V&N consulting s.r.o.


Karasova 1130/23, Ostrava 709 00
Telefon: +420 778 743 328

Naše společnost se zabývá obchodním zastoupením několika našich obchodních partnerů: - elektro velkoobchod, - společnost vyrábějící kabelové svazky a desky plošných spojů, - společnost vyrábějící jednoúčelové přípravky a robotizované pracoviště, - společnost vyrábějící zabezpečovací a signalizační techniku, - aukční společnost, - a dalšími můžete být vy. Sdružujeme firmy, které hledají nové zákazníky a dodavatele, potřebují snížit termíny dodání, popřípadě optimalizovat nákupní ceny nebo celý nákupní proces. Doporučujeme vhodné partnery dle požadavků a zajišťujeme koordinaci zakázek aby proběhly dle časového harmonogramu a za optimálních cenových podmínek. Klademe důraz na optimální cenovou politiku a zaměřujeme se na stabilní kvalitu produktů a nabízených služeb našimi partnery. Neváhejte nás kontaktovat. Vytváříme obchodní prostředí, protože spravujeme a pravidelně rozšiřujeme vlastní databázi spolupracujících partnerů.

IČ: 06438253
DIČ: CZ06438253
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 500 tis. až 1 mil. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Michal Voznica

Telefon:
+420 778 743 328

Email:
info@vanconsulting.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Michal Voznica
funkce: Jednatel
tel: +420 777 284 595
email: voznica@vanconsulting.cz


Provozní doba:
8:00 - 16:00

GPS: 49°49′45.73″ N, 18°15′1.73″ E

QR kód firmy V&N consulting s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Komíny - Krby s.r.o.

Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Pokud máte na domě komín, neměli byste zapomínat na jeho kontrolu. Nekvalitně zkonstruované či zchátralé komíny totiž mohou způsobit požár. Revize komínů ovšem nemůže dělat jen tak někdo, nýbrž pouze odborně způsobilý člověk s živnostenským oprávněním v oboru kominictví. Pokud potřebujete revizi či vložkování komínů, máme pro vás řešení – obraťte se na firmu Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž z Frýdlantu nad Ostravicí.


Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o.

Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o. pomáhají klientům prostřednictvím přesných měřících, analytických a kontrolních systémů nalézat řešení pro zvyšování produktivity a dosažení shody s regulačními požadavky.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.