S námi si však přírody a venkovního stylu užijete plnými doušky! Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro mladší nebo starší páry. Připravený pro vás máme samostatně stojící vejminek, čili budovu, která má kompletní vybavení.
PODSTRÁNKY

Rodinná dovolená

Rodinná dovolená
Rodinná dovolená s ubytováním v selském stavení v České Kanadě

Romantické pobyty jižní Čechy

Romantické pobyty jižní Čechy
Romantické pobyty v jižních Čechách, komfortní ubytování s WIFI připojením

Přírodní zahrady

Přírodní zahrady
Ekologické přírodní zahrady, léčivé bylinky, bio ovoce a zelenina
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bochníčkovi Jana Bochníčková
WEBOVÁ STRÁNKA
Bochníčkovi
www.bochnickovi.cz
Adresa

Adresa

Mutišov 18
Slavonice 378 81

info@bochnickovi.cz
+420 736 776 211


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha