Ludus, s.r.o.


Dukelská 51/55, Giraltovce 087 01
Telefon: +421 547 322 176

Výroba obuvi
Kopírovacie práce
Fotografické služby
Počítačové služby
Výroba textilného tovaru
Sprostredkovateľská činnosť
Výroba pracovných odevov a doplnkov
Výroba brašnárskeho a sedlárskeho tovaru
Veľkoobcho a maloobchod - papier, hračky, kozmetika, hygienické a čistiace potreby, farby, laky, poľnohospodárske potreby a produkty, železiarsky, potravinársky, priemyselný a spotrebné tovar, motorové vozidlá, motocykle, poľnohospodárske stroje a zariadenia, traktory, stroje a zariadenia pre ťažbu dreva a lesnú výrobu, lode, člny a lodná technika, lietadlá a letecká technika, výrobky elektrotechnického priemyslu, výrobky hutníckeho a strojárského priemyslu, drevo, drevná hmota, stavebný materiál, živé zvieratá, ryby a výrobky z rýb, mliečne výrobky, výrobky drevárskeho a papierenskéh priemyslu, výrobky textilného priemyslu, zdravotnícky materiál, ochranné pracovné prostriedky, meradlá a optické prístroje, ovocie, zelenina, mäso, udeniny, umelé hnojivá, uhlie, kamenivo, zemina, keramika, porcelán, náhradné diely a súčiastky na motorové vozidlá, motockle, výpočtová technika a kancelárske stroje, palivá, mazivá a ich zmesi

IČ: 31713912
DIČ: SK2020510404
Okres: Svidník
Stát: Slovensko
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ladislav Lukáč

Telefon:
+421 547 322 176
+421 547 781 122

Fax:
+421 547 322 176

Email:
ludus@ludus.sk

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Ladislav Lukáč
funkce: konateľ


QR kód firmy Ludus, s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.


Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

Požáry domů nejsou neobvyklým jevem. V loňské topné sezoně došlo k téměř tisícovce požárů. A jejich příčina? Špatně ošetřené komíny - konkrétně vznícení sazí v komíně, které se rychle rozšiřuje. Tyto požáry se při včasném zásahu dají snadno uhasit. Ještě lépe se jim dá ale předcházet. Pomůže vám s tím společnost Kovoblesk Opava.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.