Hotel Telč
Café Telč s.r.o.


Na Můstku 37, Telč 588 56
Náš hotel naleznete v centru města Telče. Ubytovat se u nás můžou jedinci, cyklisté, páry, novomanželé ale i rodiny s dětmi. Naše apartmány jsou velmi útulné a hlavně rozměrné. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně, která je podávána v salonku hotelu. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou, kuchyní s jídelním koutem, televizí i wi-fi připojením. Součástí hotelu je i kavárny, kde si můžete vychutnat různé druhy káv včetně BIO kávy MOAK, přírodní lehonické šťávy ad.


Apartmán č. 1 se nachází v 1. patře. Ložnice je oddělená a čeká v ní na Vás velká pohodlná postel, křeslo, pohovka, šatní skříň i psací stůl, kdybyste se potřebovali uchýlit ke své práci. Chodba z ložnice vede do jídelny s kuchyňským koutem, kde je k dispozici varná deska, trouba, lednička, konvice i nápojový servis. Na požádání Vám snídani přineseme na pokoj.

Apartmán č. 2 nadchne jakkoliv velkou rodinu. Opět je ložnice oddělena od dalších místností a je směřována na západ s krásným výhledem na věž sv. Ducha, která je dominantou města Telče. Obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelním stolem. Najdete v něm dvě pohovkami na kterých se případně vyspí zbytek rodiny.

Svatební Apartmán č. 3 je místem, ze kterého nebudete chtít odejít. Kontinentální postel Vás obklopí ze všech stran, na požádání přineseme snídani na pokoj, abyste si mohli prodloužit ranní vstávání. V koupelně je umístěna vířivá vana ve které si se svou polovičkou můžete užívat další krásné chvíle odpočinku.

Apartmán č. 4 se nachází v 2. patře hotelu. Ložnice je klasicky oddělená a také v ní najdete velkou prostornou postel, křeslo, pohovku, šatní skříň i psací stůl. Využít můžete TV s plochou obrazovkou a wifi zdarma. Toaleta je oddělena od koupelny, která je vybavena vanou, potřebnou kosmetikou, fénem a na požádání připravíme župan.

Studio č. 5 je náš nejmenší a nejútulnější pokoj, taktéž jej naleznete ve 2. patře. V pokoji je vše potřebné včetně kuchyňského koutu, lednice i jídelního stolu. Koupelna je od toalety oddělena a též v ní naleznete prostornou vanu s připravenou kosmetikou.

Tento rozměrný Apartmán č. 6 nadchne jakkoliv velkou rodinu stejně jako u apartmánu č. 2. Ložnice je opět směřována na západ s výhledem na věž sv. Duch. Obývací pokoj má taktéž kuchyňskou linku, jídelní stůl a dvěma pohovkami. Koupelna je vybavena vanou, toaletou, veškerou kosmetikou a fénem a opět na požádání připravíme župan.

Ceník ubytování je k nahlédnutí na našich webových stránkách, kde naleznete i rezervační formulář.

Produkty
  • ubytovací služby, pokoje a apartmány, hotelový servis, stravování v hotelích
  • kávy z pražírny, výroba dortů a zákusků, teplé a studené nápoje, zmrzliny a poháry
  • půjčovna a prodej kol, přeprava jízdních kol, služby pro cyklisty, cyklistické trasy, naučné stezky

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov.

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov

Rekonstrukce a stavby střech Hradec Králové, půdní vestavby, podkroví, pergoly, dřevostavby.

Rekonstrukce a stavby střech Hradec Králové, půdní vestavby, podkroví, pergoly, dřevostavby

Související články
Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


Prodej a servis osobních a užitkových vozů

AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.

Prodej a servis osobních a užitkových vozů

V případě, že hledáte autoservis s dlouholetou tradicí nebo prodejce vozidel ojetých i zánovních, ale také zcela nových značek Škoda, Dacia a Renault, tak se obraťte v Kladně na společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.