Transportní technika Tůma s.r.o.
Ing. Aleš Tůma
Pohony

Pohony

Řemeny, řetězy a strojní komponenty pro pohony

Dopravní technika

Dopravní technika

Dopravní, procesní pásy a řemeny, návrh a výroba dopravníků

Strojní komponenty a pneumatické prvky

Strojní komponenty a pneumatické prvky

Strojní komponenty, pneumatické systémy, prvky a příslušenstvíVydáno 30.06.2016
107 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2018

Dopravníkové pásy pro potravinářský, chemický či farmaceutický průmysl

Drátěné i destičkové dopravníkové pásy, které mají využití nejen v potravinářství, farmacii a chemickém průmyslu, ale i dalších odvětvích, seženete u naší společnosti Transportní technika Tůma.

Dopravníkové pásy a výběr komponentů

Drátěné dopravníkové pásy

Drátěné dopravníkové pásy u nás najdete v různých provedeních, které se hodí pro celou řadu průmyslů, od využití v mrazicích zařízeních přes pekárenské či pájecí pece až po přepravu masa, sušení kartonů či přepravu těžkých materiálů.

Drátěné dopravníkové pásy


Destičkové dopravníkové pásy

V širokém sortimentu naší společnosti mají své místo i destičkové dopravníkové pásy, ke kterým máme i veškeré potřebné komponenty. Náš sortiment dopravníkových pásů pokrývá široké spektrum požadavků na dodávky komponentů pro transportní techniku. Komponenty pro dopravníkové pásy a další transportní techniku, které nabízíme, rozdělujeme do čtyř základních skupin: pohony, dopravní technika, strojní komponenty a pneumatické prvky. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme vybrat dopravníkové pásy i další komponenty přesně podle vašich potřeb. Transportní technika Tůma je tady pro vás a vaše podnikání!

Destičkové dopravníkové pásy a široký výběr komponentů