Chladicí jednotky Pfannenberg, klimatizační zařízení pro rozvaděče

EMS ELEKTRO s.r.o.

Chladicí jednotky Pfannenberg, klimatizační zařízení pro rozvaděče

Společnost EMS ELEKTRO s.r.o., jako oficiální distributor chladicích jednotek pro rozvaděče a chlazení kapalin, filtračních ventilátorů, termostatů, hydrostatů renomovaného výrobce Pfannenberg Europe GmbH v České Republice, je připravena nabídnout zákazníkům nejen špičkovou kvalitu výrobků, ale i záruční a pozáručních servis.

Georgia - čerpací technika s.r.o.


Rolsberská 635/38, Olomouc - Hodolany 779 00
Potřebujete vhodné čerpadlo nebo domácí vodárnu?
Přijďte k nám, kde Vám odborně poradíme a pomůžeme při správném výběru čerpadla!

Naše kamenná prodejna čerpadel se nachází v Olomouci,
na ulici Rolsberská.
V nabídce naleznete čerpadla kalová, ponorná, odstředivá, oběhová, vřetenová, zubová, na naftu a oleje, sudová, domácí vodárny a mnoho dalších. Prodáváme čerpadla renomovaných výrobců jako GRUNDFOS, EBARA, KSB, CALPEDA, ISH, WILO, SIGMA, JUNG, LOWARA.
U nás Vám poskytneme komplexní služby, servis a opravy čerpadel včetně náhradních dílů.

Produkty
  • ponorná čerpadla, teplovodní čerpadla, hydrodynamická čerpadla, odstředivá čerpadla, kalová čerpadla, příslušenství pro kompresory

Významný orgán výkonu státní správy ve věcech regionální politiky.

Významný orgán výkonu státní správy ve věcech regionální politiky

Praktický lékař pro děti a dorost Tábor, Streptest A, CRP, hemoglobin, Uritest, bilirubin, vážení.

Praktický lékař pro děti a dorost Tábor, Streptest A, CRP, hemoglobin, Uritest, bilirubin, vážení

Související články
Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

KOVER, spol. s r.o.

Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

Firma KOVER, spol. s r.o. představuje sestavu Jablotron. Nejnovější řešení v sortimentu zálohování čerpadel. Celá sestava obsahuje nízkopříkonové čerpadlo, řídící jednotku, zálohovací akumulátor a potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Tato sestava zajišťuje komplexně řízené zálohované čerpadlo včetně základní regulace. Má také široké možnosti nastavení.


Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Techair, spol. s r.o.

Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Potřebujete kompresor pro jakýkoli účel, ale nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte společnost Techair z České Třebové. Ta disponuje spolehlivými kompresory předních značek od tradičních výrobců a proškolení odborníci z oboru vám zde ochotně poradí, jaké typy těchto zařízení se pro vaši potřebu nejlépe hodí.


Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

HELÍSEK stavební s.r.o.

Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

Při nákupu nového čerpadla se může vyskytnout celá řada otazníků. Jeho výběr je složitější, než se na první pohled zdá. Na trhu je velké množství čerpadel různých typů, lišící se svými parametry i účelem využití. Při výběru čerpadla si musíte položit zásadní otázku – k jakému účelu bude sloužit? V domácích podmínkách se čerpadla používají nejčastěji k zásobování rodinných domů pitnou vodou (tlakový systém) nebo k zavlažování zahrady (volný výtlak).


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Firemní články
Prodej, servis, opravy a projekce čerpací techniky, čerpadel

Prodej, servis, opravy a projekce čerpací techniky, čerpadel

Nabízíme kompletní sortiment čerpací techniky a průmyslových čerpadel, čerpadel pro průmysl i domácnost. Nabízíme prodej, servis, opravy a projekce čepadel, čerpací techniky. Dodáváme vhodné aplikace pro průmyslová odvětví: - pro energetiku, pro chemický průmysl, pro vodní hospodářství, pro potravinářství, pro zemědělství, pro strojírenství, pro stavebnictví, pro doly a hutě. Dodáme všechny typy čerpadel od běžných až po speciální čerpací aplikace přesně na míru nejnáročnějším zakázkám: - odstředivá čerpadla, oběhová čerpadla, vibrační čerpadla, sudová čerpadla, ponorná čerpadla, dávkovací čerpadla, zubová i rotační objemová čerpadla, vřetenová čerpadla, výdejní čerpací stanice, vývěvy, membránová, pístová a peristaltická (hadicová) čerpadla, včetně vysokotlakých čerpadel, vakuová čerpadla, čerpadla na naftu a oleje, tlakovací zařízení, automatické tlakové stanice, elektromotory, mechanické ucpávky, veškeré příslušenství. Dodáváme čerpadla i pro dům a zahradu. Nabízíme čerpací techniku na veškeré kapaliny včetně kyselin a olejů, čerpadla pro potravinářské účely nebo do výbušného prostředí.


Průmyslová čerpadla, čerpací technika pro průmyslová odvětví

Průmyslová čerpadla, čerpací technika pro průmyslová odvětví

Nabízíme kompletní sortiment čerpací techniky a průmyslových čerpadel. Dodáváme vhodné aplikace pro průmyslová odvětví: - pro energetiku - pro vodní hospodářství - pro zemědělství - pro potravinářství - pro chemický průmysl - pro stavebnictví - pro doly a hutě - pro strojírenství . . . a mnoho dalších použití. Dodáváme i čerpadla pro dům a zahradu. Dodáme všechny typy čerpadel od běžných až po speciální čerpací aplikace přesně na míru nejnáročnějším zakázkám: - odstředivá čerpadla - oběhová čerpadla - ponorná čerpadla - vibrační čerpadla - vřetenová čerpadla - sudová čerpadla - dávkovací čerpadla - membránová, pístová a peristaltická (hadicová) čerpadla, včetně vysokotlakých čerpadel - zubová i rotační objemová čerpadla - čerpadla na naftu a oleje - výdejní čerpací stanice - vakuová čerpadla - vývěvy - automatické tlakové stanice - tlakovací zařízení - elektromotory - mechanické ucpávky - veškeré příslušenství.


Čerpací technika, čerpadla pro průmysl Olomouc

Čerpací technika, čerpadla pro průmysl Olomouc

Dodáme všechny typy čerpadel a speciální čerpací techniku pro průmysl: - energetika: - čerpání napájecí vody - čerpání chladící i surové vody - čerpání požárních vod - čerpání kondenzátu - doprava topných olejů a olejové systémy - vodní hospodářství: - čistírny odpadních vod - čerpání užitkové vody - čerpání surových i splaškových vod - potravinářství: - čerpání viskózních kapalin - čerpání čistých kapalin - čerpáné suspenzí - zemědělství: - čerpání znečištěné vody - závlahy - čerpání znečištěné fekálií - chemický průmysl: - čerpání aktívních chemických látek - čerpání uhlovodíků - čerpání viskózních látek tuhnoucích i netuhnoucích - čerpání přesné a čísté aplikace pro farmacii - čerpání kapalných plynů - doly a hutě: - těžba a doprava ropy - čerpání chladící vody - stavebnictví: - rozvody horké vody - rozvody tepla - čerpání stavebních hmot - strojírenství: - hydraulické olejové systémy - mazací olejové systémy - hydrostatické zkoušky.


Čerpadla pro průmysl, čerpací technika Olomouc

Čerpadla pro průmysl, čerpací technika Olomouc

Dodáme všechny typy čerpadel, speciální čerpací techniku pro průmysl: Energetika: - čerpání napájecí vody - čerpání kondenzátu - čerpání chladící i surové vody - čerpání požárních vod - doprava topných olejů a olejové systémy. Vodní hospodářství: - čerpání užitkové vody - čistírny odpadních vod - čerpání surových i splaškových vod. Zemědělství: - závlahy - čerpání znečištěné vody - čerpání znečištěné fekálií. Potravinářství: - čerpání čistých kapalin - čerpání viskózních kapalin - čerpáné suspenzí. Chemický průmysl: - čerpání aktívních chemických látek - čerpání viskózních látek tuhnoucích i netuhnoucích - čerpání uhlovodíků - čerpání kapalných plynů - čerpání přesné a čísté aplikace pro farmacii. Stavebnictví: - rozvody tepla - rozvody horké vody - čerpání stavebních hmot. Doly a hutě: - čerpání chladící vody - těžba a doprava ropy. Strojírenství: - mazací olejové systémy - hydraulické olejové systémy - hydrostatické zkoušky.