Ing. Cyril Maščuk


Nám. Slobody 2, Vranov nad Topľou 093 01
Telefon: +421 574 461 549

Obkladanie stien
Upratovacie práce
Omietkárske práce
Zváračské práce
Obnitkovanie kobercov
Sprostredkovanie obchodu
Prípravne práce pre stavbu
Demolácie, búracie a zemné práce
Oprava a montáž zárubní a dverí
Kladenie a lepenie podlahových krytín
Veľkoobchod - textil, obuv, odevy, galantéria, tabakové výrobky, alkoholické a neakoholické nápoje, drogéria, kozmetika, spotrebná elektronika, elektrospotrebiče, elektroinštalačný materiál, autá, autosúčiastky, náhradné diely do motorových vozidiel, strojárenské a zámočnícke výrobky, hutný materiál, výrobky z dreva a drevnej hmoty, nerastné suroviny, nábytok, sklo, porcelán, železiarsky tovar, bicykle a náhradné súčiastky, knihy a časopisy, umelecké diela, hodiny, klenoty, vodárenský materiál, počítače, hračky, preparované kože, kožušiny, kožušinové výrobky, potraviny, pracovné a ochranné prostriedky, školské potreby, koberce, podlahové krytiny, športové potreby, bytové doplnky, spotrebný tovar, automaty na nápoje a spotrebný tovar
Montáž a demontáž bytového zariadenia
Navrhovanie a úprava bytového interiéru
Maliarske, natieračské a sklenárske práce
Maloobchod so zmiešaným tovarom - textil, obuv, odevy, galantéria, tabakové výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje, drogéria, kozmetika, spotrebná elektronika, elektrospotrebiče, elektroinštalačný materiál, autá, autosúčiastky, náhradné diely do motorových vozidiel, strojárenské a zámočnícke výrobky, hutný materiál, výrobky z dreva a drevnej hmoty, nerastné suroviny, nábytok, sklo, porcelán, železiarsky tovar, bicykle a náhradné súčiastky, knihy a časopisy, umelecké diela, hodiny, klenoty, vodárenský materiál, počítače, hračky, preparované kože, kožušiny, kožušinové výrobky, potraviny, pracovné a ochranné prostriedky, školské potreby, koberce a podlahové krytiny, športové potreby, bytové doplnky, spotrebný tovar, automaty na nápoje a spotrebný tovar
Maloobchod s kobercami, podlahovými krytinami a bytovými doplnkami
Predaj nenahraných a nahraných nosičov zvukových alebo zvukovo-obrazových záznamov

IČ: 17294703
DIČ: SK1020771301
Okres: Vranov nad Topľou
Stát: Slovensko
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Telefon:
+421 574 461 549

Fax:
+421 574 461 549

Email:
cmascuk@gmail.com

QR kód firmy Ing. Cyril Maščuk

Stavební a zednické práce Brno, domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce koupelen.

Stavební a zednické práce Brno, domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce koupelen

Společnost prodávající osobní ochranné prostředky italských značek. Pořiďte si kvalitní pracovní oděvy, obuv i pomůcky na ochranu těla.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Průmyslové podlahy všeho druhu, aneb vyberte si správný typ podlahy

FLOMAT s.r.o.

Průmyslové podlahy všeho druhu, aneb vyberte si správný typ podlahy

Firma FLOMAT s.r.o. je specializovaný prodejce rohoží, podlah a různých typů podlahovin. Podlaha je v každé průmyslové budově velice důležitá. Je to první část, kterou člověk zaregistruje, když vejde do místnosti. Ovšem průmyslové podlahy splňují také vyšší nároky a požadavky pro své používání a proto jsou zde možnosti, které vám tato společnost ráda představí.


Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění fasád Zlín

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Základem pohodlného bydlení je podlaha

Podlahy Pavel Kasal

Základem pohodlného bydlení je podlaha

S jednou částí vašeho interiéru se setkáváte nejčastěji. Ať už sedíte u stolu, večer v křesle, nebo si právě chystáte něco dobrého v kuchyni. Jste v neustálém styku s vaší podlahou. Proto je to věc, která musí splňovat i ty nejnáročnější podmínky.


Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

NOKO Servis s.r.o.

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO Servis s.r.o.