Bublinkové fólie, bublinkové sáčky a přířezy, obalové materiály, zakázková výroba

Polyetylenová bublinková fólie ve standardním provedení, bublinkové fólie dvouvrstvé a třívrstvé, bublinkové sáčky a přířezy tvoří hlavní výrobní náplň společnosti HB pack s.r.o. se sídlem ve Slavkově u Brna. Specializujeme se na výrobu obalových materiálů vysoké kvality, který nachází široké využití v domácnostech i v průmyslu, slouží k ochraně předmětů před poškozením při přepravě a manipulaci. Bublinková fólie chrání před vlhkostí a znečištěním, dá se recyklovat. Zákazníkům vyrábíme bublinkové fólie přesně podle jejich potřeb a požadavků.

Zakázková výroba bublinkové fólie - HB pack s.r.o. Slavkov u Brna

Polyetylenové bublinkové fólie perforované, elastické, antikorozní a laminované

Potřebujete-li kvalitní obalový materiál, naše výrobní společnost vyjde vstříc vašim požadavkům, zhotovíme bublinkové fólie dvouvrstvé či třívrstvé na roli, můžete mít i praktickou bublinkovou fólii perforovanou, která vám šetří čas i materiál, dále bublinkovou fólii elastickou, která vykazuje až třínásobnou průtažnost a 6krát vyšší ochranu proti propíchnutí, s minimalizovaným ZIP efektem. Naše výroba je zaměřen i na fólie laminované dalšími materiály, např. netkanou textilií, fólií s reklamním potiskem, papírem či pěnou.K ochraně kovových předmětů před korozí vám dodáme bublinkovou fólii antikorozní. Kromě fólií vyrobíme na zakázku bublinkové sáčky a přířezy.

Polyetylenové bublinkové fólie


Využití bublinkových fólií a sáčků v průmyslu i domácnostech, ochrana předmětů před poškozením

Bublinkové fólie jsou velmi praktické a využitelné v mnoha oblastech průmyslu i v domácnostech. Bublinkovými fóliemi obalíte zboží a tím ho chráníte před poškozením během přepravy nebo při manipulaci. Bublinkovou fólií lze prokládat a vyplňovat prázdné prostory v kartonech kolem porcelánového a skleněného zboží, slouží k obalení nábytku, elektroniky, domácích spotřebičů a dalších předmětů. Bublinková fólie s většími bublinami se používá pro objemnější a těžší zboží.

Využití bublinkových fólií a sáčků v průmyslu i domácnostech


Bublinkové fólie a sáčky v různých šířkách a barvách, zakázková výroba

Bublinkové fólie vyrábíme v různých šířkách od 20 až do 150 cm, v návinu 10, 50 a 100 m. Běžně vyrábíme transparentní, černé i zelené bublinkové fólie, ale můžete je obdržet i v jiných barvách podle vašich představ. Rovněž bublinkové sáčky zhotovíme na míru vašim požadavkům, sami si určíte barvu, šířku, délku sáčku, sáčky s klopou nebo bez.

Zakázková výroba bublinkových sáčků a fólií


PODSTRÁNKY

Bublinková fólie

Bublinková fólie
Bublinkové fólie, bublinkové sáčky a přířezy, obalové materiály, zakázková výroba

Antistatické bublinkové fólie a sáčky

Antistatické bublinkové fólie a sáčky
Antistatické bublinkové fólie a sáčky k ochraně elektrostaticky citlivého zboží

Stretch, pěnové fólie, lepenky

Stretch, pěnové fólie, lepenky
Obalové a krycí materiály, pěnové a stretch fólie, kartonové proložky a lepenky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HB pack s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HB pack s.r.o.
www.hbpack.cz
Adresa

Adresa

Heršpice 340
Heršpice 684 01

obchod@hbpack.cz
+420 723 819 601


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha