Antistatické bublinkové fólie a sáčky k ochraně elektrostaticky citlivého zboží

Kromě bublinkových fólií dvouvrstvých a třívrstvých, bublinkových fólií perforovaných, elastických a laminovaných, soustředíme naši výrobu na antistatické bublinkové fólie a sáčky. V mnoha odvětvích průmyslu ale i v domácnosti k zabalení elektrostaticky citlivých dílů a předmětů využijete antistatickou bublinkovou fólii, pro drobnější předměty jsou vhodné antistatické bublinkové sáčky. Kromě standardních rozměrů se na nás můžete obrátit i se specifickými požadavky co se týče rozměrů, barvy, rozsahu výroby bublinkových antistatických fólií a sáčků. HB pack s.r.o. je perfektním partnerem ve světě obalových materiálů.

Výroba antistatické bublinkové fólie - HB pack s.r.o. Slavkov u Brna

Výroba antistatických/ESD bublinkových fólií podle potřeb a požadavků zákazníka

Nechte si vyrobit obalový materiál na míru u profesionálního výrobce bublinkových antistatických fólií. ESD bublinková fólie s antistatickým účinkem má schopnost zamezit elektrostatickému náboji, proto se používá k zabalení, skladování a ochraně elektrostaticky citlivého zboží a součástek. Standardně dodáváme 1008_1010Ohm/sq. Antistatická bublinková fólie výborně izoluje, odolává vlhkosti, je netoxická, ekologicky nezávadná, recyklovatelná. Obraťte se na HB pack s.r.o., vyrobíme antistatickou fólii přesně pro vaše potřeby použití! S námi zabalíte veškeré zboží a ještě zabráníte jeho poškození.

Výroba antistatických/ESD bublinkových fólií na zakázku


Antistatické bublinkové sáčky s klopou, bez klopy, s klopou a lepítkem

Antistatické sáčky bez klopy, antistatické bublinkové sáčky s klopou, antistatické bublinkové sáčky s klopou a lepítkem – i tak může vypadat nabídka profesionálního výrobce obalových materiálů HB pack s.r.o. Vyrobíme na zakázku antistatické bublinkové sáčky dvouvrstvé i třívrstvé nebo i pytle do hloubky 1150mm, jehož dno tvoří unikátní spodní svár. Sami si zvolíte barvu, šířku, délku sáčku či délku klopy antistatických bublinkových sáčků, které ochrání elektrostaticky citlivé komponenty při převozu, otřesech, manipulaci.

Antistatické bublinkové sáčky s klopou i bez klopy


PODSTRÁNKY

Bublinková fólie

Bublinková fólie
Bublinkové fólie, bublinkové sáčky a přířezy, obalové materiály, zakázková výroba

Antistatické bublinkové fólie a sáčky

Antistatické bublinkové fólie a sáčky
Antistatické bublinkové fólie a sáčky k ochraně elektrostaticky citlivého zboží

Stretch, pěnové fólie, lepenky

Stretch, pěnové fólie, lepenky
Obalové a krycí materiály, pěnové a stretch fólie, kartonové proložky a lepenky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HB pack s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HB pack s.r.o.
www.hbpack.cz
Adresa

Adresa

Heršpice 340
Heršpice 684 01

obchod@hbpack.cz
+420 723 819 601


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha