PODSTRÁNKY

Rodinná dovolená s ubytováním v selském stavení v České Kanadě

Rodinná dovolená s ubytováním v selském stavení v České Kanadě
Prožijte rodinnou dovolenou v České Kanadě v Jihočeském kraji, v kouzelném selském stavení s dvorem a přírodní zahradou, uprostřed nádherných lesů, polí, rybníků. Komfortní ubytování v samostatném vejminku s možností vaření pro rodiny s dětmi, cyklisty, pěší turisty nabízí celoročně rodina Bochníčkova z Mutišova u Slavonic. Na prožitou rodinnou dovolenou v přírodním parku České Kanady, která se rozprostírá na česko-moravsko-rakouském pomezí, se budete ve vzpomínkách vždy vracet.

Romantické pobyty v jižních Čechách, komfortní ubytování s WIFI připojením

Romantické pobyty v jižních Čechách, komfortní ubytování s WIFI připojením
Nechejte se zlákat malebnou přírodou jižních Čech a ubytujte se v selském stavení rodiny Bochníčkovy v Mutišově u Slavonic, v městečku, které je pro svůj renesanční nádech právem přezdívané „malá Telč“. Jižní Čechy lákají turisty přírodními krásami v podobě lesů, luk a rybníků. Turisticky nejnavštěvovanější část Jindřichohradecka, známá též jako Česká Kanada, se pyšní nejen čistou přírodou, ale i historickými objekty, například renesančním zámkem v Jindřichově Hradci či historickým městem Třeboň, dominantou chráněné krajinné oblasti Třeboňska.

Ekologické přírodní zahrady, léčivé bylinky, bio ovoce a zelenina

Ekologické přírodní zahrady, léčivé bylinky, bio ovoce a zelenina
V jižních Čechách v Mutišově u Slavonic se na ploše 0,5 ha rozprostírá přírodní zahrada s množstvím nejrůznějších léčivých bylin a květin v okrasné části zahrady, v produkční části zahrady pěstují majitelé ekologické přírodní zahrádky hojně ovoce a zeleniny. Přírodní zahrada Bochníčkovi je držitelem certifikátu Ukázková přírodní zahrada, splňuje veškerá ekologická kritéria a je přístupná veřejnosti. Obec Mutišov je zapojena do projektu Přírodní zahrady bez hranic a stala se první bylinkovou obcí v Čechách.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bochníčkovi Jana Bochníčková
WEBOVÁ STRÁNKA
Bochníčkovi
www.bochnickovi.cz
Adresa

Adresa

Mutišov 18
Slavonice 378 81

info@bochnickovi.cz
+420 736 776 211


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha