Venkovní a vnitřní žaluzie moderního vzhledu i v atypickém provedení

Veškeré varianty stínicí techniky, jako žaluzie vnitřní, Plisse žaluzie, venkovní žaluzie, rolety do interiéru i exteriéru, japonské stěny, markýzy, vše ovládané vyspělou technologií, najdete u české výrobní firmy ISOTRA, a.s. v Opavě. Vysoká kvalita materiálů, moderní vzhled, množství barevných odstínů, bezpečné ovládání a dobré ceny jsou společným jmenovatelem interiérového e exteriérového zastínění tohoto předního výrobce stínicí techniky, který je svými produkty úspěšný nejen na českém, ale i na zahraničním trhu.

Interiérová žaluzie s el. ovládáním,  ISOTRA a.s. Opava

Venkovní žaluzie z horizontálních hliníkových lamel na velké prosklené plochy i okna rodinných domů

Venkovní žaluzie se staly velmi vyhledávanou stínicí clonou nejen na velké prosklené plochy administrativních budov, nýbrž i na okna rodinných či bytových domů. Pestrá barevná škála horizontálních hliníkových lamel dodá každému domu působivý vzhled a navíc, kromě tolik potřebného zastínění před slunečními paprsky, vykazují předokenní venkovní žaluzie vynikající termoregulační schopnosti. Díky libovolnému nastavení lamel exteriérových žaluzií lze zabránit pronikání světla a slunce do místností, přičemž je umožněno větrání vnitřních prostor. Hliníkové venkovní žaluzie vytváří i ochrannou bariéru každého okna, dodávají pocit dokonalého soukromí.

Venkovní žaluzie z hliníkových lamel, ISOTRA a.s.


Interiérové žaluzie horizontální v několika produktových řadách i s možností elektrického ovládání

Nejvíce používaný typ interiérového zastínění představují horizontální žaluzie. V naší společnosti ISOTRA a.s. Vám nabídneme několik typů provedení vnitřních horizontálních žaluzií. Jednoduchý design, stroprocentní zastínění, lehké ovládání a příznivou cenu najdete u interiérových žaluzií Isotra system HIT. Možnost elektrického ovládání Vám umožní okenní žaluzie Isolite, u které je sladěn horní i dolní profil včetně lamel v imitaci dřeva. Dokonalé příjemné zastínění, plně automatizované bezdrátové ovládání, s nulovou spotřebou elektrické energie Vám poskytne novinka mezi žaluziemi – solární žaluzie Isotra Energy, která využívá k pohonu sluneční energii.

Interiérové žaluzie horizontální, ISOTRA a.s.


Vnitřní žaluzie vertikální v látkovém provedení a kvalitní žaluzie na všechny typy střešních oken

Na útulnosti každého interiéru se nemalou měrou podílí interiérové žaluzie. Nejen k zastínění větších okenních ploch, ale i k přepažení místnosti skvěle poslouží interiérové vertikální žaluzie v látkovém provedení, na výběr můžete mít i vertikální lamely z nehořlavých materiálů, atypické provedení nebo i variantu s elektrickým ovládáním.
Do všech typů střešních oken Vám doporučíme velmi kvalitní interiérovou střešní žaluzii V-Lite. Pro střešní, hůře dostupná okna nabízíme ovládání pomocí tyče. Průniku světla po stranách okna dokonale zabrání vodicí lišty. Zpříjemněte si svůj interiér vnitřní žaluzií Isotra. Nabídku máme opravdu bohatou.

Vnitřní žaluzie vertikální látkové, ISOTRA a.s.


PODSTRÁNKY

Žaluzie

Žaluzie
Venkovní a vnitřní žaluzie moderního vzhledu i v atypickém provedení

Rolety a Plisse žaluzie

Rolety a Plisse žaluzie
Předokenní a screenové rolety, látkové a zatemňovací rolety, Plisse žaluzie

Markýzy

Markýzy
Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
www.isotra.cz
Adresa

Adresa

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

isotra@isotra.cz
+420 553 685 111


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha