Obalové a krycí materiály, pěnové a stretch fólie, kartonové proložky a lepenky

Hledáte komplexní obalové řešení nejen pro automobilový průmysl? Potom se obraťte na specialistu ve výrobě obalových, krycích fólií, stretch a pěnových fólií, ochrany hran a rohů, kartonových proložek a lepenek – společnost HB pack s.r.o. sídlící ve Slavkově u Brna. Stretchové fólie ochrání nábytek, domácí spotřebiče, pěnová fólie je ideální proti poškrábání, oděru a jinému mechanickému poškození, vlnitá lepenka tlumí nárazy, chrání před poškozením a slouží i jako výplňový materiál. Kartonové proložky udělají dobrou službu při prokládání zboží na paletách, ochrání podlahy, nábytek, jsou nepostradatelným pomocníkem při stěhování.

Výroba pěnové fólie - HB pack s.r.o. Slavkov u Brna

Stretch, pěnové a bublinkové fólie pro automobilový průmysl, ochrana spotřebičů, nábytku

Krycí a obalové materiály – bublinkové, stretch a pěnové fólie jsou široce upotřebitelné v automobilovém průmyslu k ochraně textilních a plastových dílů, k ochraně dveřních panelů, prahových lišt, slitinových disků, skla, k ochraně nárazníků a laku. Ve stavebnictví, při stěhování, k ochraně nábytku, domácích spotřebičů a dalších předmětů naše pěnové a stretchové fólie udělají neocenitelnou službu proti poškození a poškrábání. Polyetylenová pěnová fólie vyniká lehkou tvarovatelností, jednoduchou manipulací, chemickou stálostí, je nenasákavá a nenáročná na další zpracování. Pěnovou fólii vám vyrobíme v požadovaném barevném i antistatickém provedení.

Stretch, pěnové a bublinkové fólie pro automobilový průmysl


Lepenky a kartonové proložky proti poškrábání, posunu předmětů, tlumí nárazy

Dalším užitečným obalovým materiálem je dvouvrstvá vlnitá lepenka, která poslouží k ochraně nábytku, jako výplň krabic či proložka mezi jednotlivými předměty. Výrazné upotřebení nachází vlnitá lepenka ve stavebnictví, zamezuje poškrábání, posunu předmětů, tlumí nárazy. Zhotovujeme i kartonové proložky z třívrstvé vlnité lepenky, která se vám bude hodit k prokládání zboží na paletách, k ochraně nábytku a podlah při stěhování.

Lepenky a kartonové proložky proti poškrábání předmětů


PODSTRÁNKY

Bublinková fólie

Bublinková fólie
Bublinkové fólie, bublinkové sáčky a přířezy, obalové materiály, zakázková výroba

Antistatické bublinkové fólie a sáčky

Antistatické bublinkové fólie a sáčky
Antistatické bublinkové fólie a sáčky k ochraně elektrostaticky citlivého zboží

Stretch, pěnové fólie, lepenky

Stretch, pěnové fólie, lepenky
Obalové a krycí materiály, pěnové a stretch fólie, kartonové proložky a lepenky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HB pack s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HB pack s.r.o.
www.hbpack.cz
Adresa

Adresa

Heršpice 340
Heršpice 684 01

obchod@hbpack.cz
+420 723 819 601


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha