Hotel Telč
Café Telč s.r.o.
Hotel Telč

Hotel Telč

Hotel Telč Café Telč s komfortními apartmány a vyhlášenou kavárnou

Ubytování v centru

Ubytování v centru

Hotel Telč Café Telč – komfortní ubytování se snídaní v centru Telče

Ubytování pro cyklisty

Ubytování pro cyklisty

Ubytování v Telči v prostorných apartmánech pro cyklisty i pěší turisty


Hotel Telč

Náš hotel naleznete v centru města Telče. Ubytovat se u nás můžou jedinci, cyklisté, páry, novomanželé ale i rodiny s dětmi. Naše apartmány jsou velmi útulné a hlavně rozměrné. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně, která je podávána v salonku hotelu. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou, kuchyní s jídelním koutem, televizí i wi-fi připojením. Součástí hotelu je i kavárny, kde si můžete vychutnat různé druhy káv včetně BIO kávy MOAK, přírodní lehonické šťávy ad.


Apartmán č. 1 se nachází v 1. patře. Ložnice je oddělená a čeká v ní na Vás velká pohodlná postel, křeslo, pohovka, šatní skříň i psací stůl, kdybyste se potřebovali uchýlit ke své práci. Chodba z ložnice vede do jídelny s kuchyňským koutem, kde je k dispozici varná deska, trouba, lednička, konvice i nápojový servis. Na požádání Vám snídani přineseme na pokoj.

Apartmán č. 2 nadchne jakkoliv velkou rodinu. Opět je ložnice oddělena od dalších místností a je směřována na západ s krásným výhledem na věž sv. Ducha, která je dominantou města Telče. Obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelním stolem. Najdete v něm dvě pohovkami na kterých se případně vyspí zbytek rodiny.

Svatební Apartmán č. 3 je místem, ze kterého nebudete chtít odejít. Kontinentální postel Vás obklopí ze všech stran, na požádání přineseme snídani na pokoj, abyste si mohli prodloužit ranní vstávání. V koupelně je umístěna vířivá vana ve které si se svou polovičkou můžete užívat další krásné chvíle odpočinku.

Apartmán č. 4 se nachází v 2. patře hotelu. Ložnice je klasicky oddělená a také v ní najdete velkou prostornou postel, křeslo, pohovku, šatní skříň i psací stůl. Využít můžete TV s plochou obrazovkou a wifi zdarma. Toaleta je oddělena od koupelny, která je vybavena vanou, potřebnou kosmetikou, fénem a na požádání připravíme župan.

Studio č. 5 je náš nejmenší a nejútulnější pokoj, taktéž jej naleznete ve 2. patře. V pokoji je vše potřebné včetně kuchyňského koutu, lednice i jídelního stolu. Koupelna je od toalety oddělena a též v ní naleznete prostornou vanu s připravenou kosmetikou.

Tento rozměrný Apartmán č. 6 nadchne jakkoliv velkou rodinu stejně jako u apartmánu č. 2. Ložnice je opět směřována na západ s výhledem na věž sv. Duch. Obývací pokoj má taktéž kuchyňskou linku, jídelní stůl a dvěma pohovkami. Koupelna je vybavena vanou, toaletou, veškerou kosmetikou a fénem a opět na požádání připravíme župan.

Ceník ubytování je k nahlédnutí na našich webových stránkách, kde naleznete i rezervační formulář.


Katalog firem:    Cukrárny a kavárny,  Cykloturistika,  Hotely,  
Štítky: penzion, ubytování, cyklopenzion, ubytování pro rodiny s dětmi Telč