STORES Bruntál, s.r.o.Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál - od nářadí až po hadice, konve a fólie

Léto je období, které obzvlášť přeje všem zahrádkářům i chalupářům. Krásné počasí a teplé letní dny přímo lákají k trávení času venku na zahradě, ať už péčí o rostliny či vlastnoručně zasazenou zeleninu, nebo zvelebováním zahrady.

Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře od nářadí po fólie a další nabízí STORES Bruntál.

Zahradní hadice a další vybavení pro vaši zahradu

Ať už sháníte hrábě, rýče, lopaty nebo třeba fólie či hadice, konve či tyče a podpěry k rajčatům, u nás v STORES Bruntál seženete vše. Nabízíme nejrůznější potřeby pro zahrádkáře a chalupáře, od různého nářadí až po hadice.


Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál

Navštivte naši prodejnu ve městě Bruntál, nebo si prohlédněte náš e-shop, kde máme často nejrůznější zboží v akci za velmi výhodné ceny. Náš vyškolený personál vám se vším ochotně poradí, třeba pokud si nevíte rady, které nářadí se vám osvědčí nejvíce, nebo sháníte nové hadice.

Nářadí, hadice, fólie a další - potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál


Vše pro zahrádkáře i chataře

U nás si na své přijde jednoduše každý, kdo rád pečuje o svou chalupu i zahradu. Najdete u nás například níže uvedené nářadí a vybavení pro zahrádkáře a chalupáře.

- sekery
- lopaty
- rýče
- hrábě
- fólie
- hadice, hadicové spojky a nástavce
- tyče a podpěry k rajčatům
- konve
- a další potřeby pro zahrádkáře a chalupáře

STORES Bruntál
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Ochrana vlastního bezpečí se v první řadě týká našeho domova. Firma Stores Bruntál, s.r.o. se věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji železářského zboží. Najdete u nich maloobchodní prodej ručního a elektrického nářadí a spojovacích materiálu nebo také prodej stavebního kování.

Vydáno 18.08.2017
Železářství Stores Bruntál je tu pro váš praktický život

Železářství Stores Bruntál je tu pro váš praktický život

Je všude kolem nás, ale jeho přítomnost si neuvědomujeme. A přesto bychom se bez něj obešli jen stěží. Řeč je o železářském zboží, které vám v maloobchodním i velkoobchodním prodeji nabízí společnost Stores Bruntál.

Vydáno 13.08.2014
Zadlabávací a vícebodové zámky pro zajištění bezpečnosti

Zadlabávací a vícebodové zámky pro zajištění bezpečnosti

Zámek je často jediným prvkem, který chrání objekt před vniknutím cizích osob. To je také důvod, proč by výběr zámku měl být pečlivý a uvážlivý. Ať už stavíte či rekonstruujete, vždy se budete muset potýkat s problematikou výběru zámku do interiérů a především do vstupních dveří. Skvělou volbou jsou zadlabávací zámky, ideální pak vícebodové, které zajistí maximální stupeň zabezpečení.

Vydáno 29.10.2015Vydáno 27.06.2016
173 Zhlédnutí
Topováno 20.09.2016