Ludus, s.r.o.


Dukelská 51/55, Giraltovce 087 01
Telefon: +421 547 322 176

Výroba obuvi
Kopírovacie práce
Fotografické služby
Počítačové služby
Výroba textilného tovaru
Sprostredkovateľská činnosť
Výroba pracovných odevov a doplnkov
Výroba brašnárskeho a sedlárskeho tovaru
Veľkoobcho a maloobchod - papier, hračky, kozmetika, hygienické a čistiace potreby, farby, laky, poľnohospodárske potreby a produkty, železiarsky, potravinársky, priemyselný a spotrebné tovar, motorové vozidlá, motocykle, poľnohospodárske stroje a zariadenia, traktory, stroje a zariadenia pre ťažbu dreva a lesnú výrobu, lode, člny a lodná technika, lietadlá a letecká technika, výrobky elektrotechnického priemyslu, výrobky hutníckeho a strojárského priemyslu, drevo, drevná hmota, stavebný materiál, živé zvieratá, ryby a výrobky z rýb, mliečne výrobky, výrobky drevárskeho a papierenskéh priemyslu, výrobky textilného priemyslu, zdravotnícky materiál, ochranné pracovné prostriedky, meradlá a optické prístroje, ovocie, zelenina, mäso, udeniny, umelé hnojivá, uhlie, kamenivo, zemina, keramika, porcelán, náhradné diely a súčiastky na motorové vozidlá, motockle, výpočtová technika a kancelárske stroje, palivá, mazivá a ich zmesi

IČ: 31713912
DIČ: SK2020510404
Okres: Svidník
Stát: Slovensko
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ladislav Lukáč

Telefon:
+421 547 322 176
+421 547 781 122

Fax:
+421 547 322 176

Email:
ludus@ludus.sk

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Ladislav Lukáč
funkce: konateľ


QR kód firmy Ludus, s.r.o.

Chladírenský servis chladicích a mrazicích zařízení Plzeň, chladící boxy, klimatizace.

Chladírenský servis chladicích a mrazicích zařízení Plzeň, chladící boxy, klimatizace

Aplikace speciálních izolačních materiálů,služby v oblasti ekologických staveb.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Ploberger s.r.o.

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

AGROING BRNO s.r.o.

Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

Přírodní bohatství se neskrývá pouze v našich lesích, ale najít jej můžeme i na polích. Zemědělství je obor, který si stále drží své zázemí a i v tomto odvětví je neustále co zlepšovat. Proto se naše firma AGROING BRNO s.r.o. specializuje na profesionální technologie pro zpracování obilovin a následnou výrobu krmných směsí. Snažíme se zemědělství novodobou technologií pomáhat a rozvíjet tuto oblast kupředu.