Hotel Telč
Café Telč s.r.o.


Na Můstku 37, Telč 588 56
Telefon: +420 733 141 300

Náš hotel naleznete v centru města Telče. Ubytovat se u nás můžou jedinci, cyklisté, páry, novomanželé ale i rodiny s dětmi. Naše apartmány jsou velmi útulné a hlavně rozměrné. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně, která je podávána v salonku hotelu. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou, kuchyní s jídelním koutem, televizí i wi-fi připojením. Součástí hotelu je i kavárny, kde si můžete vychutnat různé druhy káv včetně BIO kávy MOAK, přírodní lehonické šťávy ad.


Apartmán č. 1 se nachází v 1. patře. Ložnice je oddělená a čeká v ní na Vás velká pohodlná postel, křeslo, pohovka, šatní skříň i psací stůl, kdybyste se potřebovali uchýlit ke své práci. Chodba z ložnice vede do jídelny s kuchyňským koutem, kde je k dispozici varná deska, trouba, lednička, konvice i nápojový servis. Na požádání Vám snídani přineseme na pokoj.

Apartmán č. 2 nadchne jakkoliv velkou rodinu. Opět je ložnice oddělena od dalších místností a je směřována na západ s krásným výhledem na věž sv. Ducha, která je dominantou města Telče. Obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelním stolem. Najdete v něm dvě pohovkami na kterých se případně vyspí zbytek rodiny.

Svatební Apartmán č. 3 je místem, ze kterého nebudete chtít odejít. Kontinentální postel Vás obklopí ze všech stran, na požádání přineseme snídani na pokoj, abyste si mohli prodloužit ranní vstávání. V koupelně je umístěna vířivá vana ve které si se svou polovičkou můžete užívat další krásné chvíle odpočinku.

Apartmán č. 4 se nachází v 2. patře hotelu. Ložnice je klasicky oddělená a také v ní najdete velkou prostornou postel, křeslo, pohovku, šatní skříň i psací stůl. Využít můžete TV s plochou obrazovkou a wifi zdarma. Toaleta je oddělena od koupelny, která je vybavena vanou, potřebnou kosmetikou, fénem a na požádání připravíme župan.

Studio č. 5 je náš nejmenší a nejútulnější pokoj, taktéž jej naleznete ve 2. patře. V pokoji je vše potřebné včetně kuchyňského koutu, lednice i jídelního stolu. Koupelna je od toalety oddělena a též v ní naleznete prostornou vanu s připravenou kosmetikou.

Tento rozměrný Apartmán č. 6 nadchne jakkoliv velkou rodinu stejně jako u apartmánu č. 2. Ložnice je opět směřována na západ s výhledem na věž sv. Duch. Obývací pokoj má taktéž kuchyňskou linku, jídelní stůl a dvěma pohovkami. Koupelna je vybavena vanou, toaletou, veškerou kosmetikou a fénem a opět na požádání připravíme župan.

Ceník ubytování je k nahlédnutí na našich webových stránkách, kde naleznete i rezervační formulář.

IČ: 04526465
DIČ: CZ04526465
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Michal Tůma

Telefon:
+420 733 141 300

Email:
hoteltelc@gmail.com

Web:


Kontaktní osoby:
Michal Tůma
funkce: jednatel

Veronika Bláhová
funkce: jednatelka

Taťána Vacková
funkce: společník

Jaroslav Hampl
funkce: společník

Markéta Bláhová
funkce: provozní


GPS: 49°10′59.88″ N, 15°27′17.75″ E

QR kód firmy Hotel Telč Café Telč s.r.o.

Prodej a servis zahradní techniky, předsezónní údržba, opravy zahradní techniky, e-shop.

Prodej a servis zahradní techniky, předsezónní údržba, opravy zahradní techniky, e-shop

Motel Železné Hory Kojice, ubytování v penzionu a golfových domcích, nové minigolfové hřiště.

Motel Železné Hory Kojice, ubytování v penzionu a golfových domcích, nové minigolfové hřiště
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


Prodej a servis osobních a užitkových vozů

AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.

Prodej a servis osobních a užitkových vozů

V případě, že hledáte autoservis s dlouholetou tradicí nebo prodejce vozidel ojetých i zánovních, ale také zcela nových značek Škoda, Dacia a Renault, tak se obraťte v Kladně na společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Regenerační centrum a hotel HARMONIE

S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.