Metal Art Andrii Tivodar


Rozkošská 2707, Havlíčkův Brod 580 01
Pan Andrii Tyvodar se v rámci své podnikatelské činnosti věnuje uměleckému kovářství. Vyrábíme nejen kované ploty, zábradlí, mříže, ale i kovaný nábytek, kovaná světla, lustry, kliky, panty, svícny a další kované výrobky. Kovářem se člověk rodí, proto do našich výrobků dáváme nejen svůj um a zručnost, ale i svou duši. Naleznete nás na adrese Havlíčkův Brod, Rozkošská 2707.

Umělecké kovářství, výroba:
- kované ploty, brány, mříže, zábradlí
- kliky, panty, krbové nářadí, rošty
- kovový nábytek
- postele, židle, stoly
- světla, lustry
- rámy na zrcadla a obrazy
- svícny.

Další služby:
- opravy nářadí (sekery, krumpáče, oškrty, sekáče)
- kování, kalení, broušení.

Produkty
  • bytový textil, dekorační předměty, osvěžovače vzduchu, vonné svíčky, dekorační polštáře, sedáky na židle, dekorační koberečky, rámy obrazů
  • postele z masivu, lůžka na míru, dřevěné noční stolky, vestavěné skříně z masivu, rošty a příslušenství
  • kovová vrata, kovové ploty, kovové plotovky, kovové plotové sloupky, kovové plotové dílce, povrchová úprava kovových plotů
  • umělecké zámečnictví, pasířství a kovotepectví, výroba smaltovaných šperků, skleněné vitráže, umělecko řemeslné zpracování kovů
  • kancelářské židle, sedací soupravy, taburety, rozkládací pohovky, sedačky, židle, lenošky, sedací pytle
  • umělecké kovářství, zakázkové kovářství, kované kliky, kované doplňky, restaurování starého kování


Související články
Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Hanoka - Ing. Hanzl

Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Garážová vrata vyžadují díky častému používání, mechanickému namáhání a provozu motoru pravidelný odborný servis. Servis garážových vrat je přitom spojen jak s klasickou údržbou a prevencí, tak s opravou konkrétních závad. Je třeba upozornit, že pravidelný servis garážových vrat může vést k prodloužení životnosti. Své o tom ví firma Hanoka, která se prodejem, opravou i servisem garážových vrat zabývá.


Zakázkové truhlářství, výroba a montáž dřevěného nábytku

Truhlářství Jaroslav Budka

Zakázkové truhlářství, výroba a montáž dřevěného nábytku

Dřevo je přírodní materiál, který má své kouzlo a výhody. Je teplý, příjemný na dotek, odolný, ekologický a snadno se opracovává. Dřevo je také ideální pro výrobu nábytku, který je nejen funkční, ale i estetický. A právě to je specialita firmy Truhlářství Jaroslav Budka, která se zabývá zakázkovou výrobou a montáží nábytku z dřeva.


Kovovýroba, kovové prvky pro interiér i exteriér

STEEL-ER

Kovovýroba, kovové prvky pro interiér i exteriér

Kovovýroba a montáže jsou důležitou součástí moderního stavebnictví, architektury a designu. Ať už potřebujete plot, bránu, ocelovou konstrukci nebo jiný kovový prvek, chcete mít jistotu, že dostanete kvalitní, bezpečné a estetické výrobky, které vydrží dlouho a budou splňovat vaše požadavky. Proto je dobré obrátit se na společnost STEEL-ER, profesionální firmu v oblasti kovovýroby a montáže, která má bohatou praxi v oboru.


Zakázková výroba nábytku z lamina na míru pro váš interiér

Truhlářství Krob

Zakázková výroba nábytku z lamina na míru pro váš interiér

Pokud hledáte nábytek, který bude ladit s vaším interiérem, splňovat vaše požadavky a zároveň vynikat kvalitou a designem, pak je pro vás ideální volbou zakázková výroba nábytku z lamina. Lamino je moderní materiál, který dokáže imitovat vzhled dřeva, ale nabízí lepší odolnost proti poškození, snadnější údržbu a je často cenově dostupnější. Jeho využití přináší do domácností moderní vzhled a funkcionalitu.


Firemní články
Umělecké kovářství Metal Art Andrii Tivodar - kované výroby na zakázku

Umělecké kovářství Metal Art Andrii Tivodar - kované výroby na zakázku

Umělecké kovářství Metal Art Andrii Tivodar, je kovářství v Havlíčkově Brodě, které na zakázku vyrobí kované výrobky a doplňky jak do exteriéru, tak do interiéru.


Umělecké kovářství, zakázková výroba originálních prvků

Umělecké kovářství, zakázková výroba originálních prvků

Originální kované výrobky do interiéru i exteriéru, kovové brány, ploty, nábytek či netradiční bytové doplňky zhotovuje umělecké kovářství Metal Art Andrii Tivodar.