Zednictví
Antonín Habiňák

CZKHrubé stavby

Hrubé stavby

Hrubá výstavba, stavební a zednické práce, bourací a výkopové práce

Obklady, dlažby, bytová jádra

Obklady, dlažby, bytová jádra

Obkladačské práce, pokládka dlažby, rekonstrukce bytového jádra

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Zateplení fasád rodinných a bytových domů, revitalizace panelových domů


Stavba Habiňák Hustopeče

Zednictví Antonín Habiňák, které najdete v Hrušovanech nad Jevišovkou, se zabývá realizací široké škály stavebních prací. Provádíme nejen zednické a stavební práce, ale také práce obkladačské a sádrokartonářské. Zpracujeme zakázky z okolí Brna-venkov, Pohořelic a Mikulova.

Co se týče oblasti stavebních prací, zabýváme se výstavbou bytových a nebytových budov. Budujeme kompletní domy na klíč nebo zajistíme výstavbu hrubé stavby. Zaměřujeme se také na opravy a rekonstrukce bytových jader a rodinných domů. Máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcí průmyslových a rekreačních objektů. Hloubíme jámy pro sklepy a základové desky. Pokládáme základové desky RD. Zajistíme výstavbu obvodových a nosných stěn. Dodáváme střešní konstrukce včetně zajištění pokládky střešních krytin.

Poskytujeme také sádrokartonářské práce. Montujeme sádrokartonářské podhledy, příčky, stěny a akustické sádrokartonářské konstrukce.

Obkladačské práce provádíme jak v interiéru, tak exteriéru. Zajistíme pokládku dlažby a obkladů jak v bytových, tak i nebytových prostorech. Obkládáme koupelny, kuchyně a pokládáme dlážděné podlahy. Vydláždíme terasy, lodžie, ale pokládáme také dlažbu na příjezdové cesty a chodníky.

Realizujeme zateplovací systémy. Zateplujeme fasády rodinných domů a nebytových objektů. Provedeme zateplení administrativních a školních budov. Zateplíme obvodové pláště a střechy. Zajistíme i revitalizaci panelových domů, kdy kromě kompletního zateplení provedeme i výměnu okenních a dveřních výplní otvorů a další potřebné stavební úpravy.


Katalog firem:    

Izolační práce

,  

Nová bytová výstavba

,  

Nová nebytová výstavba

,  

Obkladačské práce

,  

Obklady a dlažby

,  

Rekonstrukce a revitalizace

,  

Sádrokartonářské práce

,  

Zednické práce

,  
Štítky:

obkladačské, stavební, zednické, sádrokartonářské práce Brno venkov, Pohořelice, Mikulov